[quote name='Klaudia:-)']To ten Park Źródliska już lepiej, a może w sobote 11.02 zrobiłybyśmy w nim spotkanko? Suke mam kilka dni po cieczce i nie chce jeszcze jej zabierać,bo mogą psiaki zwariować.Lepiej pasowałoby nam za tydzień,ale w ten weekend niezbyt mi pasuje.
Klikerowe stronki:
[URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker"]www.dogs.gd.pl/kliker[/URL]
ta która już została wymieniona[/quote]
Klaudia;-) ja do parku Żródliska zawsze mogę pójść;) codziennie go mijam jak jadę tramwajem ze szkoły, mam niedaleko, więc też bym mogła wpaść:p