-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/26/f829310d62e2b9f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/26/3a38b37187eb2352.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/26/ac1b4f582d17e9cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/0290904c4eff53ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/b9e986a473442a93.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Wyjątek']Tyyyyyle mnie nie było a Ty cągle to samo :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] buahahah ojeja jeja jaka spostrzegawcza sie znalazla:eviltong: [quote name='rwpb']Te fotki to z filmu? Strach się bać :lol:[/quote] a nie z filmu z maila mojego :eviltong: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/290/78f3b961eeb57216.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/dc3dd7f6b7bb24c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/26/d06d961df9dfcb97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/397/8b61767ebfb73a83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/290/e7209fa6c45122d1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to oć z Nami na psacer ....jadziem na Bezludzie :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] jest dziś ....na zimno :p potem cykną fotaska :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eeeee yyyyy mmmm hmmm to wy jedźcie a ja przypilnuje tego serniczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']MONOLOG FACETA .... Nie rozumiem kobiet...: Przekluwaja sobie uszy,nosy,pepki,brodawki.Rodza dzieci,wstrzykuja silikon w rozne czesci ciala,depiluja goracym woskiem wlosy na nogach,pod nosem,na wzgorkach lonowych.Robia sobie lifting,tatuaze,odsysaja sobie tluszcz,zmniejszaja posladki,usuwaja zebra,operuja biusty,usuwaja skorki na palcachi robia mnostwo innych bolesnych rzeczy.... A nie mozna ich bzyknac!!:: Bo je QRWA...GLOWA BOLI!!!!:diabloti: Dzien dobry wieczor:multi:[/quote] :grin: bauahahah eee cos w tym jest :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] A My teraz zjadamy obiadek i wybywamy na psacerek .... za ładna pogoda by w domku siedzieć [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a u mnei tez slicznie :loveu: ale nie ide nigdzie :shake::-(:placz::roll: Alu kiedy jakis serniczek bedzie??:diabloti:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
appelka ja jestem z 5 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
siemanko dziołszki :multi: -
heloł yorkusie :loveu::loveu::loveu:
-
czesc futrzaki:multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: widzę że świętujesz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] błehehehe no no :evil_lol:
-
[B]cześć moje ty złote jabłuszko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:tesknieeee:placz:[/B]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] przyniosłam Ci cukierka :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/5/7/1/5711_51175711_954.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] ja tez bym chciała :-( cze żółteczko:loveu: -
heloł Dilówa:diabloti:
-
przybyłam się przywitać :diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
heloł Zuzki:multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ejjjjjjjjjjj co tu sie dzieje jak mnie nie ma:mad::mad::mad::mad: -
jak mozna tak piesa męczyć :roll: biedny łozii:placz::placz::placz: oć do cioteczki oć ciociunia nauczy cie chodzic po drzewach :evil_lol: cze Aluuu:multi:
- 78403 replies
-
to takie wzruszajace!! gratuluje wnuka :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/25/06eafcee4c261065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/25/49f133ddbfee6452.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/25/56bc969b8f4a9304.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/25/abbc5a1ee188f030.jpg[/IMG][/URL]
-
hejjj kochani:loveu: poodwiedzam was jutro :) niedawno z kina wrocilam bylam na Senności - piękny film godny polecenia :) ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/397/142730fba8bfa60f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/391/7c953ab8f5b863c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/289/af2e5c651d4ee64d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/25/f5dbcb32a08903f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/25/cd63b5d07a5b5026.jpg[/IMG][/URL]
-
znowu albo caly czas nie moge cytowac wielokrotnie:roll: beznadziejne to dogo :/ nooo u mnie po staremu... nadal jest mi zle :roll:nadal mam lenia:roll: zaraz wypije kaff i biore sie znowu za notatki :roll: musze dzisiaj prace z prawa napisac i juz mi sie odechciewa:roll: bleeeeeeeeee KWM:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/289/d042d326b8f3f2eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/24/0bd9be5d0b35e98e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/24/dc4ea8abc3aab44d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/24/50029f525a1801d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/288/b3af4c30c35ea125.jpg[/IMG][/URL]
-
daje kilka fot i wracam do notatek...\ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/24/9a55b125b3fda09b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/389/cc09cf5bb41dfd6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/389/96839f37ab117ae9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/24/88aeb80b5b9a1b7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/24/efb40912aef3b963.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie:roll: fcale:roll:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu:[/quote] to se ide pffffffffffffffff :obrazic: