no a ja wreszcie muszę sie z wami spotkać ...w goleniowie bylam 3 razy a na spacerku z dogomaniakami z mojego rodzinnego miasta nie byłam , no ale prawda jest taka że NARAZIE nie mam czasu :(
(szkola szkola i jakaś tajemnica :)niestety nie zdradze wam o co chodzi -narazie ;))