Jump to content
Dogomania

cuciola

Members
  • Posts

    3954
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cuciola

  1. [quote name='infers1995']Hejka! Fotki suuper, szczególnie te z nad morza mi się podobają:loveu::loveu: A ile ten Twój piesio waży?,ile cm ma w kłębie? Będę często wpadał! [/quote] Yoghi ma 56 cm wzrostu i okolo 40 kg! dawno go nie wazylam wiec trudno mi okreslic.. w wieku 16 miesiecy mial 38 kg wiec pewnie do 40 teraz dobil :cool1: zapraszamy ponownie!!
  2. [IMG]http://images32.fotosik.pl/253/f65ee240081a1f42.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/1869c10559b9472f.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/08da2e7731ba902a.jpg[/IMG]
  3. Jeszcze raz dziekujemy!!!
  4. ja nie moge :D za kazdym razem jak tu wchodze to trzeba gratulowac :) :)
  5. [quote name='betty_labrador']:) :multi: to jego prezenciki? :) wow...niezle pychotki. [/quote] to tylko zdjecie!!! No ale pychotek tez mial sporo! mam pochowane bo lakomczuch zjadlby wszystko naraz :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/251/f1c68b782ddf3d58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/251/2623f8d33dfa990e.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/250/9d97b41d016ceee5.jpg[/IMG][/URL] A to solenizant :)
  7. Kotki wszystkie znalazly domki!!! A dzisiaj Yoghi swietuje swoje urodzinki!!! to juz [B]2 lata[/B] Dziekuje ci ze jestes! [IMG]http://images30.fotosik.pl/212/7266df0c6590acf2.jpg[/IMG]
  8. Witamy! poskakalam po waszej galerii..wszystkie fotki cudne!!! :) zapraszamy do nas!
  9. Odwzajemniam odwiedzinki w galerii :) Poczochraj od nas Tosce!
  10. [QUOTE]To ile tych maleństw tam jest? Masz szczęście do kici.:loveu:[/QUOTE] jest 4 maluchow! juz 3 bo jeden kicio pojechal juz do domku! Ten czarny! Dzisiaj rano poszlam dac im jedzenie no i byly tylko 3! slyszalam ciagle miauczenie.. jeden wypadl z tej dziury i biedactwo siedzialo w trawie.. dobrze ze ta wieza jest teraz ogrodzona siatka bo obok buduja domy.. inaczej wyszedlby na ulice i nie wiadomo co by bylo.. [QUOTE]One się urodziły w tej dziurze?[/QUOTE] tak! [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/14dd7060b4be08af.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/ae43c14ad03e78c7.jpg[/IMG]
  11. oo Paulinka! ale fajnie ze znowu tu jestes! :) zobaczcie co Yoghi wyczul: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/245/b91e0e4977a3b329.jpg[/IMG][/URL] a w srodku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/245/5ad3bed5d3def0f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/245/f551ec69372ce8d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/244/24e44f624909ac4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/245/837b44be64de5790.jpg[/IMG][/URL]
  12. Tam cos trzeba uratowac ;) [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/240/32e4f81dc5b9d339.jpg[/img][/URL] Zabiore sie za to.. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/16e2a1f21d54ee4e.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/5c9fbd37b613113f.jpg[/img][/URL] Juz niewiele brakuje :lol: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/207/e6a6bce6b3e8e095.jpg[/img][/URL] Chyba sprobuje za line :mysli: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/443e416928886271.jpg[/img][/URL]
  13. wkrotce bedzie mial juz 2 lata! trzeba bedzie przyszykowac jakis torcik! :)
  14. A wy jak zwykle narzekacie! :evil_lol: :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/d654a66537193f50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/205/ad5f696047ceac85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/237/95ecd9cc04ce1f8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/40bf362549a81eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/dc0debf143ce134d.jpg[/IMG][/URL]
  15. Obiecuje wiecej fotek...dajcie tylko chwilke na zmniejszenie fotek :)
  16. witamy Idunie!!! zdjecia cudne!!! wpadnijcie do nas! tez juz nas dawno nie bylo!
  17. Uzupelnilismy nasza galerie o kilka fotek :)
  18. Jojek sliczny obojetnie czy siwy czy nie!!! wpadnijcie do nas!
  19. witamy!!! Sliczna lapcia!!! zapraszamy do nas!
  20. ojej trzeba gratulowac!!! gratulacje ogromne!!! wpadnijcie do nas!
  21. Zapraszamy do naszej galerii :)
  22. alebku wpadnijcie do nas do galerii :)
×
×
  • Create New...