Jump to content
Dogomania

ewelinabuck

Members
  • Posts

    3230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewelinabuck

  1. dzieki zaraz usune awarie zdjeciowa!! :lol:
  2. kocyk tez mamy adresowek mamy z piec jak sie gubi to nowa dajemy o wiecie co chyba bedzie sie musial zadowolic workiem acany i kilogramem wolowiny :lol:
  3. dzieki dopiero sie ucze jak ktos chce bannerek to zrobic moge badz taka tapetke :D
  4. druga propozycja bannerku [img]http://img266.imageshack.us/img266/4254/sun7gi.jpg[/img]
  5. a ja mam szelki uprzerze i liny z amortyzacja i wszystko to co pisalam wczesniej .... co ja mam zrobic???? :-?
  6. ciekawe co dostane na mikolaja a ja dla psow nie mam zadnego pomyslu ciastek maja pod dostatkiem zwaczow penisow uszow tez zabawek i smyczek i obrozek az za duzo starczylo by conajmniej dla 7 psow jestem w kropce :-? :(
  7. z czasem idzie mi coraz lepiej ale to jeszcze nie to :D dzieki
  8. hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  9. [img]http://img461.imageshack.us/img461/5373/p10100038st.jpg[/img] a to mojej kuzynki onek [url]http://img461.imageshack.us/img461/9503/beznazwy64cc.jpg[/url] bawie sie i bawie w tym photoshopie
  10. ja chce nowe komkowe zdjecie :eating: bo jak nie dasz to :2gunfire:
  11. [img]http://img219.imageshack.us/img219/108/b394sz.jpg[img] boskie uszole :lol:
  12. suppppeeeerrrr! :D
  13. slicznie ja tez swoim kkupilam po chustecce musialam kupic dwie gazety nie chce ktos jednej?
  14. [img]http://img456.imageshack.us/img456/4052/p10100039zz.jpg[/img] artystyczne zdjecie :lol:
  15. [img]http://img327.imageshack.us/img327/4092/p10100061ik.jpg[/img]
  16. [img]http://img458.imageshack.us/img458/7103/p10100056vv.jpg[/img]
  17. haha swietne pan papryka hahaha no nie musze sie do was wybrac :D
  18. fajowskie minki strzela :smilecol:
  19. o jakie sliczne piesek cudowny :D
  20. sliczne fotki :D moim psiakom tez nieraz cos odbija nie martw sie nie jestes sama :D
  21. bajanek sliczny :D
  22. dobrze ze wczoraj porobilam foty bo dzisiaj na dworze brzydko :D
  23. o jeszcze fotke dzisiejsza wykopalam' " fluorescencyjny chapsio" [img]http://img246.imageshack.us/img246/481/p10100134ur.jpg[/img] :lol:
×
×
  • Create New...