-
Posts
3954 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cuciola
-
Havana - Słońce moje za Tęczowym Mostem...
cuciola replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Havany! -
[quote name='infers1995']Hejka! Fotki suuper, szczególnie te z nad morza mi się podobają:loveu::loveu: A ile ten Twój piesio waży?,ile cm ma w kłębie? Będę często wpadał! [/quote] Yoghi ma 56 cm wzrostu i okolo 40 kg! dawno go nie wazylam wiec trudno mi okreslic.. w wieku 16 miesiecy mial 38 kg wiec pewnie do 40 teraz dobil :cool1: zapraszamy ponownie!!
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/253/f65ee240081a1f42.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/1869c10559b9472f.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/08da2e7731ba902a.jpg[/IMG]
-
Jeszcze raz dziekujemy!!!
-
ja nie moge :D za kazdym razem jak tu wchodze to trzeba gratulowac :) :)
-
meldujemy sie :)
-
[quote name='betty_labrador']:) :multi: to jego prezenciki? :) wow...niezle pychotki. [/quote] to tylko zdjecie!!! No ale pychotek tez mial sporo! mam pochowane bo lakomczuch zjadlby wszystko naraz :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/251/f1c68b782ddf3d58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/251/2623f8d33dfa990e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/250/9d97b41d016ceee5.jpg[/IMG][/URL] A to solenizant :)
-
Kotki wszystkie znalazly domki!!! A dzisiaj Yoghi swietuje swoje urodzinki!!! to juz [B]2 lata[/B] Dziekuje ci ze jestes! [IMG]http://images30.fotosik.pl/212/7266df0c6590acf2.jpg[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
cuciola replied to betty_labrador's topic in Galeria
sliczne rysunki Betty! -
Witamy! poskakalam po waszej galerii..wszystkie fotki cudne!!! :) zapraszamy do nas!
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
cuciola replied to betty_labrador's topic in Galeria
Odwzajemniam odwiedzinki w galerii :) Poczochraj od nas Tosce! -
[QUOTE]To ile tych maleństw tam jest? Masz szczęście do kici.:loveu:[/QUOTE] jest 4 maluchow! juz 3 bo jeden kicio pojechal juz do domku! Ten czarny! Dzisiaj rano poszlam dac im jedzenie no i byly tylko 3! slyszalam ciagle miauczenie.. jeden wypadl z tej dziury i biedactwo siedzialo w trawie.. dobrze ze ta wieza jest teraz ogrodzona siatka bo obok buduja domy.. inaczej wyszedlby na ulice i nie wiadomo co by bylo.. [QUOTE]One się urodziły w tej dziurze?[/QUOTE] tak! [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/14dd7060b4be08af.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/ae43c14ad03e78c7.jpg[/IMG]
-
oo Paulinka! ale fajnie ze znowu tu jestes! :) zobaczcie co Yoghi wyczul: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/245/b91e0e4977a3b329.jpg[/IMG][/URL] a w srodku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/245/5ad3bed5d3def0f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/245/f551ec69372ce8d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/244/24e44f624909ac4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/245/837b44be64de5790.jpg[/IMG][/URL]
-
Tam cos trzeba uratowac ;) [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/240/32e4f81dc5b9d339.jpg[/img][/URL] Zabiore sie za to.. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/16e2a1f21d54ee4e.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/5c9fbd37b613113f.jpg[/img][/URL] Juz niewiele brakuje :lol: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/207/e6a6bce6b3e8e095.jpg[/img][/URL] Chyba sprobuje za line :mysli: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/239/443e416928886271.jpg[/img][/URL]
-
wkrotce bedzie mial juz 2 lata! trzeba bedzie przyszykowac jakis torcik! :)
-
A wy jak zwykle narzekacie! :evil_lol: :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/d654a66537193f50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/205/ad5f696047ceac85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/237/95ecd9cc04ce1f8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/40bf362549a81eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/dc0debf143ce134d.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecuje wiecej fotek...dajcie tylko chwilke na zmniejszenie fotek :)
-
witamy Idunie!!! zdjecia cudne!!! wpadnijcie do nas! tez juz nas dawno nie bylo!
-
Uzupelnilismy nasza galerie o kilka fotek :)
-
Jojek sliczny obojetnie czy siwy czy nie!!! wpadnijcie do nas!
-
witamy!!! Sliczna lapcia!!! zapraszamy do nas!
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
cuciola replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
ojej trzeba gratulowac!!! gratulacje ogromne!!! wpadnijcie do nas! -
Zapraszamy do naszej galerii :)
-
alebku wpadnijcie do nas do galerii :)