[quote name='$andwich']Możesz uwierzyć, że to jest zupełnie co innego. Ja przed pierwszym konkursem ćwiczyłam ze swoim psem, ale to jest całkiem inna bajka. To nie ma nawet porównania.
Ale zrobisz jak uważasz, ja bym się bała od razu "rzucać się na głęboką wodę":shake:.
Ale nawet, jak będziesz ćwiczyć poza ringiem, to i tak na ring wejdziesz bez większego doświadczenia;).[/quote]
no pewnie że jak już poza ringiem będę "coś" umiała to przynajmniej raz pójde na MP żeby właśnie zobaczyć jak mi pójdzie ;)