Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='zuzolandia']cze mordeczko wolna na łikendy hihihihihi filmik calkiem calkiem ....terozki jest miesiac mlodych rezyserow mozez siem zapisac...a nuz wygrosz hihihihihih buziolee[/quote] witanoooo buahahahahaa... [quote name='Jagoda*']Cześć Ewunia, fajny filmik...:lol:[/quote] witabkooo, dziekuje :) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]śpisz?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wtedy tak jakby spałam:siara: [quote name='zuzolandia']pewno w pokera rznie hihihihhi i chopow w fuzeklach puszczo ;-)[/quote] hahaha nie zupełnie [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Effa mam chipsy i piffo :grins: wstawaj :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eee juz jadlam i pilam [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]czeeeść Effunia gdzie ty wczoraj balowalaś jak cię nie było he?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara: tam gdzie zawsze w soboty czyli u TZta [quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]ja mam same chipsy :p wstawaj [/COLOR]:diabloti:[/B][/quote] z rana chipsow nie jem:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć EFF :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale Cię tutaj o zabawę oskarżają :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witankoooo no widzisz jakie one nie dobre
  2. Alu Alu a ja wczoraj jadlam czipsy i pilam piffko z pssyt kapselkiem:multi::multi:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poczekaj!!!! ide z Tobą [IMG]http://www.pic4ever.com/images/th_running1.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] hahaha Klockowa ale zapitalasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. ojj bidulo ty:shake: za duzo czasu z psami siedzisz :shake:i zapomnialas jak sie mowi:shake: dobrze ze pisac jeszcze u mniesz a nie tylko hau hau :diabloti: wracaj do zdrowka bo wiosna idzie :grin: buahahaha chyba sama nie wiem co pisze:mdleje:
  5. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jesso baby a wy co pożar w majtkach macie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] buahahhahahah :grin:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]piffo masz :loveu::loveu:chłodzi się w lodówce [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ale z [B]pssyt kapselkiem[/B] musi byc
  7. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]znaczy mam już nie dawać.... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ok ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ochh no dawaj dawaj :multi::multi::multi:
  8. :grin: przestan z ta woda bo mi sie sikac zachce:diabloti:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no Effuś .....to chyba sklepik Cię nie minie ;)...ja piffko mam w lodówce ...wieczorkiem sobie otworzę :p....a po chipsy zaraz Qba pójdzie bo mi ślina pociekła :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] pożycz Qbe:siara: a piffko z pssyt kapselkiem masz??
  10. ochhhh Alu ale miochote na czipsy narobilas:placz: i na zimne piffko z pssyt kapselkiem:placz:
  11. [CENTER]:sweetCyb:tu jestem tuuuu:sweetCyb:[/CENTER]
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Effcia .....jak czytałaś :hmmmm: przecie Madzia pisała ze Pawciowi powiedziała ze Evaxon ma weekend i On też dał jej wolne :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ciiiiii przecie wiem o tym
  13. ja juz jestem :multi:mozesz wracac do domu:evil_lol:
  14. [quote name='zuzolandia']d Dziendoberek wszystkim!!! u nas wieje i leje i grad leci :-(:-( i swiatełko mruga i drzewami narywa i psy spiom bo siem bojom :evil_lol:[/quote]hej hejjjj:multi: a u mnie tak zle nie jest:p ale zapowiadaja wieczorem masakre:diabloti:
  15. [quote name='Medorowa'] Effcia, kochom ciem diamenciku:loveu:;) [/quote] łiiiiiiiii ja ciebie tesz:loveu::evil_lol: [quote name='Medorowa']Kurcze, miałam odpisane na resztę postów, ale nie chcący skasowałam:mdleje: U małego wszystko w porządku - dalej rozrabia:evil_lol::mdleje::mdleje: Dinek ma go ochotę zeżreć, a Medor, no cóż, czasami też już wychodzi z siebie;)[/quote] buahahahahah biedactwa oćcie do cioteczki:loveu:
  16. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja widziałam JA! [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pancia kciała zabrac Tigerce zabawećke...beee Pancia:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja widziałam filmik... jak schizujesz biedną Tigrosławe :shake::shake::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze Effa :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahaha ja ja zawsze tak schizuje ...udego tez:lol: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::multi:widziałaś ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Wstałaś jusz :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juupiiii [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale się uśmiałem z filmiku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]"daj świnkę" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]:roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/B] [/quote] hehehe to co daj swinke takie smieszne bylo:niewiem: juz nie spie juz nie spie:multi:
  17. [quote name='Menrzuś']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: śmigam spać - dobrej nocki :multi:[/quote] nie za wczesnie??:razz:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:calus: no widzisz Effunia jak się szybko uczysz :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] achh jaka ja zdolna:errrr::errrr::errrr:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]żeby już nikogo nie dobijać :placz::placz::placz:idę sobie spać :obrazic::-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie ić nie ić ....:-( widzialas filmik?:diabloti:
  20. [quote name='Menrzuś'] Ja Ci dam robaczka :mad:....dżdżowniczko :evil_lol:[/quote] :lol!::lol!::lol!::lol!::lol!:
  21. [URL]http://images25.fotosik.pl/166/a336c5d07481848b.jpg[/URL] :kiss_2::kiss_2::loveu: ochhh Alu 3 razy tutaj wchodzilam i sie zawieszało:placz:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no ffidzisz ...teraz już wiesz że najpierw musisz do Tigrowego blogaska biegać bo tam Klocusiowa czeka gotowa do wyjścia [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [:lol: no i teraz tak bede robic:evil_lol:
×
×
  • Create New...