Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Pirata. Chłopak tulił się i domagał pieszczot, on bardzo, bardzo potrzebuje domu :(
[IMG]http://images43.fotosik.pl/134/840ec1130709ab1dmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/131/c47e5eacfb075640med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/135/02a7077b7b868f62med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/131/07a87e6003ee4ce6med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/135/f4796e238bb59ac4med.jpg[/IMG]