[quote name='adda']Koma, musisz się wyposażyć w akumulatorki :D[/quote]
a no akumulatorki mam ale jak one sie pół dnia ładują... :roll:
szału można dostać
no ja zapasowych nie mam :roll:
ale coś chyba trzeba o nich pomyśleć, bo człowiek chce foty porobić, cyknie pare a tu BACH i koniec zabawy.... ggrrr :evil:
[quote name='malawaszka']a co on zzrobił z jęzorem na ostatniej focie??? :o :lol:[/quote]
zwinął sobie w rulonik :lol:
niesamowite fotki, chyba jakkiejs głupawki chłopak dostał, takie pozy odwalał :cunao:
[quote name='sayma']ale faktycznie coś złośliwy ten Twój aparacik :roll: :([/quote]
złośliwy- fakt :x
Bo był kupiony gdy nie było jeszcze takiego wyboru i wszyscy oczy wytrzeszczali że cyfrówke mamy :o
A teraz to może się schowac przy dużo lepszych sprzęciorach... :roll:
Na słoneczku fotki wychodzą bardzo ładne, ale w domciu już nie bardzo...
a ta bateria to mnie z równowagi wyprowadziła! :evil:
wkurzyłam sie :evil:
zrobiłam Komce jakieś dziesięć fotek... i bateria mi siadła!! :x
z tego 6 odpadło, bo jakosć okropna... szkoda gadać...
wieczorem wrzuce to co wyszło
[quote name='dbsst'][quote name='Koma']nadal nie rozumiem :niewiem:[/quote]
na piatkowych zdjeciach nie ma Szpili ;)
i to najwazniejsze ;)[/quote]
chyba coś mało kumata dziś jestem :oops:
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']ciemu wieciorem :([/quote]
nommmm strasznie długo trzeba czekać na foteczki pręguski kooffanej :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]
no plosie mi tu nie plakac :(
obiecuję że jak tylko pogoda będzie przychylniejsza to i fotek będzie więcej :)
a temu bo zaraz zabieram paskudke na spacerek i jak wróce to może coś pocykam w domciu.
Pogoda okropna to fotek na dworzu nie będe robić :(
Cos mam ochotę na Laysy cebulkowe i coś mi się zdaje, że zachaczymy o spożywczy :lol:
No narazie moge tylko 1 :evilbat:
Więcej może będzie późnym wieczorkiem ;)
Komki nochalek :D
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.50.jpg[/img]
A teraz upajam się przepiękną melodią z "Polskich dróg"... :lol:
Przepiękna...
Do tej muzyki tańczyli Olivier i Kamila w "Tańcu z Gwiazdami" :lol: :lol: :lol:
W domu jest chyba za słabe oświetlenie i takie dziwaczne kolory czasem wychodzą :-?
Mojej czasem się pręgi zlewają! :o
Dlatego o wiele bardziej wolę na dworku robić fotki. ;)
[quote name='daga10011']moje jakies male wychodza i krotkowlose w domu ..i za bardzo czerwone [/quote]
Ale Ty masz podwórko do dyspozycji, więc wiesz :evilbat:
możesz robić i robić 8)
[quote name='Maga100'][quote name='Koma']
CAŁEJ galerii??
Toż to ciekawsze niż film sensacyjny :lol:[/quote]
aha.
gaduły jesteście i tyle :P[/quote]
ja chyba nie, bo zawsze jak wejde na dogo to mam dobre pare stron do poczytania i się gubię... a tak się wtrącać to nieładnie
[quote name='dbsst'][quote name='Koma']o nie, to jest boskie :cunao: :cunao: :cunao:[/quote]
hehe te robil Marcin i czekalo na specialna okazje a przeczytanie calej galerii to nielada wyczyn :D[/quote]
CAŁEJ galerii??
Toż to ciekawsze niż film sensacyjny :lol:
zobaczymy co da się zrobić ;)
Jak ładna pogoda będzie to fotecki będą na łonie natury, a jak nie... to postaram się tym gratem jakies lepsze w domciu porobić :D