Jump to content
Dogomania

Koma

Members
  • Posts

    1617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koma

  1. [quote name='anetta']Dobrze ze ja nie mam takich prujacych sie psow :haha:[/quote] Zazdroszczę :lol: Komka może nie jest jakoś bardzo szczekliwa, ale one się nawzajem nakręcały :evil_lol: [quote name='Klaudia :-)']fajnie,że psiaki się w miare dogadały jeszcze pare takich spotkań i będzie ok,a Atos pewnie za którymś razem znudzi się Komką i przestanie za nią ciągle łazić[/quote] Też tak myślę ;) Były chwile kiedy Atos na chwilę przestawał za nią chodzić i wtedy Komka sama z siebie próbowała do niego podejść, powąchać itp. Tylko ona nie lubi takich psów z ADHD :lol: [quote name='wiq']ja mam tak z rudą - im więcej spaceruję z nią i innymi psami tym mniejszą na nie zwraca uwagę:)[/quote] No to może Atosowi też to natręctwo przejdzie :modla: [quote name='bellatriks']Ucałuj Komcię :buzi:[/quote] Komcia ucałowana :) ostatnie fotki Atos [IMG]http://images22.fotosik.pl/90/59e66d4e7f69cd98.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/39193641823e66ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/e216df55d96ed43e.jpg[/IMG] Koma [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/f3908ee9d5a79bd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/3993c4f34e135381.jpg[/IMG] ciężko było je złapać na 1 zdjęciu :evil_lol: ale jakoś się udało :evil_lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/90/56bc342279da1088.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/784bbaaa8fae7432.jpg[/IMG] oczywiście w bezpiecznej odległości :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/b0e880cb80c6ac90.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/0e996052e089499d.jpg[/IMG] Koma [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/beab68c027872aaf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/94cb220f28541332.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/61099ca72ab35a9c.jpg[/IMG] Atos [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/730bb5fc3b30ab06.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/69528e96ff9e9c2b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/d31bc56011568962.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/dafb82253bfaa9db.jpg[/IMG] KONIEC ;)
  2. Behemotku, ta sunia jest trochę podobno do Twojej Soni [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/5122/dsc09112xm4pr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1390/dsc09123hc8pt1.jpg[/IMG] i ten psiaczek też [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4661/95862425yp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3128/46629242so6.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/856/60640015kv4.jpg[/IMG] psy z [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19216&highlight=collie]tego wątku[/url]
  3. Ouw! Świetne autko :loveu: Gratuluję :p
  4. [IMG]http://images20.fotosik.pl/213/d87db9b332bab6c9.jpg[/IMG] Jakie to to jest śmieszne :lol: :lol: :lol: te oczka :loveu:
  5. Wspaniałe wiadomości :multi: Bardzo się cieszę! Pozdrawiam
  6. Prawie... robi wielką różnicę :evil_lol: Świetny! :lol:
  7. [quote name='Klaudia :-)']Ewa to nie wiedziałaś,że zamiast na spacer zabieram ją na balkon:P[/quote] A na załatwienie fizjologicznych potrzeb spuszczasz ją na lince pod balkon? :evil_lol: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4549/p1010627aja3.jpg[/IMG] Piękna wiosenna modelka :loveu:
  8. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3964/wielkanoc062ey2.png[/IMG] Świetne ujęcie :lol:
  9. [quote name='Aga K']Hej :buzi: cieszę się, że spotkanko się udało :diabloti::diabloti: ale dwa prujce macie ;) biedna Komka - zero prywatności, zawsze z ogonemm, ale może go zaakceptuje jeszcze cio ? ;) pozdrawiam i czekam na focie[/quote] Hej! Zaakceptuje go napewno, jeśli przestanie za nią chodzić krok w krok, łapę w łapę :evil_lol: Nie dziwię się jej bo to jest bardzo męczące. [quote name='evaxon']hahaha ale prujace sie te psy :evil_lol:[/quote] No niestety dobrały się dwa szczekacze :cool3: Nadarły się za wszystkie czasy! [quote name='Korenia']To nieźle było! Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej![/quote] Musi być lepiej ;) Poprostu przed następnym spotkaniem, babcia zrobi gruntowne porządki na podwórku, żeby Atos znowu czegoś nie wywlókł :evil_lol: [quote name='wiq']nie jak w schronie, tylko jak w psiarni - ogary grały:evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: Dodam że jeszcze wtórowała im Aza zamknięta w kojcu :cool3: Na drugi raz zabierzemy ze sobą zatyczki do uszu :evil_lol: Koma [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/273ec69df1976567.jpg[/IMG] Atos [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/e645f089f32e42d2.jpg[/IMG] zabawa piłką [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/29ef7777e496caf6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/155/dea7016b716b5353.jpg[/IMG] i ringo [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/d2955307c54a7003.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/5dee80c1d16ae6df.jpg[/IMG] któremu teraz rzucić? :evil_lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/90/08eb0efbf7bf7a85.jpg[/IMG] [B]cdn...[/B] ;)
  10. Koma

    padaczka

    [B]Pastela[/B] trzymajcie się... bardzo mi smutno gdy czytam co przeżywacie :-( Trzymam kciuki żeby się uspokoiło.
  11. Koma

    czarno-ruda galeria

    I znowu się rozpływam :loveu: :loveu: :loveu: Boskie zdjęcia :klacz: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7245/s070407044vh8.jpg[/IMG] Wygląda jak szczeniak :lol:
  12. Od razu się zapisuję :cool3: Foty cudne, nigdy się nie mogę na nie napatrzeć :loveu:
  13. Hej Ewy i Tigry :multi: [IMG]http://images21.fotosik.pl/156/add81aed6353047a.jpg[/IMG] Świetna fotka :cool3: Jaki buziaczek :cool3:
  14. No więc byliśmy dziś z pręgowaną paskudą u dziadków. Jak było? Hmm... Różnie. Nie najgorzej ale też nie za dobrze :cool3: Właściwie tylko raz musieliśmy poważnie interweniować, kiedy to Koma wygryzła Atosowi trochę kłaków :diabloti: Dlaczego? Bo on zaczął się nudzić i kombinować czym tu się pobawić, przynosił po kolei- patyka, jakąś rolkę, i w końcu torebkę foliową- już przy rolce sucz się na niego rzuciła, ale jakoś odpuściła, natiomast torebki już nie wytrzymała (nie mam bladego pojęcia czemu ją to tak rozzłościło) w każdym razie psy się zakotłowały :roll: Po za tym było w miarę spokojnie, chociaż chwilami mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w schronisku :diabloti: Wystarczyło że Koma zaszczekała, Atos też zaczynał się pruć i na odwrót. Czasem bardzo ciężko było je uciszyć. Sunia nie przekonała się do Atosa. Praktycznie cały czas psy robiły slalomy pomiędzy nami- Atos bez przerwy za nią chodził... parę razy go pogoniła ale nie groźnie. Gdyby on nie był aż tak natrętny to byłoby zupełnie OK ale co zrobić... Atos nie odstępował Komy na krok... i na dworzu [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/54f3480d25182a6e.jpg[/IMG] i w domu [IMG]http://images22.fotosik.pl/90/b0fc2356c921d1ca.jpg[/IMG] Koma się pruła :diabloti: [IMG]http://images22.fotosik.pl/90/0da7cb761f47be7b.jpg[/IMG] i Atos się pruł :diabloti: [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/a17fb832ddc34134.jpg[/IMG] [B]cdn...[/B]
  15. [B]wiq[/B], to jest prawdziwe wcielenie Komki :diabloti: [B]goguniu[/B],[B] Aga[/B], dziękujemy :loveu: Jutro (prawdopodobnie) Koma pojedzie z nami do dziadków... myślę, że jakoś sobie poradzimy (właściwie nie dopuszczam innej możliwości-najwyżej Atos posiedzi na podwórku a Koma w domu:evil_lol: ) Dla przypomnienia- Atos :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/878185eb679e0406.jpg[/IMG]
  16. Koma

    Bora i Tora ;-)

    [quote name='Behemot']to będzie b. [B]duga[/B] majówka[/quote] Bardzo jaka? :evil_lol:
  17. [B]Klaudia[/B], mogłabyś mi podać adres tego sklepu? Muszę się jeszcze przejść po pobliskich zoologach, ale kiedyś już pytałam i nie było :shake: [B]butterfly15, Kati, Klaudia:-), Aga K[/B]- dziękuję serdecznie za życzenia :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Również życzę Wesołych Świąt wszystkim odwiedzającym naszą galerię! :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [B]Behemotku :evil_lol: [/B]Musimy się kiedyś umówić na spacer, bo nie wierzę, że istnieją 2 aż tak podobne miejsca :evil_lol: reszta zdjęć ze spaceru sprzed tygodnia ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/df3cd472095a1f06.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/bcb8b83834b3ada0.jpg[/IMG] terminator :diabloti: [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/6d2b04cc59e2dae9.jpg[/IMG] poszły ogary w las :p [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/84c158edeb98db36.jpg[/IMG] eee, zatrzymały się :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/a5e0c3a198521af2.jpg[/IMG] i nawet zaczekały ;) [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/9ddbf48bde5bdde2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/df93a2f3be375ec7.jpg[/IMG] próba wgramolenia psa na górkę :evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/04c37205b0e6455f.jpg[/IMG] i pozowanie na niej :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/cf87d409453cdc72.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/b2ff5fe5cc2a211d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/aeb6752b1379608d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/40bfc3850e74bebd.jpg[/IMG] [CENTER][B]koniec[/B] :loveu: [/CENTER]
  18. [B]mmbbaj[/B], no wiesz, robić ludziom apetyt o tej godzinie :shake: [IMG]http://images21.fotosik.pl/142/94db91e9ec5eb11d.jpg[/IMG] Te jego spojrzenia to są zabójcze :loveu: Słodziak :)
  19. [quote name='Behemot']Najlepiej spytaj w wątku "Frisbee" (po ostatnich przeróbkach na Dogo już nie pamietam, w ktorym to dziale, Sport chyba :roll:). My używamy Jawza - b. wytrzymały, chociaż ciut za twardy[/quote] Widziałam gdzieś ten wątek. Muszę poszukać ;) [quote name='Behemot']Daj spokój... Na "moich" łąkach menele wieczorami robią sobie imprezy, więc wyobrażasz sobie, jaki tam śmietnik :roll:[/quote] No :roll: U nas podobnie. My wyjścia nie mamy- w okolicy nie ma za bardzo fajniejszych miejsc do spacerów... jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :p [quote name='wiq']Fajne fotki, energetyzujące takie;)[/quote] No nie, fotki mojego autorstwa są energetyzujące? :-o Chyba sobie gdzieś to zapiszę, dziękuję :lol: [SIZE=1]I tak większość robionych w ruchu nie wyszła :roll: [/SIZE] [quote name='wiq']Behemot ma rację, spróbuj z frisbee:D Najzwyklejsze, profesjonalne modele są za 15 zł- da się przeboleć;)[/quote] A gdzie? Bo za 15zł to jeszcze nigdzie nie widziałam :niewiem: Czytałam, że na początku powinno się próbować z takim miękkim? [quote name='wiq']I piłkę na sznurku (nową:mad:) też dziś zerwałyśmy... rękaw szkoleniowy do zabaw chyba kupię:evil_lol:[/quote] To co te Twoje dziewczyny takie niszczycielskie? :evil_lol: Frisbee podziurawione, piłki pozrywane :lol: [quote name='Tina.Sara']czeeeść.....;][/quote] Cześć :multi: [quote name='Aga K']super latająca śnupa :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :loveu: I pręgowany paskud :cool1: [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/8dfafc453c6bec43.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/a431e3b1dcb05303.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/0bf168b1210af2df.jpg[/IMG] pokraka :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/194/708acdc25304584b.jpg[/IMG] uśmiechnięte pyszczycho [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/81e46d953176b2bd.jpg[/IMG] i buziak dla DGManiaków ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/140/e8d886f67fd3fbd0.jpg[/IMG] [RIGHT][B]cdn...[/B][/RIGHT]
  20. Hej! [quote name='Kati']co do nowego czworonoga, to wczoraj dostałam informację od hodowczyni, ze własnie wrócili z suczką z krycia i jeśli wszystko będzie ok. to na przełomie maja i czerwca urodzą sie maluszki. Mam tylko nadzieję, że w miocie będzie przynajmniej jedna suczka.[/quote] Czyli szykuje się u Ciebie miejsce dla maluszka? :) Przepraszam, że nie jestem w temacie, ale w wielu galeriach mam ogromne zaległości- czy to będzie kolejny amstaffek?
  21. [quote name='KaRa_TC']A jak tam stoi u niej sprawa sterylizacji?[/quote] Jak stała tak stoi :roll: Póki co czekamy na ciążę urojoną :shake:
  22. [quote name='Behemot']Świetne zdjęcie! :klacz: Komcia jest niesamowicie skoczna :crazyeye: Nie próbowałaś rzucać jej frisbee?[/quote] Nie próbowałam bo nie mam, ale myślałam o tym. Nie chcę kupować jakiegoś szajsu z zoologa, żeby się nie pokaleczyła i nie zniechęciła, a w necie takie porządne są dosyć drogie :roll: Nie wiem też za bardzo jaki by się przydał na początek :niewiem: [quote name='Behemot']A te łąki - to oczywiście musiałaś ściągnąć z moich zdjęć :mad:[/quote] Nie gadaj, u Was też taki syf? :lol:
  23. Hej! [IMG]http://images21.fotosik.pl/138/b4b6c2a6c8a3ecb7.jpg[/IMG] Yoghi jak słodziutki :loveu: Dawno u Was w galerii nie byłam, trzymam kciuki żeby z tą łopatką nie było nic poważnego i leki pomogły :)
  24. [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9184/p10100962zg6.jpg[/IMG] Ouw, wygląda jakby właśnie wrócił od fryzjera :lol: Fajniutki Czadzik :loveu:
  25. [IMG]http://images21.fotosik.pl/139/8d32f6420ca336b6.jpg[/IMG] Ale świetne bajorko :-o Chyba będę musiała się tam kiedyś wybrać :lol: [quote name='simbik']Bardzo lubię to miejsce wiosną, bo właśnie wtedy całe łąki są tam zalane wodą[/QUOTE] To znaczy, że na spacery w to miejsce należy zabierać ze sobą kalosze? :evil_lol: Czy da się normalnie spacerować?
×
×
  • Create New...