-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by resuruss
-
I na RTG i na USG wyszly tylko zalegajace masy kalowe.Pies malo pije i go zakleilo na amen.
-
Iwona!Widzisz ?Teraz wypatruj poczty polskiej. :lol: :lol: :lol:
-
Iwona!Dlatego tak bardzo podobala sie wszystkim wystawa we Wroclawiu.Nie liczyly sie lokaty,ale samo bycie ze soba,mila atmosfera,pogaduszki....Coz moj Krol byl trzeci,ale dla mnie i tak zawsze bedzie pierwszy ( mam cztery pierwsze lokaty ex-eqwo).I tak powinno byc zawsze,a nie jakies zale,zawisci po co?Nerwy zrzerac i tracic zdrowie?
-
Nooo, to jest problem.....Mi by bylo zal nie wystawiac swoich psow,bo rozdwoic/troic sie nie da.Niestety sytuacja czasem zmusza do takich rozwiazan.
-
Wiem,wiem zawsze milo wspomina sie takie wystawy...i nie tylko.Wszystko co mile dlugo sie pamieta.
-
Goral :bigok: ,a to Ci Nowinka!!!!!
-
To fajnie....dobrze wiedziec ,ze szczeniaki sa w dobrych rekach i sa szczesliwe.Ja tak napisalam ,z ta pamiecia ,bo wydaje mi sie ,ze majac do czynienia z tyloma ludzmi na wystawach mozna czasem zapomniec o jakiejs rozmowie.Bardzo milo ,ze Kejsi utkwila w pamieci.
-
Do wystawy jeszcze trzy dni ,zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie....Bardzo chcialabym widziec ten debiut.....Zobaczymy.
-
OOO!fajnie ,ze zalozylas taki temat.Ja na Rybnik mam 824 ,ale niestety nie dane mi jest powalczyc,a na Zabrze jeszcze nie dostalam potwierdzenia.Na stronce tez nie widzialam zadnych zmian.
-
41.Oplawieckie czary 42.Raj dla zwierzat 43.Basta 44.Boska Kate 45.Black Dragon 46.Chin-Chin 47.Lyse Wislaczki 48.Alma-woz 49.Chinese lovers 50.Cicerro 51.Gro-Bez52.Jag-sza 52.Z jastrzebiej gory 53.Komedia chinska 54.Pollcoland 55Opolskie pupilki 56.Siringara 57.Z Bastylii 58.Leo-libra 59.Guerenica 60.Santa Barbara 61.Tao 62.Birmy swiat 63.Spectabilis 64.Ekdar 65.Bertusiowa Polana 66.Bukolika 67.Pro-futuro 68.Z ekipy klejnot 69.klejnot kreoni....??? 70.Keram skryt
-
Wiec wymienie jeszcze nie wymienione: 1.Formula 2.Od Zbojnika Ondraszka 3.Chrustowianki 4.Rossini 5.hempar 6.Herbu Bawaria 7.Fabellina 8.vivarium 9.Brzdac 10.Komedia Chinska 11.Maff-Staff 12.Complement 13.Dwie tecze 14.Interchat 15.Fu-pi-Fu 16.Z grodu kwidyna 17.Yasemi 18.Najmilsze Psy 19.Przyplyw morza 20.Masumi Aroza
-
Bardzo fajnie ,ze jest taki temat.Oczywiscie baaaaaaaaardzo prosimy Germanike o pomoc,gdyz pewnie zasob jego wiedzy jest nieograniczony w tym temacie.Ja napisze to co wiem,i to co juz mam w swoich zbiorach. Otoz pierwsze grzywacze ,jak juz EM-ka wspomniala sprowadzil p.T.Spaldenstein w roku 1986,niestety w rok pozniej zostaly one skradzione z jego ogrodu.Postanowil sprobowac jeszcze raz i przywiozl z Danii suczke powdera CAPRIOSO YUE SAI KAN. Urodzila ona u niego jeden miot z przydomkiem FORMULA - jedno szczenie psa EINSTEIN FORMULA.
-
Malawaszko!Dzieki za slowa pocieszenia.Sama wiesz jak u niego z jedzeniem...... A na sesyjke juz zacieram raczki!!!!!!!!
-
Wiecie co????Az mi wstyd ,ze ten moj model taki chudy jest.....No,normalnie zalamac rece i plakac.....Kurcze....co zrobic? :roll:
-
Widze ,ze Maga ma wzgledy u Cioci Malawaszki.....(nie dziwie sie model CUDOWNY).Bardzo milo cieszyc wzrok takim cudenkiem. Foty piekne!!!!Jak zwykle Malawaszka -pelen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[size=6]Wielkie podziekowania dla Elitese!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!!!Dziekujemy za cierpliwosc i wyrozumialosc!!!!!!!!!!!![/size]
-
Slicznie dziekuje!!!!!!Nalezy Ci sie duze :beerchug:
-
Mnie najbardziej interesuje otwarta psow ( bo wystawiam ) ale psy posrednia i suczki otwarta.....tez mnie ciekawia bardzo....dogomaniacy wystawiaja...please,please....
-
Elitese!!!!Blagam o staweczke grzywek....oprocz klas mlodziezy psow i szczeniat suczek bo juz bylas taka kochana i napisalas wczesniej......Slicznie prosze....na kolanach...