[QUOTE]to ty [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=5026"]cuciola[/URL] wyjechałaś ??
bo ja troche nie w temacie[/QUOTE]
tak,juz od przeszlo 2 lat mieszkam we Wloszech :)
studiuje,mam ukochanego faceta no i Yoghisia :)
[QUOTE]no dobrze widze od niego mama to Carla?[/QUOTE]
tak tak to Karlusia! :) no i zgadza sie ze jest jeszcze Bendzi! :)
mieszkacie gdzies w poblizu?