-
Posts
3954 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cuciola
-
uciekam do kuchni-nikt mnie nie zlapie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/61e07a69a8ac74d4.jpg[/IMG][/URL] Buon Natale :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/80/d2c54b7911d38d29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/80/e42f72068619e305.jpg[/IMG][/URL] fine :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/9169c2a5d37762cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/fde50fe705be3591.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/9befe1c7db8c0e60.jpg[/IMG][/URL]
-
mam! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/5d2e98193db8d99e.jpg[/IMG][/URL] zlodziejaszek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/db2d081cd89ee8e8.jpg[/IMG][/URL] i sie jeszcze z tego ciesze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/1eaf09cec103d4ab.jpg[/IMG][/URL]
-
ze stajenka betlejemska :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/7218da7a4d69a8f3.jpg[/IMG][/URL] dawaj czape: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/5eeb022d1db6e3ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/13a0dbd4e18307fc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/a69b6480f3310a82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/985ce37e6350aca0.jpg[/IMG][/URL] ja tam czapek nie lubie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/3e99c10ab58665a5.jpg[/IMG][/URL]
-
lepiej pojsc spac-meczace to przygotowanie choinki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/7e6c662b976e8e1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/61f083fe57c939cb.jpg[/IMG][/URL] Mikolaj :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/3e19899392dd27ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/8e68511019b78499.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/80/144efaaea8cb9dd8.jpg[/IMG][/URL] urosla choinka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/c88a0f72f9d2d0cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/126/6dd9c99de107463e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/ed7cdb32bd6f7720.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/dc4360c885e8512c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/8adc21d93c05c493.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/481669ed47da8286.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/0f0143a17b575958.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/aedd29c4c1f04c06.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/cd23e5a17d4d7158.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/d480815d283ff9fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/d15e5f00f1ed137e.jpg[/IMG][/URL]
-
tak,bede mu mieszac na poczatku stara karme z nowa :)
-
Witam :) wlasnie probowalam zrobic Yoghiemu zdjecia przy choince,w mikolajowej czapce zaraz zobaczycie co z tego wyszlo :D
-
podnosze temat :) Yoghi przestal jesc lamb&rice mysle czy nie zmienic na kurczaka przynajmniej na jakis czas
-
tez uwielbiam nochale!! a jak widze mimo zimy Bono wogole nochalek nie wyjasnial!
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
cuciola replied to Basia i Barni's topic in Galeria
sliczne zdjecia :) masz moze w orginalnym wymiarze? wyslesz mi na maila? pliiiiiiiiiiiiiissssss [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tak malutko mam foteczek Karli.. zazdroszcze wam tego sniegu -
looo :) niezle :) fajnie miec tyle psich lapek :)
-
witamy :) i czekamy na wiecej zdjec :)
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
cuciola replied to Basia i Barni's topic in Galeria
my tez dolaczamy sie do spoznionych zyczen! trzeba bylo zrobic zdjecia z imprezy :D -
czesc wam :) co tam slychac nowego?
-
hop hop co u was nowego?
-
na labciach Gilpa sie sprawdza :) moj sie wychowal na niej u hodowcy nie wiem jak sprawdza sie na onkach,bo nie posiadam :)
-
w pro planie jagniecina ma 27% bialka i 17% tluszczu a ryba 30% i 19% tluszczu tez wychodzi ze jagniecina lzejsza trzeba z tym do producenta sie zapytac :)
-
co u Alcazarka slychac? pewnie dobrze sie czuje teraz zima :) choc troche sniegu by sie przydalo :)
-
Ja bym karmila rybna acana latem a jagniecinka zima :) wielu hodowcow taka technike stosuje ze latem rybka lzejsza a zima kurczak i ponoc to sie sprawdza. moj Yoghi ma 19 miesiecy,odchowany na Gilpie ciezko bylo mi ja dostac tutaj wiec zmienilam na Hill'sa po hill'sie kurczakowym sie drapal wiec przeszlismy na Nutro Nutro sie znudzila i co dalej? :) jesli twoim psom nie sluzy kurczak to zmieniaj te dwie karmy sezonami :) ja bym tak zrobila i obserwowala jak sie czuja psiaki :)
-
jakby psu sie nie znudzilo i zdrowie by mu dopisywalo to ja bym nie zmieniala :) co jakis czas warto zrobic badanie krwi jako wyznacznik :)