Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Fajnisty ten drugi Ozzy , a jęzor Dusieczka ma niczego sobie .Ciekawe co chciała na niego złapać . Ozzy ma czasem odchyły i wykorzystuje jęzor do denerwowania pana , czyli lizania po stopach / nawet podczas ruchu/.Najlepiej jak są gołe , ale pan wtedy się piekli ,więc jest ucieczka a potem słynne powroty . Ozzy lubi też zamęczać córkę naszych przyjaciół i ich spanielkę Kamę[img]http://img235.exs.cx/img235/167/zkam2615su.jpg[/img] Pozdrawiamy Ala i OZZY
  2. No i wreszcie jakiś optymistyczny akcent . Najlepszego z okazji powiększenia stadka niesfornych fafików / A jak to brzmi po Niderlandzku?/ Pozdrawiam Ala i OZZY
  3. Jęzor też mam niczego sobie . [img]http://img44.exs.cx/img44/1019/ozzy29kh.jpg[/img] Ozzy/20.03/
  4. Jutro / środa/ jedziemy na zakupy dla Ozzyego , więc zobaczymy te szelki .Masz rację ja też o tym myślałam ,że chyba lepiej parciane , bo mam nadzieję że jeszcze trochę zmężnieje i podrośnie . Spróbuję przekonać mojego męza do zmiany planu / on się obawia że Ozzy zerwie się z paseczków. Ala
  5. My też mamy nie mniej kompromitujące: [img]http://img16.exs.cx/img16/6816/ozzyle380y0yw.jpg[/img]
  6. Jutro jedziemy do weta po SA37 , dzwoniłam ,posiadają na stanie , więc Ozzy będzie mógł podgryzać kości . Chciałam mu też kupić ogony tyle że nie wiem czy wieprzowe czy wołowy , no i jak podawać /?/ surowe czy gotowane . Szukamy szelek dla Ozzyego , chcieliśmy ze skóry ,no i mamy problem , bo albo są parciane albo obszywane skóra . Obrożą to on się chce udusić jak zobaczy innego psa albo nie chce iść do domu . Liczę że z szelkami będzie lepiej . Pozdrawiamy Ala i OZZY
  7. Zmniejszałam fotki Ozzyego i kilka chcę wrzucić do galerii . [img]http://img226.exs.cx/img226/5749/berecik2uu.jpg[/img] to jest zdjęcie z 21.11 2004 [img]http://img226.exs.cx/img226/5512/ozzy114yn.jpg[/img] to zrobione 20.03 2005 [img]http://img226.exs.cx/img226/9817/347pi5zy.jpg[/img] to też z 20.03 [img]http://img113.exs.cx/img113/2307/r380owe322apki8mz.jpg[/img] to z 7.11 pt.ale mam różowe łapki Pozdrawiamy Ala i OZZY czasem klonują się nam posty ?!
  8. [img]http://img194.exs.cx/img194/3046/14xz.png[/img] To jest właśnie Harley.
  9. Elwisku. Zaplątałam się tu z forum gr.3 , ale nie przypadkiem .Rozumię twój żal . Ja także straciłam mojego przyjaciela .Stało sie to 3 sierpnia 2004 r. Harley miał wtedy 4 latka 2 miesiące i 25 dni . Odszedł po cichu , zle poczułsię w piątek w poniedziałek miałoperację a we wtorek zasnął na zawsze . Do dziś nie potrafię się z tym pogodzić , często gdy o nim myślę uronię łzę której się nie wstydzę pomimo swego wieku i czytając takie strony jak ta przed oczami staje mi mój Niuniek .Nie potrafiłam zdecydować się na drugiego boksera , bo chcę aby ten pozostał jako ten jedyny .Łączę się z tobą w twym żalu .Ala :cry:
  10. Chyba żle patrzałeś stronka istnieje , przed chwilą na niej byłam . A w tej całej kłótni to żal mi psów , bo czyż one są gorszymi przyjaciółmi przez to że człek je rozmnaża , jeśli już sa to czy nie naszą powinnością opiekować się nimi . Przede wszystkim należałoby uświadomić właścicieli , że nie jest powinnością suki urodzić małe .A świadomość w tym zakresie to niezbyt mocna strona wielu właścicieli szczególnie kundelków . Pozdrawiam Ala
  11. Chyba żle patrzałeś stronka istnieje , przed chwilą na niej byłam . A w tej całej kłótni to żal mi psów , bo czyż one są gorszymi przyjaciółmi przez to że człek je rozmnaża , jeśli już sa to czy nie naszą powinnością opiekować się nimi . Przede wszystkim należałoby uświadomić właścicieli , że nie jest powinnością suki urodzić małe .A świadomość w tym zakresie to niezbyt mocna strona wielu właścicieli szczególnie kundelków . Pozdrawiam Ala
  12. Witam. Jestem tu gościnnie z forum terierów typu bull .Zajżałam tu nie bez przyczyny . Otórz 7 miesięcy temu pożegnałam mojego cudownego bokserka Harleya .odszedł mając 4lata 2miesiące i25 dni .jego śmierć była dla mnie tragedią :cry: .Harley był super psem iczy mi uwierzycie czy nie szkody jakie wyrządził były znikome : wyciąganie sznurówek , ogryzienie 1 obcasa i wykopanie dziury w wykładzinie , ale tak sprytnie że dało się ją zakamuflować. Nigdy też nie zamykałam przed nim żadnych pomieszczeń , nie wiązałam na smyczy , tyle tylko ,że pierwsze 3 miesiące zawsze ktoś był w domu .Tak więc gdy we wrześniu Niuniek musiał zostać sam wszystko było ok.Fakt że przyzwyczajałam go do bycia samemu stopniowo wydłużając czas , ale odbywało się to spokojnie bez pośpiechu .Nigdy też nie hałasował jak nas nie było , ale gdy szedł ktoś z nas ulicą to już czekał przy drzwiach . Był cudowny. Po jego odejściu po 3 miesiącach kupiliśmy amstaffa , nie potrafię bez żalu patrzećna boksery a co dopiero głaskać czy przytulać. Przepraszam , że zbłądziłam z tematu ,ale tak wyszło. Pozdrawiam wszystkich bokseromaniaków Ala
  13. Dziękuję za podpowiedz i poradę , ale jeszcze małe pytanko czy ów preparacik kupię w aptece czy u weta /?/. Ala
  14. Witam ! :P Ozzy ma już 7 miesięcy ,więc chyba pora oby poćwiczyć mięsionka twarzy . Dotychczas pastwił się na prasowanych kościach ,świńskich ucholach / teraz juz nie bo odgryza kawałki lyka , a potem zdziwiony zwraca /, oraz na obgotowanych cielęcych kosciach.No i właśnie z kostkami mamy problem bo ile razy pożre taką kość to mamy kłopoty z wypróżnianiem / znaczy Ozzy ,nie ja :oops: /, biegamy wtedy nawet w nocy bo w pupie ciasno a k... nie chce wyjść w całości .Więc nie wiem jak i co mu podawać dla rozrywki , bo ogólnie to dostaje Bewi Dog Junior . Pozdrawiamy Ala i OZZY
  15. Moim zdaniem lepiej że teraz zorientowali się , że pies im nie pasuje niż za rok , a wtedy nie wiadomo gdzie mógłby sie znależć .Życzymy powodzenia. Ala
  16. Witam :P .Ja teżjestem tu od niedawna . Mała jest napewno cudowna i kochana . Życzymy Wam z Ozzym samych radosnych chwil .Czekamy na zdjęcia . A tak na marginesie , dlaczego poprzednia rodzinka zrezygnowała z pieska / jeśli wypada zapytać/ Ala i OZZY
  17. Wiyamy ! SZukaliśmy i znależliśmy fotki , kociaki extra , Patka b. sympatyczna , a z Lilith to Ozzy chętnie by pobiegał , bo sam nie za bardzo lubi , a raczej nie ma z kim poszaleć , bo albo się boją , albo warczą , albo uciekają , a jeszcze inne to lądują w objęciach właścicieli i razem szczekają . Taki los amstaffa na za..... ./przepraszamy za wyrażenie /. Pozdrawiamy Ala i OZZY
  18. Dziękujemy za wskazówki . Ala i OZZY
  19. Patko , szukaliśmy w galerii fotek Lilith ,ale nie znależliśmy . Zapewne zle szukaliśmy . :oops: Proszę o wskazówki . Pozdrawiam Ala i OZZY
  20. Ładnie tak piszecie na temat kagańców . Kaganiec mam , więc w tym zakresie nie ma problemu , został po moim boksiu /wcale go nie nosił , bo nie było potrzeby i nikt aż tak się nie czepiał jak teraz /i jak ulał pasuje Ozzyemu , tzn. ma luzik na utwarcie ryłka .Kaganiec jest skórzany , z paseczków , ale co z tego kiedy założę go małemu to zaczepia się pazurami o pasek i jedzie po ziemi .Próbowałam ze smakołykami , ale chyba po kilku próbach pies nie uniósłby się na łapach .Narazie nosimy kaganiec przy pasku . Ala i OZZY
  21. To znowu ja , ale ze zdjęciem z ,,dziecięctwa,,.. [img]http://img164.exs.cx/img164/241/ozzy91mo.jpg[/img] [img]http://img164.exs.cx/img164/3931/ozzy105ds.jpg[/img] [img]http://i146.exs.cx/img146/2981/dsc008494tj.jpg[/img] Ten boksio to nasz ukochany Harley , który odszedł od nas 3 sierpnia . Ala i OZZY
  22. Alicja

    Tuffi Boy Buteo

    Aż miło popatrzeć . :P Ala i OZZY
  23. Witam ! Ciociu Lilith , Ozzy dziękuje za pozdrowienia . Cieszymy się ,że możemy być wsparciem w grupie amstaffów . Wesołek z Ozzyego niezły , szczególnie gdy pakuje swoje ciało na moją poduszkę i nie jarzy jak ma się posunąć , albo jak ugania się za dziećmi po boisku , bo nie wie które schowało piłkę pod sweter . W kwietniu idziemy do szkółki więc po cichu liczymy że nam dziecię zmądrzeje . Pozdrawiam , Ala i OZZY
  24. Dzień dobry ! Miło tak z samego rana ujrzeć tak dostojne towarzystwo . [img]http://img199.exs.cx/img199/8/ozzy86sd.jpg[/img]
  25. Ciasteczek jeszcze nie piekłam , ale wysuszony chleb , a na dodatek posmarowany masłem / suszony między żeberkami kaloryfera , jak Ozzy wyczai że tam jest to drze pycho także szyby brzęczą / ,pychotka . Ale ciasteczka upieczemy po świętach . Ala i Ozzy
×
×
  • Create New...