Oti - nie daj się, po prostu rób swoje! Zakuwaj biologię, chemię, maturka, i wio na wetke! :cool3:
Ja też o tym już myślałam (jestem w 1.LO. No, właściwie zerowej, bo dla mnie liceum trwa cztery lata, ale to długa historia), tylko boję się, że nie dam rady psychicznie, że to byłaby dla mnie za duża odpowiedzialność...
Farciarz ma teraz super fotki, muszę zrobić nowy bannerek (tylko najpierw muszę znaleźć płytę instalacyjną do GIMPa:evil_lol:)