-
Posts
249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malgosia_1
-
do Marzenki... naszego ducha opatrznosci wystawy legionowskiej! Czy jest jeszcze szansa zglosic psiaka rasy gonczy polski na wystawe do klasy mlodziezy. Wlascicielem jest..... (ma to nawet w papierach!) 12 letni chlopczyk...... bylaby to jego pierwsza wystawa w zyciu...... i dlatego (bidula!) nie wiedzial ze nalezy przestrzegac terminow zgloszen. Rodzice sie tym nie interesowali.... zwrocil do mnie o pomoc...bo nie wie wogole od czego zaczac... a ja... to jedynie "babka psiowa" jego ulubienca. Tak wiec w jego imieniu zadaje to pytanie........ w razie czego pomoge mu wszystko wypelnic i przeslac.
-
[quote name='MarzenaTkacz']Kochani !!! Dla przypomnienia proponowany Plan Sędziowania z podziałem na rasy jest zamieszczony na stronie 17, rozpiski godzinowej nie będzie, jednak na stronie oddziału zawiśnie skrócony katalog i będzie można sprawdzić w której kolejności wchodzi na ring interesująca Was rasa. Pozdrawiam Marzena Tkacz-Rosłon O/Legionowo[/quote] Dziekuje i za to, choc szkoda ze rozpiski godzinowej oddzial nie przewiduje., ale i tak milo jest patrzyc jak oddzial organizuje wystawe "wspolpracujac" z jej uczestnikami... " - szkoda wielka ze inne oddzialy nie wpadly na taki pomysl......widocznie brakuje im przyslowiowego SERCA... pozdrawiam
-
oj. nie wiedzialam ze to pytanie skierowane jest do mnie! sorki. Dzisiaj mialam wystawe na miejscu w Warszawie... Najlepszy Pies w Rasie..... ale przy tej duchocie jaka dzisiaj panowala...... zdecydoanie lepiej prezentowaly sie suczki... no i...zasluzenie przegralismy.!!! A wystawa..... w pazdzierniku.pod nosem .w Legionowie......potem w grudniu..znowu pod nosem w Nowym Dworze.... a potem.aby do wniosny!!!!! :lol:
-
[quote name='"Iwa-R"']Ja też byłam sama..... ale na szczęście znalazłam kogoś znajomego, kto mi te zdjęcia zrobił. Owszem, jest to super pamiątka. O rany!!!!! Pięknie dziękujemy!!!!!! Duza buzka... moze kiedys i my bedziemy mogli pomoc.......a MY to: "niebiesko-czarni" Dziekuje baaaaaaardzo.
-
Kochani. Czy naprawde nikt nie ma fotek z podium grupy VI? Bylam sama a........ zalapalismy sie na podium. Posze poszperajcie... moze znajdziecie, bylaby to dla nas wspaniala pamiatka!
-
Czy oddzial zamierza podac (np. na stronie internetowej) plan godzinowy wystawiania pozczegolnych ras na ringach? Byloby super... i mniej tlocznie, nie wspomne o zaletach dojazdowych dla uczestnikow.
-
[quote name='Gonia'] .......Działamy wedle zasady,że nigdy nie jest tak dobrze,żeby nie mogło być lepiej.Zdarzają się nam czasem małe potknięcia,ale to ludzka rzecz.Pozdrawiam :hand:[/quote] hahaha błędów nie popelnia ten kto nic nie robi!!!! to jest rzecz ludzka.... ale najgorsze jest to ze moj oddzial widzac je nawet nie stara sie ich poprawić!!!! i to jest przerazające. a o bledach.... tez cos wiem... bo swego czasu na BIs Ras Polskich sponsor nie dowiozl obiecanych puchaorow..... hahaha.. ale jakos to przezylam i mimo to dalej z wielka przyjemnoscia uczestnicze w wystawach w Legionowie.
-
[quote name='baskomaniak']Myślę, że "cena wejścia" na wystawę nie leży w gestii Związku Kynologicznego... Raczej jest to wartość narzucona przez właściciela terenu, który udostępnia swoje metry kwadratowe dla organizatora wystawy. A oni wiedzą jak wyssać kasę... Sądzę, że Związek Kynologiczny mógłby zareagować na tego typu praktyki... ...jeśli by chciał, ale.... gdzie się wówczas będą odbywać wystawy warszawskie, skoro już chyba wszyscy się wypieli na ZK, A prawda, niestety, chyba jest taka, że w Warszawie już nie ma gdzie takich imprez organizować... Pozdrawiam. :D[/quote] To nie jest tak dokladnie..... wystawy na terenie WAT odbywaja sie od kilku lat !!!!! a jednak cena w tym roku byla wyjatkowa!!!!! A jesli chodzi o tereny....Sluzewiec, Pola Mokotowskie, Agrykola.... wreszcie najwiekszy bazar Europy stadion X-lecia itd. itd..... tereny sa tylko trzeba wykazac odrobine inwencji, checi i staran.... Koszty.... rzecz menadzerska.... chociazby zamieszczenie reklam w katalogu, oplaty ze stoiska handlowych obslugujace wystawy.... niestety pazernosc czesto gubi..... wcale sie nie dziwie ze za 600 zlotych niewiele hadowcow decyduje sie umiescic reklame! A moze by tak oddzial sposcil z tonu i wzial przyklad z oddzialow mniejszych, nie tak zasobnych finansowo ale jednak potrafiacy zorganizowac wystawe dobra i.... niedroga!!!! A to ze wystawy warszawskie sa coraz gorsze pod wzgledem organizacji to wiedza wszyscy jej uczestnicy!!!!! szkoda.... bo z uwagi na wielkosc oddzialu maja znacznie wieksze mozliwosci niz odzialy mniejsze... ale coz..... niektorzy zapomnieli ze sa dla "nas".... a nie odwrotnie. A moze warto byloby sie grupowo przeniesc do oddzialu w Legionowie? oddzial maly.... zawsze otwarty na problemy.... i czuc w nim serce!!!!! warszawski oddzial nie ma nawet strony internetowej z prawdziwego zdarzenia. Mnie jest wstyd!!!!
-
slowo daje!!!!!!!!!!!! tyle kosztowal w lipcu na wystawie międzynarodowej!!!! Wierzcie mi samej mi glupio i wstyd :oops: bo jestem z tego oddzialu!!!! W lipcy "na dzien dobry" potraktowano auto na parkingu 30 i 30 zl bilet "dla mojej obstawy meskiej"! nie zartuje!!!! sama o malo nie dostalam zawalu!!!! Pocieszam sie faktem ...ze byc moze oddzial chcial w ten sposob powetowasc sobie straty zwiazane z odwolaniem wystawy kwietniowej............ tylko dlaczego takim kosztem i komu to ma sluzyc? chyba nie propagowaniu imprezy!
-
Ja i moj psiuro "załapalismy się" na podium finału grupy VI !!!! ale niestety.... ze wzgledow organizacyjnych nie bylam w stanie tego "uwiecznic"! Moze jest ktos kto robil zdjecia tej grupy? Bylibysmy bardzo wdzięczni.... dla nas to wielka pamiątka!
-
Czy ktos ma jakiekolwiek fotki z finalów Ras Polskich..... ? Nie mam pamiatki!!!! a bardzo by sie przydala - załapalismy sie na podium!. Ja i moj psiuro bylibysmy bardzo wdzięczni!!!!!!!
-
Mam nadzieję, że tymrazem bilet wstępu dla zwiedzającego nie bedzie kosztowal 30 zl.!!!!!!!!??????
-
[quote name='Żaneta']ogarki polskie prosze :wink:[/quote] hahaha!!!! tez bym chciala - jako wielbicielka polskich ras - mowic o nich w liczbie mnogiej!!!!!! BYl tylko jeden, jedyny egzemplarz z przesympatycznym wlascicielem, a byla to suczka ChPl UDRA Ostoja Ogara po ChPl Saksofonie Goniwiatr i ChPl Juchta z Magurskiej Knieji. Szkoda ze nie bylo konkurencji..ras polskich... potraktowano to po macoszemu.a szkoda. bo cudze chwalicie swego nie widziiiiiiicie!!!! Natomiast jesli chodzi o organizacje.... to nie odnioslam az tak niedobrego wrzenia... owszem ciasno ylo w przejsciach przy ringach, piwka tez nie bylo..... ale ogladajac caluska wystawe z trybun i czesciwowo zplaszczyzbny ringu VI nie zauwazylam aby ktokolwiek mial trudnosci z poruszanierm sie po nich (psy rowniez). Owszem mogloby byc nieco lepiej...... ale rownie dobrze mogloby byc o wiele, wiele gorzej!!! nie takie "wpadki' mialy oddzialy duzo wieksze i zasobniejsze!!!!, wiec nie badzmy wybredni..... i cieszmy sie tym co jest... ot chociazby milym towarzystwem i swietna podczas wystawy atmosfera. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok :lol:
-
Odp. Asiaczek i Kingula Ciesze sie ze mamy podobne opinie!!! Mimo ze m.in. nie nalezymy do oddzialu bialostockiego!!! Ja rowniez nie chwale oddzialu z racji pewnego sukcesu (zwyciestwo Rasy... w finalach nie zostalismy niestety zauwazeni! chyba z uwagi na leciuchna nadwage!!!! :oops: ) ale sprawnosc organizacyjna i atmosfera na ringu do pozazdroszczenia, niech inni MOZNI TEGO SRODOWISKA wezma reszcie przyklad.[/list]
-
Coś nieprawdopodobnego!!!! Uczestnicze w wystawach tego typu od 4 lat i jeszcze nie spotkalam TAK DOSKONALE ZORGANIZOWANEJ WYSTAWY!!!!! NAJMNIEJSZEGO OPOZNIENIA !!!!!!!!! WSZYSTKO O CZASIE!!!!! Finaly przeprowadzone szybciuchno, sprawnie!!!!!! Moim zdaniem organizatorzy udowodnili ze moze warto byloby zastanowic sie, aby range wystaw międzynarodowych nie przyznawac oddzialom tylko z racji ich wielkosci (!), ale z racji sprawnosci organizacyjnej!!!! A inni niech biora przyklad .... oddzial warszawski (niestety moj macierzysty TEZ!) na tabene... na ostatniej wystawie tego odzzialu (o randze miedzynarodowej!!!!) bilet wstepu dla zwiedzajacego.... 20 ZLOTCISZY!!!!!!! chyba niektorym naprawde padlo juz na glowe.... straty poniesione z uwagi na odwolanie wystawy kwietniowej stratami... ale tyle pieniedzy za wstep dla zwiedzajacego!? Komu ma to sluzyc? A oddzialowi w Bialymstoku jeszcze raz bardzo dziekuje za tak sprawnie przeprowadzona wystawe!!!! Polecam ja wszystkim!!!!!
-
[quote name='Miśka']plan sedziowania jest na [url]http://zkwp.bialystok.tiu.pl[/url][/quote] tak, znam ten plan...ale czy jest on adekwatny do kolejnosci na ringu? pytam sie bo niejednokrotnie plan taki nie mial nic wspolnego z bezposrednia kolejnoscia oceniania psiakow na danym ringu, i nie wiem.... moze jednak ktos jest na tyle zorientowany...
-
Kochani Psiarze!. Czy ktos moglby napisac jaka jest KOLEJNOSC wystawiania psow w grupie VI? Mam [rpbl;emy transportow-czasowe i bardzo by mi to ulatwilo decyzje.czy mam szanse zdarzyc, czy tez nie! Pomozcie!
-
Galeria gończych polskich (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
malgosia_1 replied to Hania's topic in Galeria
:lol: no ładnie... lóżeczko.... od razu widac ze "rozpieszczona bestia"! :lol: ..... ale moj gonczy TEŻ (!) i to zapewne jeszcze bardziej! Sunia jest ślicznosci. -
Dziekuje za informacje o sedziach oceniajacych Ogary i GONCZE,... czyli nic sie nie zmienilo..znowu goncze polskie oceniac bedzie polski sedzia. Nic dziwnego ze GONCZE od wielu lat nie moga przebic sie do "rejestracji w FCI"., bo szczerze mowiac kiedy sedziowie zagraniczni maja sie z ta rasa zapoznac... skoro praktycznie.. jej nie sedziuja! Wiem ze sedziowie musza miec uprawnienia itd. ale problem zostaje problemem...... znowu bedzie gadanie... ze uklady, ukladziki, towarzystwo wzajemnej adoracji... i komu to potrzebne? Ale mimo wszystko bardzo dziekuje za informacje - jednak co firma to firma.
-
szczegolnie interesuje mnie rasa OGAR POLSKI i GONCZY POLSKI, jesli mozna prosic!
-
:lol: ..... nic sie nie stalo.... ale... musimy pojsc do... tego samego lekarza!!!!! :P
-
sorki! ale mam chyba jakies przeciazenie umyslowe bo nie lapie "do 5 wrzesnia" ...kurcze jak to mam rouzmieć?
-
A czy w grupie VI sa jakies zmiany obsady sędziowskiej ... w stosunku do tych sprzed 2 miesiecy?
-
Piekne dzieki........ to sie nazywa jakosc firmy!!!!!!!!!!!!!! Nie dosc ze wystawy sa organizowane sprawnie to jeszcze informacje na jej temat tak blyskawiczne JESZCZE RAZ DZIEKI!!!!
-
Czy obsada sędzioska jest pewna? Raczej nie. jak zwykle w Polsce.., wiec tak latwo bym nie rezygnowala zarowno w udziale na wystawie we Wloclawku jak i w Warszawie!