[quote name='baskomaniak']
[b]FANI [/b]naszego serialu są równocześnie jego siłą napędową. :B-fly: :B-fly:
Stopień popularności "Kociokwika" przekłada się bezpośrednio
na chęci i przyjemność tworzenia następnych odcinków. :D
W przeciwnym wypadku, godziny pracy włożone w każdą scenkę
nie miałyby żadnego sensu.
[b]Pozdrawiam FANÓW naszego serialu[/b] :hand: :beerchug:
:D[/quote]
wierzcie mi kochani, że gdyby..e.. lubienie Kociokwika,, tfu! uwielbianie Kociokwika miało przeliczać się na procenty, to ode mnie mielibyście ich ze dwieście bilionów, albo więcej, tylko jaka jest nazwa liczny większej niż bilion???
nieskończoność%!!!!!!!!!! :D :roll: