mi też sie strasznie podoba :))
jeszcze trzy zdjecia :)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4290/pict0160qw6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3459/pict0161ma5.jpg[/IMG][/URL]
"no już nie błyskaj mi po oczach ;-)"
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/619/pict0162jd0.jpg[/IMG][/URL]
Irysek już w domu po fryzjerze :D
jest przeeeeśliczny :)
Tutaj był po wypicu całej miski wody dlatego te wąsiki takie mokre ;)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5836/pict0159dr4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5777/pict0156qp4.jpg[/IMG][/URL]
Irysek już w domu po fryzjerze :D
jest przeeeeśliczny :)
Tutaj był po wypicu całej miski wody dlatego te wąsiki takie mokre ;)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5836/pict0159dr4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5777/pict0156qp4.jpg[/IMG][/URL]
yoreczka zrobiłam ten jogurtowy placek i mi zakalec nie do zjedzenia wyszedł :lol:
w ogóle dałam te 3 szklany mąki to ciasto było takie twarde jak ciasto do ugniatania :eviltong:
używał może ktoś tego ??
IV SAN BERNARD Olejek norkowy
[URL="http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=620"][B]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=620[/B][/URL]
o boziuu jakie fafle :loveu:
dziewczyna od mojego wujka :P chce właśnie bokserka i oglądała całą galeryjkę i zakochała się w Dickensie :loveu: :evil_lol:
[SIZE=1][COLOR=wheat](powiedziała że chce takiego samego :evil_lol: :lol: )[/COLOR][/SIZE]
No to dawno nie dawałam nic.. :P
Fotki w nowym ubranku :)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/205/pict0332ndb1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9096/pict0333nej2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7284/pict0334naw4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2783/pict0336nrp0.jpg[/IMG][/URL]
:lol:
Teraz fotki z dzisiaj :) po kąpieli :D
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4166/pict0339npg4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3043/pict0340nev0.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2370/pict0342nzf4.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Goldenmanka']ja się staram wymyśleć przydomek ale nic mi się nie podoba :P
a konkretniej to coś z golden retrieverami albo głównie retrieverami :), albo głównie z psami[/quote]
może ktoś ma jakiś pomysł ??