-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
oo i tu tez foty :p:cool3: czesc dziewczyny :loveu:
-
czesc wpadłam na foteczki :p
-
czesc yanka pianka ;)
-
czesc Izula:loveu::multi:
-
czesc teściówka :loveu: cholera jestem ograniczona czasowo :roll: nic tylko praca dom rower tz pies szkola i tak od nowa :roll:i do tego ten cholerny len :evil_lol:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] jej czy u Was też tak wieje??? jak wściekle wieje cały wczorajszy dzień i nadal wieje[/B][/COLOR]:angryy::angryy::angryy:[/quote] nie u nas nei wieje :eviltong: cze modeleczki :loveu:
-
ojej ojej ominela mnie imprezka:placz: zdrówka szczescia pomyslnosci fajnych suczek i duzo kość :multi::loveu::evil_lol::drink1:
-
ooo trafilam w odpowiednim momencie :loveu::loveu::loveu: czesc:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc terrorystko:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ano....spostrzegawcza jesteś:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] 8) wiem:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: a dzis pajacyki :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak?:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ze nic ci sie nie chce:roll:
-
[quote name='teqquila'] [B]hehe Tigra poluje na ryby :evil_lol: siemanko[/B] [/quote] nurkowała :evil_lol: [quote name='Moniek193'] Morda:loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/100/abe8d2156af5584c.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] nie da sie tego ukryc:lol: [quote name='jbk'] [URL]http://images39.fotosik.pl/100/e6792ae4cc0fd081.jpg[/URL] - chciałaś nam pokazać, jak psiurka język układa do picia? Ale nie zdążyłaś :smile: [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] ona zanurzała pyszczek :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] sama się musi wyżywić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mad: :loveu: a ja se bylam u dentystki i mam piekne ząbki teraz:loveu: b0 kamien usunełam :cool1:i nie mam nic do leczenia :multi:a ostatni raz bylam rok temu :cool1: i w ogole jestem piekna :loveu:i taka ach i och :evil_lol: okej ide se:evil_lol:
-
czesc :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/abe8d2156af5584c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/e6792ae4cc0fd081.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/a42e3f83679e45a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/f6fe2be4a4350263.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/599d63409c5ef036.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/0359fea7d563ee5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/d89efae3ac2bb983.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/1779a82688738cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/185f6452483fe16e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/21c4f90c198b5b41.jpg[/IMG][/URL]
-
wpadłam se tak przed praca do ciebie :loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/e0b393ae2452d9ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/104/932833a3f18eec00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/104/6747e0ba39eed9ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/7e3bb4ea711d22cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/4c79b784ce86212f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']Ewcia, Ty się zaraz do mnie przeprowadzasz! NATYCHMIAST! Będziesz piekła torty codziennie :)) Jaka szkoda, że panieńskiego już mieć nie będę....... Ale chętnie zjem na Twoim panieńskim, pod warunkiem, że zaprosisz teściową :)[/quote] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:juz pędzę :loveu: brat na tydzien przyjechał z londka zdrój :razz: i to tyle z nowości u mnie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/c4f2c969eef3d008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/f0797ad96192983b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/c88e3ce45ed7229a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/f32b7a608c3567c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/66214837d048c19e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witajcie kochani!!! Jestem po świętach...pełniuteńka i może stąd to moje ospanie...nic mi się nie chce.....NORMALNIE NIC!!! Ale was koffam:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eeeee ale ty tak masz zawsze:roll::roll::roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc nie swiateczny kwiatku:loveu::loveu::loveu: -
czesc ALcia przyszłam na poranną gimnastyke:evil_lol: :hand::hand::hand:
- 78403 replies
-
:shake: biedna mama zdrowia jej życzymy i Garusiowi też .
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']hej hej znalazłam się :) z powodów osobistych nie było mi dane przebywać na dogo. teraz też będę rzadziej ale będę :) Wesołych Świąt wszystkim!!![/quote] będzie dzidzia ????:loveu: -
[url]http://img10.imageshack.us/img10/7813/img0129o.jpg[/url] czyścioszko kochane:loveu::loveu::loveu::loveu: