-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
witamy powiekszona gromadke :) nie tylko o swinki ale i o tzta:cool3::cool3::cool3::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to co ciekawego powiesz?[/quote] poszłam spac:grins: babciu babciu a dlaczego te piesy maja takie wielkie łoczyy???? -
jak cos to Tigry sie tez pisza ale w Pabianicach:evil_lol:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a ja w maju będe w domu tez podniecona:razz:[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/g040.gif[/IMG][/B][/COLOR] [/quote] tylko uwazaj zeby dziecka nie wlazly do sypialni:grin: siemanko:loveu::multi:
-
[quote name='agbar']cos nie wyglada Tigrunia na uradowana twoim powrotem:diabloti: [URL]http://images30.fotosik.pl/166/969e3726c799a926.jpg[/URL][/quote] bo czekala kiedy wkoncu bedzie mogla oddac mocz:diabloti: [quote name='Aga K']Czeeeescc :buzi: kiedy my sie znowu spotkamy co ? :cool3: :PP[/quote] siemanko:multi: a Młody gotowy na bliskie spotkaniez moja łajzą ??:evil_lol: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:-o tylko tyle chce powiedziec:placz:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]widziałam Tigre............. przed i po:cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] a w trakcie?? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Coś się Tigra wcale nie zmienia w ciągu dnia :hmmmm: ciągle tylko biega i biega :diabloti::diabloti: [URL]http://images29.fotosik.pl/165/34823388133a28c7.jpg[/URL] witaj Efff:multi::multi::multi:....czy nadal Ci się nudzi :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahhaha bierze przykład z Ozzulka:evil_lol: uchh Aku nic nie mow:placz: mam tepo jw pracy jak bym sie nacpała a i tak brakuje czasu i rak:placz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i czego mnie byłaskasz po okach :roll::evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/165/34823388133a28c7.jpg[/URL] Witaj Pani skarbowa :evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tego zeby mialy co ogladac twoje łoczka:diabloti:\simka :) [quote name='Medorowa'][CENTER] Cze dimencciku:hand::loveu: [/CENTER] [/quote] [CENTER]hej różyczko:loveu: [/CENTER] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Eff... podaj mi nazwisko???:razz: bo dziś musze iść do skarbówki... jak bedzie kolejka .. wcisne sie i powiem że znam Ewe XXX ze skarbówy w ...:hmmmm: i nie bede musiała stać ...:multi::multi: chyba :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahhahahahha nie licz na to :grin:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']no już nie bzdycz się :shake:[/quote] oki[img]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/img] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] jeNdza jedna:p[/quote] pfffff :obrazic:[img]http://www.pic4ever.com/images/148fs542321.gif[/img] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:mad::cool1::mad:.....ja Ci dam....:evil_lol:[/quote] hihi a co a co :D? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to do rana Ci starczy:p no rusałkuje, wiem - od tego są rusałki:eviltong:[/quote] haha nie nie nie rusałki :[ roobbbaaa..... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co....lodówka pusta? co rob? co rob? :eviltong:[/quote] haha taaa juz wszystko wyjadłąm:diabloti: no r.....:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] i dla Alfy, i dla siebie, i dla psiaków też :eviltong: [B]a dla mnieeee????[/B] Tobie to tylko jedzenie w głowie - rusałki są od czegoś innego :cool3:[/quote] nieee nie tylko jeszcze rob....:diabloti: :grin: -
buahahah ale macie dziewczyny rozkminke:grin:
-
[quote name='Medorowa'] Trzymam Cię za słowo diamenciku:loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='KaRa_']ale ja chcę wiedzieć:placz:może kiedyś dostanę się do milionerów i będzie pytanie o Tole:placz:i co miliona nie bede miala, musicie powiedziec:placz:[/quote] a od czego masz google.pl???:razz:
-
[quote name='KaRa_']A ja nie wiem kto to Tola Sz:niewiem:[/quote] im mniej wiesz tym dłuzej zyjesz:grin:
-
[quote name='Ulaa']Dzaga czy twoją idolką jest może niejaka Tola Sz.? Widac, że próbujesz....[/quote] buahahahahahahaha o qrw... i juz nie wytrzymałam :grin: hahahahaha dobre dobre :evil_lol::evil_lol::grin:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo się mnie nudziło :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a wiesz co? mnie tez sie nudzi :roll:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti'] hihihihihihi... Ale aż do teraz? :crazyeye:[/quote] może głodna była :niewiem::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:było 4o fotek [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] no i po co ci tyle?:niewiem:?
- 78403 replies
-
uhhhh Medowa nooo... to ja go z łodzi do pabianic moge zawieść :D zawsze blizej od ciebie do mnie niz od ciebie do łodzi:roll:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Tigra zlizany ma nosek :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak zawsze na zime :razz::razz::razz:
-
Tigra przed moim wyjsciem do pracy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/34823388133a28c7.jpg[/IMG][/URL] i po mojej pracy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/72f05d7d561ce322.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/fad2728d7e1cfe2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/eee053bd36d32ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/969e3726c799a926.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]była komenda siad :obrazic:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] i widac to szczescie w oczach psa:loveu::evil_lol:
- 78403 replies
-
ooooooooooooooooooooooooo [URL]http://images32.fotosik.pl/157/0a994c4efb36293f.jpg[/URL] Ozzy gania za piłką......:cool3: w myślach :grin:
- 78403 replies