Agama!Nie moje nie zwracaja uwagi....czasem ktorys pogoni,ale na zasadzie zabawy w takich smiesznych podskokach,ale bez agresji.Mala Buleczka przejawia zainteresowanie,ale to szczenieca ciekawosc.
Mam jeszcze male sprostowanie,dotyczace psow sprowadzonych z USA z przydomkiem "Przemek's" ( v Gingery's)
12.12. 1992 roku urodzil sie miot "B" w hodowli Przemek's( v Gingery's):
Przemek's Bandola
Przemek's Ballada
Przemek's Mr. Mo Jo Ri Sin
Rodzicami tego miotu byly:
o:Gingerry's Thumbleweed SOM
m:Gingerry's Shooting Star
04.09.1994 urodzil sie drugi miot "B" Przemek's (v Gingery's)
Rodzicami tego miotu byli:
o:Gingery's Maple Syrup
m:Przemek's Bandola
- Przemek's Banat
-Przemek's Bandos
-przemek's Bandama
Em -ka!Slicznie dziekujemy za fotorelacje!!!Szczeniaki slodkie - takie male maskoteczki....Widze,ze bylo dosc chlodno - Mati taki opatulony....
Zazdroszcze widoku pieknej akwarystyki morskiej - zawsze mnie zachwycaja takie akwaria.
Ania i Psy!slicznie dziekujemy za fotorelacje!!!
Faktycznie zdjecie w ruchu jest suuuuuper!!!Moze daloby sie je jakos obrobic komputerowo????A jaka Camilka happy!!!!Naprawde super!!!!!
Ja juz chwalilam przez telefon!!!Sprawie Ci jednak ta przyjemnosc!!!!!
Jaka cudowna Piekna panienka!!!!!Caly jej urok tkwi w tym,ze taka mloda a juz pomarszczona :D :wink:
Iwona!To jest handlerka tego konkretnego psa....To pies jej szefowej,a ona po prostu go wystawia...Zreszta Miki razem z wlascicielka sa z Katowic.W sumie trzeba by bylo ich zagonic na jakies spotkanko!!!
Malawaszko!jak tylko masz czas to z mila checia!!!!!Bulka czeka na ciocie...moze Iwona tez dolaczy???
Iwona!zajrzyj na galerie - tam chyba sa podane strony podobne do Image....
Wlasnie rozmawialam z Iwona - maja awarie komputera i niestety zdjec nie moga na razie wstawic....Iwonka jest bardzo szczesliwa ,bo shar-peika z jej hodowli otrzymala tytul NSwR oraz CWC - gratulujemy Iwonko udanego "dziecka".