Jump to content
Dogomania

resuruss

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by resuruss

  1. Ok,moj koszmar sie skonczyl -czas sie zabierac do pracy!!!!!! Juz poczatek importow mam.Na razie ok 40,ale pewnie to poczatek.
  2. I na RTG i na USG wyszly tylko zalegajace masy kalowe.Pies malo pije i go zakleilo na amen.
  3. Iwona!Widzisz ?Teraz wypatruj poczty polskiej. :lol: :lol: :lol:
  4. Iwona!Dlatego tak bardzo podobala sie wszystkim wystawa we Wroclawiu.Nie liczyly sie lokaty,ale samo bycie ze soba,mila atmosfera,pogaduszki....Coz moj Krol byl trzeci,ale dla mnie i tak zawsze bedzie pierwszy ( mam cztery pierwsze lokaty ex-eqwo).I tak powinno byc zawsze,a nie jakies zale,zawisci po co?Nerwy zrzerac i tracic zdrowie?
  5. Nooo, to jest problem.....Mi by bylo zal nie wystawiac swoich psow,bo rozdwoic/troic sie nie da.Niestety sytuacja czasem zmusza do takich rozwiazan.
  6. Wiem,wiem zawsze milo wspomina sie takie wystawy...i nie tylko.Wszystko co mile dlugo sie pamieta.
  7. Goral :bigok: ,a to Ci Nowinka!!!!!
  8. To fajnie....dobrze wiedziec ,ze szczeniaki sa w dobrych rekach i sa szczesliwe.Ja tak napisalam ,z ta pamiecia ,bo wydaje mi sie ,ze majac do czynienia z tyloma ludzmi na wystawach mozna czasem zapomniec o jakiejs rozmowie.Bardzo milo ,ze Kejsi utkwila w pamieci.
  9. Te ktore juz sa wymienione to na pewno nie wszystkie.....Moj zbior pewnie ma duuuuuuuuuze braki....Postaram sie szukac dakej. Mysle ,ze mozna zaczac kompletowac spis importow do Polski ,no a potem eksportow z Polsaki bo wiem ,ze wiele takich bylo.
  10. Do wystawy jeszcze trzy dni ,zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie....Bardzo chcialabym widziec ten debiut.....Zobaczymy.
  11. OOO!fajnie ,ze zalozylas taki temat.Ja na Rybnik mam 824 ,ale niestety nie dane mi jest powalczyc,a na Zabrze jeszcze nie dostalam potwierdzenia.Na stronce tez nie widzialam zadnych zmian.
  12. Nesjanka!Jasne ,ze tak.Wydaje mi sie ,ze dobrze by bylo troszke poczekac ,az to troszke posegregujemy.
  13. Na razie chyba tyle....na pewno mam jeszcze kilkanascie gdzies zapisanych,ale pora juz zbyt pozna by przeszukiwac mieszkanie. Mam nadzieje ,ze macie jeszcze wiecej nazw .....zebym mogla uzupelnic moje zbiory!!!!!
  14. 41.Oplawieckie czary 42.Raj dla zwierzat 43.Basta 44.Boska Kate 45.Black Dragon 46.Chin-Chin 47.Lyse Wislaczki 48.Alma-woz 49.Chinese lovers 50.Cicerro 51.Gro-Bez52.Jag-sza 52.Z jastrzebiej gory 53.Komedia chinska 54.Pollcoland 55Opolskie pupilki 56.Siringara 57.Z Bastylii 58.Leo-libra 59.Guerenica 60.Santa Barbara 61.Tao 62.Birmy swiat 63.Spectabilis 64.Ekdar 65.Bertusiowa Polana 66.Bukolika 67.Pro-futuro 68.Z ekipy klejnot 69.klejnot kreoni....??? 70.Keram skryt
  15. 21.Ekdar 22.Wieza nietoperza 23.Spod sadeckiej Chmurki 24.Na wage zlota 25.Ja-Cz-Ka 26.Hajan 27.Tigeria 28.Z wyspy Uznam 29.Odelli 30.Od Marka Polo 31.Odlegla Planeta 32.Bull-Staff 33.Z Polwyspu 34.Hebron 35.Ele-melek 36.Dzieci Simby 37.Dar smoka 38.Skansen Adhary 39.Maly Kacper 40.Oliwskie grzywy
  16. Wiec wymienie jeszcze nie wymienione: 1.Formula 2.Od Zbojnika Ondraszka 3.Chrustowianki 4.Rossini 5.hempar 6.Herbu Bawaria 7.Fabellina 8.vivarium 9.Brzdac 10.Komedia Chinska 11.Maff-Staff 12.Complement 13.Dwie tecze 14.Interchat 15.Fu-pi-Fu 16.Z grodu kwidyna 17.Yasemi 18.Najmilsze Psy 19.Przyplyw morza 20.Masumi Aroza
  17. Jesli chodzi o liste hodowli w Polsce to ja juz mam kolo 100...tak na oko,bo po 70 juz przestalam liczyc. Czyli co wymieniac mam?????????
  18. Bardzo fajnie ,ze jest taki temat.Oczywiscie baaaaaaaaardzo prosimy Germanike o pomoc,gdyz pewnie zasob jego wiedzy jest nieograniczony w tym temacie.Ja napisze to co wiem,i to co juz mam w swoich zbiorach. Otoz pierwsze grzywacze ,jak juz EM-ka wspomniala sprowadzil p.T.Spaldenstein w roku 1986,niestety w rok pozniej zostaly one skradzione z jego ogrodu.Postanowil sprobowac jeszcze raz i przywiozl z Danii suczke powdera CAPRIOSO YUE SAI KAN. Urodzila ona u niego jeden miot z przydomkiem FORMULA - jedno szczenie psa EINSTEIN FORMULA.
  19. Malawaszko!Dzieki za slowa pocieszenia.Sama wiesz jak u niego z jedzeniem...... A na sesyjke juz zacieram raczki!!!!!!!!
  20. Wiecie co????Az mi wstyd ,ze ten moj model taki chudy jest.....No,normalnie zalamac rece i plakac.....Kurcze....co zrobic? :roll:
  21. Widze ,ze Maga ma wzgledy u Cioci Malawaszki.....(nie dziwie sie model CUDOWNY).Bardzo milo cieszyc wzrok takim cudenkiem. Foty piekne!!!!Jak zwykle Malawaszka -pelen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. [size=6]Wielkie podziekowania dla Elitese!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!!!Dziekujemy za cierpliwosc i wyrozumialosc!!!!!!!!!!!![/size]
  23. Slicznie dziekuje!!!!!!Nalezy Ci sie duze :beerchug:
  24. Mnie najbardziej interesuje otwarta psow ( bo wystawiam ) ale psy posrednia i suczki otwarta.....tez mnie ciekawia bardzo....dogomaniacy wystawiaja...please,please....
  25. Elitese!!!!Blagam o staweczke grzywek....oprocz klas mlodziezy psow i szczeniat suczek bo juz bylas taka kochana i napisalas wczesniej......Slicznie prosze....na kolanach...
×
×
  • Create New...