Jump to content
Dogomania

ewelinabuck

Members
  • Posts

    3230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewelinabuck

  1. gabryjella nie ma sie czego wstydzic :D dziekuje za mile komentarze :D
  2. ok ps dzisiejszych fotek nie ma ale z jutra napewno beda :D
  3. i najdziwniej i najsmiesniejsze w tym ze pudelek wygral :lol: :lol:
  4. swietne fotki teki jak byl maly to faktycznie na polcharcika wygladal ale teraz to zniego kawal przystojniaka :D
  5. zapowiadam nowa serie zdjatek z jutra kolekcja jesien - malamut i onek :D 8)
  6. tak sama malowalam sprubuje zmorke namalowac ale nie obiecuje :D
  7. pysiu spedcjalnie dla ciebie niufek moze nie najlepszy rysunek ale niufek :D [img]http://img402.imageshack.us/img402/7108/p10100024ck.jpg[/img]
  8. DZISIEJSZE FOTKI Z PODWORKA :D [img]http://img453.imageshack.us/img453/6669/p10100092ae.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/9833/p10100123ud.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/9186/p10100144jh.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/3564/p10100177cd.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/5551/p10100208sw.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/7131/p10100217le.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/1275/p10100234wt.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/4606/p10100252cw.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/7539/p10100284me.jpg[/img] " TO MOJ KIJ ... , NIE TO MOJ..." [img]http://img453.imageshack.us/img453/5280/p10100305vo.jpg[/img]
  9. wez agrafke to sie pobawia swietnie buck agrafeczke polubil
  10. jutro porobie nowe fotki :D
  11. xxl musisz do goleniowa przyjechac do umowimy sie z marta chmielewska na spacerek i z psiakami w weekend a pozniej na pizze pojdziemy
  12. starsz zdjecie z penulkowej galerii [img]http://img186.imageshack.us/img186/1813/razem69tr.jpg[/img]
  13. NIEBAWEM NOWE FOTKI A MOZE JUZ TERAZ??? [img]http://img485.imageshack.us/img485/6803/p10100020ow.jpg[/img] [img]http://img485.imageshack.us/img485/5035/p10100060td.jpg[/img] [img]http://img485.imageshack.us/img485/3500/p10100074qs.jpg[/img] [img]http://img485.imageshack.us/img485/7348/p10100134oi.jpg[/img] [img]http://img485.imageshack.us/img485/8626/p10100151zp.jpg[/img]
  14. jaki slodki pysiek :D widac ze dziewczynka dba o swoja figure :lol:
  15. ale fajowskie " psy mordercy" marze o rottku ale narazie zostane przy malamutach
  16. marta kiedy sie na spacer wybierzemy i odbiez wrescie swoj telefon ps sloczne oseski szczegolnie ten pp
  17. ale duzy diabelek ma kochajacych wlascicieli widac ze wiedzieli co brali slodziytki maluszek i super filmik :D
  18. to w sobote ? bylam dzisiaj u ciebie kolo 14 ale nikogo nie bylo :(
  19. obiecaliscie ze przyjedziecie do goleniowa i co???? moze w koncu sie spotkamy :D
  20. jakie on ma cudne oczy :roll: :agrue: :agrue: :agrue:
  21. wiem ze ma goldenka kupila chyba w szczecinie jej siostra mi mowila w weekend napewno podejde a moze w piatek z rana bo nie ide do szkoly??? ja tez wezme aparat i sobie pogadamy a dla zuzi to trzeba kupic 10 m linke treningowa :lol:
  22. nono peny ale z ciebie psica buck za toba teskni kiedy na spacer idziemy marta??? a co do Zuzi to naprawde diabol :evil: na spacerze za psami nawet do krzaczorow wlezie :D
  23. hahahahaha swietne zdjecia zmorka znow w akcji :D
  24. a mi to wsio ryba tylko trzeba teraz zapoznac nszych rodzicow a my bedziemy mialy wiecej czasu na spacer nie ma to jak plan :lol:
×
×
  • Create New...