Sh_maniak!!!!Sliczny Sosik!!!!!Ze zmienionymi oczami.... :wink:
Ja tez wstawie zdjecie mojego "gagatka" a raczej gagatnicy:
[img]http://img416.imageshack.us/img416/7531/1bula7jm.png[/img]
Dziekuje Malawaszko za piekna sesje zdjeciowa Bulinki.Po prostu nie wiem jak Ci dziekowac.Mi samej ciezko ja sfotografowac ,bo na zdjeciu najczesciej zostaje ogonek lub kawalek lapki...a pies jest juz calkiem gdzie indziej...... :wink:
Nie ma co jak Malenstwo zabuczalo to ziemia zadrzala pod nogami....ale i tak go kocham i kiedys bede miala takiego "maluszka " u siebie :wink: .Grzywacze w koncu beda mialy na kim spac :lol:
Germanika!W imienu wystawiajacych dziekuje ,bo ja raczej nie mam za co dziekowac :lol: :wink: :roll:
Malawaszko kochana!!!!!!!Jak zwykle pieknie dziekujemy za opieke nad nami,za transport i najmilsze towarzystwo!!!!!!
Nastepnym razem postaramy sie nie lamac przepisow drogowych :wink:
Dziekuje tez Wszystkim za mile i przyjemnie spedzony czas!!!!!dzieki Wam nawet ta wystawa zaliczona jest do udanych!
Dziekuje za foteczki
[size=6]Onka!Nie gadaj glupot!!!!Bardzo dobrze wygladasz w ciazy!!!!!Brzunio bardzo sympatyczny i bardzo twarzowy!!!!Po prostu promieniejesz![/size]
sh_maniak jasne ,ze poznaje....!!!ten to ma pociag..... :wink:
AnkaW!Wlasnie zauwazylam ,ze na tym zdjeciu akurat wyglada ok,ale mozesz zapytac widzow naocznych,ze na prawde chudy jest....
Iwona!!!!Ani mi sie waz tak myslec.Kejsi to piekna suczka i ringi przed nia!!!!!!!!!!Sama widzialas w Chorzowie ze suczka pieknie sie prezentuje!!!!!!!!!Wiec duzo pracy przed Wami,ale na pewno sie oplaci!!!!!
A moje psy nie wchodza na czesc "ozdobna" ogrodu....Do dyspozycji maja trawniki.Poza tym moja mala Bulka zdecydowanie preferuje moje nogi do systematycznego zjadania.... :wink:
AnkaW!wlasnie nie ogolony i jakos nie moge sie zabrac do tego.....Tzn jeszcze kapanko i olysanko mi zostalo.....ale ja mam ten komfort ze moge rano to zrobic.Wystawa jest pol godzinki ode mnie :wink: