Zabijcie mnie ale nowych fotek Komeczki brak! :(
Pogoda paskudna i nie robiliśmy fotek na dworze, w domu wychodzą do doopy.... lipa.
Żałuję, że nie mieszkamy w domu z ogródkiem, tak to by problemu większego nie było a tak to... ehhh
Mam jeszcze parę fotek Azy, robiłam je wtedy gdy było tak gorąco.
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_azainora.20.jpg[/img]
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_azainora.18.jpg[/img]
I Norka
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_azainora.19.jpg[/img]
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_azainora.16.jpg[/img]