Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Dzisiaj Guziczek był u weta. Jest zdrowiutki, ma max 2 lata. Został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, jutro zostanie odrobaczony. Z jego charakterkiem jest coraz lepiej ale wizyta u weta odbyła się w kagańcu. Przyszły właściciel będzie musiał troszkę nad Nim popracować. Guzik w samochodzie przeskoczył mi z tylniego siedzenia do przodu, kładł mi łapki na rękę tak, że nie mogłam przeżucać biegów, wbijał mi nocha pod rękę, szukał pieszczot i zainteresowania. Nie jest z Nim tak źle :cool3:
  2. Rozmawiałam z Emir zaraz po tym jak my skończyłyśmy rozmawiać i umówiłyśmy się na telefon i umówienie na konkretną datę po świętach. Naprawdę bardzo Wam dziękuję za pomoc ale ja nie jestem w stanie tego wszystkiego tak szybko pozałatwiać, po prostu nie daję rady. Mam pieniądze na budę - 300 zł. Nie chciałam narazie tego ruszać póki sprawa budy nie jest zamknięta. Sterylizacja kosztowała 250 zł a mówiłam, że ma kosztować 150 zł - wtedy jeszcze nie byłam umówiona z wetem i nie pomyślałam, że aborcyjna będzie droższa. Mam rachunek, jeśli chcesz prześlę Ci go.
  3. Astrunia jest niezwykle kochaną psicą, z oporami weszła do samochodu, bardzo się bała, położyła się z tyłu na podłodze, zwymiotowała, zrobiła kupkę i ogólnie była bardzo przerażona. Operacja trwała długo. Astrusia rzeczywiście była w ciąży, mogło być 6 lub 7 szczeniąt. Wet powiedział, że częśc z nich była martwa więc Astra mogła nie przeżyć tej ciąży. Bardzo krwawiła i podczas operacji był problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz Astra odpoczywa w hoteliku. Planuje 1 stycznia zawieźć ją z powrotem. Teraz jeszcze sprawa budy. Sterylizacja to 250 zł, ogromnie proszę jeszcze raz o pomoc finansową... można np kupić pocztówko-obrazek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36688[/url]
  4. Astra już po sterylce. Odpoczyw aw hoteliku. O szczegółach później.
  5. Ta, już poprawiłam, poplątało mi się bo jednocześnie myślałam o czymś innym.
  6. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/435/1rr5.jpg[/IMG]
  7. Miałam dwa telefony w sprawie Guziczka, dwóch Panów. Są wstępnie zainteresowani ale będą dzwonić po świętach. Zobaczymy.
  8. Beato, Agnieszko Cudownych Świąt Wam życzę!!:tree1: Żeby Wam się w Nowym Roku wszystko spełniło o czym marzycie!! :x-mas: a Kreciątko niech okaże się wzorem zdrowia :cool3: DUŻO RADOŚCI I CUDÓW!! Jesteście kochane :loveu: :Rose: :Rose:
  9. Dołączam się do życzeń dużo słońca i radości podczas świąt i nie tylko:angel: ciepła i miłości ( czego u Was, jestem pewna, nie brakuje) :loveu: Cudownych Świąt, gwieździstych, rodzinnych, spokojnych :tree1: :x-mas: :tree1: I długich miłych rozmów z Wieniem i Rumpą !! Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że jesteście! Głaski dla Wienia i Rumpy :loveu: :santagri:
  10. Kupiłam Astrze linkę - 4,5 metra. Jak wróci z hoteliku po sterylce mam nadzieję już będzie miała nową budę i zamiast łańcucha linkę.
  11. [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]OGROMNIE PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ NA STERYLKĘ DLA ASTRY![/SIZE][/B] na pw podam nr konta
  12. Simbula szuka domu [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/1622/simba55hg.png[/IMG]
  13. Guziczek powoli się uspokaja. Jeszcze gryzie w ręce ale jest coraz lepiej.
  14. Szkoda, że tak mało osób interesuje się losami Guziczka :(
  15. Guziczek w sobotę będzie miał wizytę u weta, trzeba go odrobaczyć, zaszcepić, obmacać i ogólnie sprawdzić jego stan.
  16. Trochę włącza się we mnie myślówka, że to zaawansowana ciąża i czy tak późno powinno się robić sterylizację..... Ale co będzie z tymi maluchami jak się urodzą? kurczę...
  17. Kurczę i znowu mi przełożyli ogłoszenie w Moim Psie....na luty....
  18. Udało się! W sobotę Astra będzie miała sterylkę, już wizyta umówiona. Potem parę dni spędzi w hoteliku.
  19. Dopiero jutro będę wiedziała. Może być ciężko ze względu na śwąteczny okres.
  20. Wczoraj rozmawiałam chwilkę o Guziczku. Nie ma z Nim problemu przy pieszczotach. Guzik opiera się swoim ciałkem o człowieka, można go głaskać za uszkami, po główce, ogólnie pieszczoty przyjmuje ale nie przyjmuje brania na ręce, przesuwania go, egzekwowania czegokolwiek. Co to może znaczyć?
  21. Guzik na allegro [URL]http://www.allegro.pl/item151748353_jamnikowaty_czarny_guzik_znaleziony_pod_drzewem_.html[/URL]
  22. Sprzedaję obrazeczki na rzecz Puni i Astry na bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36688[/URL]
×
×
  • Create New...