Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Medorowa'][COLOR=SeaGreen][B]Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego, wesołego zająca co śmieje się bez końca, szczerbatego barana, co beczy od rana, radości bez liku, pisanek w koszyku [COLOR=Red]oraz mokrego ubrania w dzień polewania[/COLOR][/B][/COLOR][URL="http://img15.imageshack.us/img15/6240/wielkanoc2009.jpg"]:lol:[/URL][/quote] mi jak polewają to wole wlewać do gardła a nie na ubranie :roll::roll::roll:
  2. witam serdecznie :loveu: dziękuję za życzenia :loveu: jakos mało czasu mam :roll: dziś cały dzień w kuchni spędziłam i o to efekty :D tort na panieński koleżanki na który właśnie ide :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/a364955a9e53cbc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/99/8e7f62626d8b05b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/98/14d02ee69d4d9bab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/103/4fb86ee481a7cacd.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Alicja'][LEFT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach: - "Sprzedam żonę za 360 zł". I Mówi do męża: - Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś? Mąż na to: - Wiesz, 80 kilo wagi razy 2zł,za kilo żywca plus 200 zł obrączka. Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę: - "Sprzedam męża za 1,10zł". Mąż zdenerwowany mówi: - Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś? A żona mówi: - 2 jajka po 0,30 groszy i rurka bez kremu po 0,50 groszy [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: dobre:evil_lol::evil_lol: cze Alcia:multi:
  4. ej no byłam tu :roll::roll::roll::roll::roll: :obrazic:
  5. jej coraz ładniejsza jest :loveu: tylko nie scinaj jej włosków :loveu:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/65ae4244f57b721d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/b50c191680921ebd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/9da5fcf35fd07e50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/96/ec7662be3f68cc8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/96/897593c00b43ee35.jpg[/IMG][/URL]
  7. :loveu:czesc :loveu: troszke zaniedbałam dogo :roll: jakos z czasem kiepsko :roll: w tygodniu praca (nowa) ostatnmie 2 weekendy pod rząd spedziłam w szkole a jak nie szkola i praca to TZ ( na co nie narzekam ;)) no a teraz jeszcze Tz wylądował w szpitalu :roll: dziś miał zabieg ( wycinali mu łękotke) :roll: chodze zestresowana bardziej od niego chyba :shake: Z Tigra w poniedziałek byłam u weta na podanie hormonów (dawke próbną) zobaczymy czy pomoże :roll: no i to chyba na tyle :roll: czekam na swieta zeby sie wyspać w koncu :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/96/8cc959b9896f5038.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/96/7b4d68089898d020.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/100/38c67b4ad5f4d050.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/5f65f3aebae663ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/d9828f89c04e549b.jpg[/IMG][/URL]
  8. [url]http://images6.fotosik.pl/451/1ce7b75f13627e78.jpg[/url] piękny portrecik :loveu::loveu::loveu: czesc Aluś :loveu:
  9. ufff juz sie bałam ze zime tu zastane :eviltong: czesc Teściówka :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. a po co ci taki słoik???:razz::razz::razz::razz: czesc:loveu:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/52d3fef6808a7827.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/92/22cc7e9f68f14a7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/92/b4e9bcf11d47fb91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/92/67b40f6790636ef7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/8183465289d38c1d.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/6a252a8f7cc16012.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/96/0bd26a354c687e35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/92/50fb9dc274c2abfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/97/48dc335aaca4c925.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/93/12b3e435d173bb55.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/037f57aa0bcc0bf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/96/f601e06a7798ea99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/9ab6925ad24ced88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/96/43cd700df2665fcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/92/d70ca5a0c55240a2.jpg[/IMG][/URL]
  14. hhahaha żółtygilku ty sie nie znasz :eviltong: to takie trampki na obcasach :lol: [quote name='Yana']buciki to nawet nie wiosenne tylko letnie :lol: wakacyjnie się jakoś zrobiło :evil_lol:[/quote] hahah no wiem i juz sie doczekac nei moge kiedy je założę :evil_lol: dam wam jeszcze Tigr troche [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/96/8b571d44d778b384.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/87fcad18902cccb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/72ad7e14990009b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/5e3d8e115952483f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/92/50f6443c62d3c5c4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='jbk'] Podobałam Ci się?? :diabloti:[/quote] nooooooooooooooooo :loveu::evil_lol: czesc czołem :loveu:
  16. przyszłam sie przywitac w ten mega wiosenny dzionek :loveu::loveu::loveu:
  17. [url]http://img6.imageshack.us/img6/3762/obraz132.jpg[/url] ooo jak słodko :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam zakupoholiczkę :cool3: :diabloti: jak ostatnio poszłam po adidasy...nie mogłam długo znaleźć, jakiś które by mi się podobały... w końcu jak się udało to kupiłam dwie pary, taki sam model tylko jedne białe a drugie czarne :oops: nie mogłam się zdecydować :evil_lol: ooo i widze że u Was też już wiosną pachnie a to znaczy że za niedługo zaczną się Tigrowe pływające foty :multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :loveu:hejj :evil_lol:ja juz sobie upatrzylam ale szkoda mi kasy :roll: bo wolala bym ciutke tansze:roll: moze jeszcze jakies znajde mam miewsiac czasu :evil_lol: nooo wreszcier wiosna! a ja zaczelam nowa prace a w weekendy szkola :roll:jak siedzialam w domu to brzydko bylo :angryy: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuś ty to masz przygody :razz::razz:... Kurde Tigra sama se musi nosić wode we flaszce ...biedna psinka słoneczne witanko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahah wiem :lol: no ten ona to w ogole biedna :shake: :loveu:witaneczko [quote name='Medorowa']:evil_lol:Kocham Cię:loveu:[/quote] wiemm:loveu: tylko nie wiem za co .. czy za tramwaj czy buty :evil_lol: [quote name='Yana']butelka to najlepsza zabawka :multi: skąd ja to znam :evil_lol:[/quote] tez sie lubisz nimi bawic???:diabloti: ooo takie se kupilam buty :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/96/0972a001e3c867d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/96/88904de4be0d83ea.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/96/8a0f16aefa23067e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/92/f42268ae565b3cfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/92/bfa5a3fab4c012bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/c9b158bd0bab2f96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/92/a703ea289b4c8262.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/96/0378e34ad0f9e625.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/96/34a1da028d3637e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/92/380eca11ff79d775.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/92/2ac0f6496c98d445.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/96/f68ed0c537efe088.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/96/36003842bba3bd49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/96/109d2a2d008beff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/96/1d0dd028c6ecc6b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/92/5e92a44dd1f596be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/92/63e06e9eb755f678.jpg[/IMG][/URL]
  22. nooo i po tak nieciekawym dniu .... wczorajszy dziejn spedzilam na zakupach :loveu: pojechalam po adidasy i bluzke na impreze a wrocilam z kolejnymi butami na obcasie:mdleje: kolejna koszula i bluzka nie nadajaca sie na dyske:cool1: znowu bede malo dyskotekowo ubrana :evil_lol: no a tak poza tym to wczoraj pan tramwajarz strasznie na mnie nadryndał :niewiem: nie wiem czemu przeciez zdążyłam mu uciec:roll::evil_lol: dzis piekny dzien :loveu:bylysmy z Tigra na polach fotkow ciutke jest nie za wiele bo niestety kręgosłup odmowil mi posłuszenstwa :roll: i marzylam zeby sie juz polożyć i sie nei ruszać :roll:
  23. [url]http://img155.imageshack.us/img155/2236/img0523edited.jpg[/url] oooo jak słodko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti:
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dokładnie rok temu :) :evil_lol: chyba było cieplej wtedy na dworze :)[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images36.fotosik.pl/91/126f58f1ee414249.jpg[/url] [/quote] aaa glupoty gadasz:eviltong: u nas bajkowa pogoda:loveu::loveu::loveu: czesc żółty gilku:loveu:
×
×
  • Create New...