Jump to content
Dogomania

cuciola

Members
  • Posts

    3954
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cuciola

  1. tutaj byl taki temat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12815[/URL] hihi teraz wam moge linkowac bo sobie przejrzalam caly watek w poszukiwaniu karmy
  2. ja teraz karmie jakos o 9,14 i 20 3 razy bo mi tak wygodnie :)
  3. [quote]ja polecam nutro choice lamb&rice [/quote] dzieki [B]Bzikowa[/B] ale Yoghi juz ja je niezly rok i wlasnie mu sie znudzila :mad: [quote]W sumie Royal bardzo jej służy, tylko te BHA mnie dręczy... I nie wiem czy zmieniać. :???: [/quote] [B]Martens[/B] skoro sluzy psu Royal to ja bym nie zmieniala,Gilpa o ile dobrze pamietam tez ma BHA ale jak producent zapewnia sa ta minimalne ilosci wiec "nie powinno" szkodzic tu byl temat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82311[/URL] zastanawiam sie wlasnie tez nad Royalem dla Labradorow,pamietam ze kiedys Yoghi rzucil sie na probke tej karmy-moze pomyslal ze to ciasteczka? :cool3: te krokiety sa takie duze ze mozliwe :lol::evil_lol: jak mi wysla probki to zobacze co ksieciuniowi zasmakuje a jak nie to postawie na swoim i bedzie glodoweczka :evil_lol:
  4. to uwazajcie na siebie :) z wzrostem moze sie jeszcze wszystko wyrownac jak bedziecie prawidlowo postepowac :) najwazniejsze sie nie przegnebiac!
  5. czyli wynika z tego ze najlepiej dawac o naszych porach posilkow,oprocz obiadu :)
  6. napiszcie prosze jeszcze o ktorej godzinie dajecie dwa posilki waszym psinkom :)
  7. o ktorej godzinie karmicie wasze psy? o juz znalazlam wlasciwy topic :)
  8. [B]Martens[/B] ja kiedys uzywalam Royala..pies sie strasznie drapal zmienilam od razu na Pro-plana z lososiem i bylo ok Teraz moj Yoghi jadl za czasow szczeniecych Hill'sa (odchowany na Gilpie),potem zmienilismy na Nutro z jagniecina szkoda ze Nutro nie robi rybnej karmy.. [QUOTE]Purinę Pro Plan polecam - na żadnej karmie mój pies nie wyglądał tak fantastycznie. Jedyny minus - pożerała okropne ilości, no i wysokie białko, dla nas za wysokie i musiałam zmienić. [/QUOTE] pozerala ogromne ilosci tzn? ja mniej wiecej dla doroslego labradora dawalam kiedys 400 gram na dzien i starczalo wiecej pewnie by wszamal ale by sie pewnie roztyl wiec jak widze ze pies lekko glodny to wole mu dac jakies jablko albo marchewke zawsze gdzies pomiedzy trafi sie jeszcze jakas kostka na zabki (nie codziennie) a czym sie objawialo za wysokie bialko? Best Choica u mnie jeszcze nie widzialam.. [B]Martens[/B] Pro plan jest konserwowany naturalnie-na bank bez konserwantow. Nie ma BHA na siersc tez pieknie rybka dziala.. jedyna wada ze troche z paszczy jedzie rybka o ile dobrze pamietam potem reszta to osobista sprawa Kupie pro-plana a jak panicz nie bedzie chcial jesc bez dokladki puszki tyo go przeglodze i tyle tego dobrego bedzie mial! wrr! ja sie tak nie dam! a tak poza tym u mnie nie widze w sklepach pro-plana zwyklego z jagniecina.. jest tylko robust z kurczakiem (jak producent radzi bylby dla labradora-ale skoro mojemu kurczak nie pasuje to lipa) no i jest athletic z jagniecina ale lab to nie athletic i co tu zrobic? jak skonczymy Nutro kupie Purine i zobaczymy jak bedzie
  9. i jak poszlo?
  10. Fajne maja loczki :) :) :)
  11. ale sliczne zdjecie na stoliku :) bedziecie sie wystawiac?
  12. ja tam kupie od razu duzy worek :D jak nie bedzie chcial jesc to go przeglodze :) a purinke chce sprobowac bo na moim pierwszym psie sie sprawdzila-mam nadzieje ze teraz tez podobnie zadziala choc wiem ze to zalezy od osobnika :) tylko ze w % bialka rozni sie bardzo od tej co teraz daje bo Purina o ile dobrze pamietam to 30% a Nutro Choice ma 22% niezly skok..
  13. tez sie wlasnie zastanawiam nad tym co lepsze mam psa,ktory zwykle rzucal sie na miske z karma stosuje Nutro Choice z jagniecina,ktora Yoghi je juz dosc dlugo jakies 8-9 miesiecy teraz jak nie doloze do mniej lyzki puszki to popatrzy i odejdzie szkoda mi go glodzic-wydaje mi sie ze mu sie karma po prostu przejadla a z drugiej strony dobrze na tej karmie wyglada-po kurczakowym Hillsie drapal sie No i teraz dylemat -zostac na nutro choice z jagniecina i dodawac za kazdym razem lyzke puszki (no ale co wtedy jak wyjade gdzies i potem bedzie sie pies glodzil) -zmienic? np purina pro plan z lososiem mogla by byc dobra?
  14. Mam pytanie,co jaki czas zmieniacie sucha karme? a moze uzywacie ciagle tej samej? czy psu sie nie nudzi ciagle ta sama karma?
  15. [B]Pandisia[/B] wazne ze jestescie w rekach dobrego lekarza--to juz cos! :) Czesc Paulinko i Iduniu-u was pewnie snieg pada a Yoghis jeszcze sniegu nie widzial..
  16. czesc! super ze kolejny labus zawital na forum no i prawie jak rodzinka!! masz jakies fotki z labusiami Krzysi? prooosze wkleic :)
  17. czesc czesc wam wszystkim :) przepraszam ze sie obijam ale ostatnio licho z fotkami.. mgla u nas taka ze rano nie ma jak zdjec robic a wieczorem jak wracam z uczelni to juz ciemno! [B]Pandisia[/B] no i co z koncu z tych zdjec RTG wyniklo? ojej jesli to bark i przejdzie to ja sie strasznie ciesze ze wykrakalam! u kogo byliscie? ostatnio mam malo czasu i nawet nie patrzalam w Tollerki.. [B]Basiu[/B] ciebie tez zaraz pojde odwiedzic!
  18. czesc pudelki :) mialabym prosbe to tych,ktorzy robili zdjecia na swiatowce w Polsce juz jakis czas temu :) czy ktos posiada moze zdjecia [SIZE=1]JWW P (M)[B]18934[/B]ITALIANS DO IT BETTER Samarcanda, Lorena Merati, Włochy[/SIZE] poprosila mnie wlascicielka o popytanie czy dam rade przeslac jej jakies zdjecia :) dajcie znac albo tutaj albo na pw zeby nie zasmiecac :)
  19. czesc Goni! co nowego u was? jaka pogoda?
  20. No jak widze macie juz szczeniaczka w domku :) trzeba sie przyzwyczaic ze to jednak malutki piesek :) hihi
  21. Sto lat! :) sliczne zdjecia,ale odpoczywa po jedzonku urodzinowym _:)
  22. mniam :) chyba kazdy psiak kocha pudeleczka po jogurtach i serkach :)
  23. a jak twoj psiak reagowal na te wszystkie zwierzaki? byl zainteresowany czy raczej spokojny i obojetny?
  24. super zdjecia! pozwolili wam wejsc z psem do zoo? u nas jest zakaz
×
×
  • Create New...