o plamkach dowiedzialam sie najpierw z labowego forum gdzie nazwy byly stosowane zamiennie i stad ten blad..
teraz juz wiem i poczytalam sobie nawet o [SIZE=4][B]Dual Ch Banchory Bolo[/B] od ktorego sie wszystko wzielo :)[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][quote][/SIZE][SIZE=2]jak dla mnie, jako wlascielka labka, powinnas to wiedziec [/quote][/SIZE]
jak widac ciagle sie czegos nowego uczymy..