[quote name='Traperka']To życzymy powodzenia, bo stawka na Szczecin zapowiada się ciekawie.
Mieliśmy tam być, jak okazuje się bylibyśmy sami w klasie pośredniej. Ze względów rodzinnych musieliśmy zrezygnować. :razz:
Bedziemy kibicować wszystkim znajomym pieskom, a szczególnie trzymamy kciuki za Seven Heaven :multi:[/quote]
niestety swojego malamuciska nie wystawiam w szczecinie jadę tylko popatrzeć ;)