Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. ale jak dlugo mam tak hopac?? :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: [CENTER]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/CENTER]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/081c99bbf96c26d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/5caa4955b1141887.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/fc144b112070eee0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/f218aee6dcc1771d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/ef8e36e9bad91f61.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]czy mi się wydaje czy Tigra ma przesrane z Tobą tak jak ze mną ma Salsa :evil_lol::evil_lol: uwielbiam gnieść, podnosić i tarmosić mojego psa ze aż ucieka ode mnie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :evil_lol: ze mna przesrane??? przeciez ja chcialam tylko fote:evil_lol: [quote name='Matusz'] obydwie :diabloti::loveu:[/quote] ooo jak miło:loveu::loveu::loveu::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/b9a83eb4f1db1111.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/6a439edb39db4242.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/2fe44ab422bf3165.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/9877ca634fd75b74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/736504abfe95135f.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie Jabcowa żałuje że omija ją takie zbiorowe hopanie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/quote] ja zawsze wszystko co najlepsze omija :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:hmmmm: hmmm... :thinkerg: mam pomysła :multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] wspaniały był ten pomysł :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Matusz'][URL]http://images41.fotosik.pl/29/95e78f516b0734be.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] że ja :loveu: czy ze ona??:evil_lol:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wyrywaj jej nóżki ... to nie lalka Barbie ;) a po za tym niech sobie jeszcze troche pobiega :evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/402/f01f590016fe8285.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] buahahahah :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ojek juz nie bede :evil_lol: ona poprostu nie chciala sobie fotek zrobic ze mna musialam ja na sile brać :evil_lol:
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/294/efee2106bdcfa079.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/804c59e378b7ed43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/88d2c3fbf465503b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/b22840aa27aa9963.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/29/f5be354337bd76cf.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no dobra, skoro to tak specjalnie to odpuszczam i zabieram się za wnikliwe oglądanie zdjęć bez szukania niedociągnięć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::multi::multi::multi::multi::multi: mam dla Ciebie jesień z liśćmi :cool3::cool3: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] jezu jak pięknie :mdleje: a teraz ze mną :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/29/fc5fd2c263317aae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/b68be295913e712c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/f01f590016fe8285.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/ccb44bf98df32729.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/29/95e78f516b0734be.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] tak jest... jej też należy się coś od życia [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/866891d12f8eaebb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/ddde8557bdfa4b1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/293/044bca601dbb3b60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/8e7fcec47139f1ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/914ba3d1656d3ee2.jpg[/IMG][/URL]
  12. oj kwiatuszku no bo to tak specjalnie :p bo piesa ważniejsza :eviltong::eviltong: [quote name='rwpb']Ale wredota zabiera patyczka dla piesa :mad: [URL]http://images33.fotosik.pl/402/1880dbf0622911bd.jpg[/URL] - no i co sie tak patrzysz?[/quote] :placz: no wlasnie biedny pieseczek:placz: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/29/4a372ba9cb7c8af1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/29/82948590f79af694.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/294/4f708f2a749e0ce1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/294/f42009f9a64fcc43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/417023758b11a14b.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u nas w lesie ani jednego drzewa iglastego nie ma więc liści jest od groma :) można się w nich tarzać :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :obrazic: :obrazic: :obrazic:
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jbk, to hopaj z nami... rozgrzewające zajęcie :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Zachęcamy do hopania :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] myszke tez wez ze sobą [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/4b979be3b20695a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/29/16b02a2dcc51380e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/105e249ad09fe06c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/294/4d65a4ed547a81aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/29/5c20cc885dab199c.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/e1a4ac064c164cfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/66c95c827fd0f200.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/29/a27dd8c881093985.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/ddc71d2c88273113.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/d5fd4cf632821433.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/94a2531a89cca17c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/397/31f8267646b746d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/397/9f864abaab41424a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/50c7586465a3e266.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/74fa34ee87e93d78.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no fotograf z Ciebie dobry może nie jest... ;) ale nadrabiasz osobowością :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahaha :grin: to troche Tigr z głową :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/293/dd8297cc38d6cfcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/af2788d2c9c643a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/fc5f1edc49421efb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/ae260f64fc4e4ad2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/29/a19eb3574df2b79e.jpg[/IMG][/URL]
  19. a u nas caly dzien piękne słonce bylo i teraz nie pada :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: za to w głowie mnie łupie:roll:
  20. ale u was fajnie:loveu: tyle listkow:loveu: u mnie glownie iglaste drzewka:razz:
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] pewnie że możesz :):) nie będę czuła się odosobniona ;) [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR] ale bajerrr japkowa chooo pohopac :evil_lol:
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przyszłam sobie do Ciebie hopnąć ...... :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] moge pohopac z tobą ? [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć EFF :multi::loveu: wszystko ładnie, pięknie tylko że na połowie zdjęć Tigra głowy nie ma :roll: jak Ty te zdjęcia robisz :eviltong::eviltong: ostatnie za to jakie ładnie... w miłosnym uścisku :cool3::cool3::cool3: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czesc kwiatuszku:loveu: buahahaha co ja na to poradze ze fot robic nie umie:placz: ale na dzisiejszym spacerku Tigra glowe cała miałą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] cześć Effuniu :multi::multi:....mam babeczkę pomarańczową :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] oooo to w sam raz do kaffy mojej :loveu::multi::multi::multi:
  25. ooo a ci znowu nad morzem:evil_lol: czeee:multi:
×
×
  • Create New...