[quote name='agusiazet']Bardzo mocno trzymamy kciuki i łapki za [COLOR=black][B]Edzię,[/B][/COLOR] wierzę, że wszystko bedzie dobrze, bo ten słodziaczek na to zasługuje!!![/quote]
podpisuję się pod tym i też jakoś tak mi do niej Edzia pasuje;) psinka przeurocza mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, pozwoliłam sobie ją pokazać w jednym z wątków na "przygarnę psa" może akurat....