[quote name='carragan']A ja mysle,ze Maniek to sie chciala po prostu Soska pozbyc.....Ale,aby od razu tak drastyczne kroki jak rzucanie wilczarzowi do pozarcia ? No nie spodziewalam sie po prostu takiego okrucienstwa z jej strony..... :o :lol: :lol:
A tak w ogole to ja od zawsze wiedzialam,ze Malenstwo ma pociag do ladnych pan...... 8) :lol:
[img]http://img410.imageshack.us/img410/1424/obraz0732cq.jpg[/img][/quote]
Kocham Malenstwo miloscia kolosalna -odpowiadajaca jego rozmiarowi.....Jego charakter mnie powalil.....NORMALNIE CUDO!!!!!!