-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img839.imageshack.us/i/128aj.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3307/128aj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/130xu.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4193/130xu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/131ru.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4495/131ru.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/132pn.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6721/132pn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/133pis.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7062/133pis.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img571.imageshack.us/i/123hvr.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2103/123hvr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/124pj.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8621/124pj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/125pbq.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8061/125pbq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/126bi.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5099/126bi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img805.imageshack.us/i/127wz.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/8386/127wz.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img36.imageshack.us/i/118xy.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7059/118xy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/119bs.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9332/119bs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/120sbo.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4286/120sbo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/121zyz.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4923/121zyz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/122kb.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4114/122kb.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img23.imageshack.us/i/113ef.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2043/113ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/114igk.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9176/114igk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img846.imageshack.us/i/115bu.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3931/115bu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img100.imageshack.us/i/116kh.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6882/116kh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/117wn.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8704/117wn.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']szkoda że więcej czasu mu nie dali .[/QUOTE] No właśnie. Ja też żałuję, że chociaż kilka dni nie wytrzymali, bo Agat był zdezorientowany, wystraszony i pewnie nie zachowywał się normalnie. Z czasem pewnie by się wyluzował i zaaklimatyzował. Sunia po początkowych próbach "ustawiania" go na swoim terenie też by pewnie odpuściła, bo u nas szaleli razem ponad 2 godz., pili z jednej miski, dostawali jednocześnie smakołyki i nic niepokojącego się nie działo, wręcz przeciwnie - byli nierozłączni. Szkoda, bo miejsce wymarzone dla Agata. Ale może znajdzie jeszcze równie fajne ;) Trochę fotek, jeszcze sprzed wyjazdu: [URL="http://img109.imageshack.us/i/134wx.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/364/134wx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img803.imageshack.us/i/109ds.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7089/109ds.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img138.imageshack.us/i/110us.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7306/110us.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img201.imageshack.us/i/111sh.jpg/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/42/111sh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img856.imageshack.us/i/112jw.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8171/112jw.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img822.imageshack.us/i/70000181.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7762/70000181.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/82509132.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7172/82509132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img803.imageshack.us/i/96113365.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8424/96113365.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/61006409.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5756/61006409.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/61801602.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2476/61801602.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
U nas na szczęście też noc spokojna była, wyszalało się po południu :roll: A bałam się, żeby nie było burzy i żeby ONek nie spanikował, bo podobno się boi. Najgorsze, że nadal straszą tymi nawałnicami :shake: A ONek w porządku, nad ranem trochę zawodził (co Agat ochoczo podłapał i sobie chłopcy pośpiewali :diabloti:), a rano zastałam go w budzie. Wyszedł sam, ogonek jeszcze podkulony, ale zjadł, dał się pogłaskać. Jest młody, wydaje mi się, że może mieć ok. 1,5 do 2 lat. Jest taki subtelny, delikatny, spokojny (nawet sprawdzałam, czy to aby na pewno samiec, bo jakoś tak na suczkę mi pasował :evil_lol:) Jak Misio się zbliżył do niego, to zareagował przyjaźnie. Teraz sobie leży i obserwuje otoczenie. Myślę, że można go już zacząć ogłaszać, to może szybko się ktoś znajdzie. Ma ładne zdjęcia od ang, to można wykorzystać. Ja na razie tylko kilka portrecików zdołałam cyknąć, bo boi się aparatu i wychodzi rozpłaszczony z podkulonym ogonem. Nie chcę go na razie stresować, niech ochłonie. [URL="http://img9.imageshack.us/i/30262377.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/21/30262377.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/82890060.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5524/82890060.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img209.imageshack.us/i/29298108.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5778/29298108.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img96.imageshack.us/i/60461400.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5530/60461400.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img717.imageshack.us/i/71614621.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8485/71614621.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']małogoski onek już powinien być u mag.dy:cool3:[/QUOTE] Dopiero odzyskaliśmy prąd po burzy :mdleje: Panowie z ONkiem byli, jak jeszcze nie mieliśmy elektryczności :roll:- po ciemku, zero zasięgu - jestem pod wrażeniem, że trafili :evil_lol: Uratowała ich mapka od Węgielkowej :diabloti: ONek przyśpiony po sedalinie, chyba dopiero teraz go mocniej ścięło, bo z samochodu jeszcze wyszedł o własnych siłach i nawet doszedł na miejsce na smyczy, a teraz leży i głowa mu się kiwa, przysypia. Jutro zobaczymy, co to za ziółko. Oby tylko w nocy nic nie kombinował :roll: -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka fotek. Łoka niezbyt widoczne, bo pochmurno było. [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4527/15523102.jpg[/IMG] [URL="http://img835.imageshack.us/i/73675054.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4540/73675054.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/37348363.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6863/37348363.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/22479157.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/976/22479157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/24867363.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5261/24867363.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/i/25779286.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7137/25779286.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
:cunao::cunao::cunao: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Mówiąc w skrócie - Agat poznał dziś miłość swojego życia i postanowił przeprowadzić się do niej :multi: Na nową drogę życia przybrał nowe imię - Kuki :p Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było OK, chociaż zanosi się, że tak właśnie będzie ;) Trzy foteczki z zapoznania, wieczorem, jak mi transfer nie padnie, to wstawię jeszcze kilka :) [URL="http://img207.imageshack.us/i/34580297.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7066/34580297.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img836.imageshack.us/i/28099318.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3943/28099318.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img163.imageshack.us/i/51074903.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/783/51074903.jpg[/IMG][/URL] -
Znalazłam fotki Reksia u siebie, ale widzę, że już są. Biedak, ponad rok w domu i zwrot :shake: a jeszcze takie mam: [URL=http://img708.imageshack.us/i/tn9j.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6113/tn9j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/tn8vv.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9863/tn8vv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/tn26.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/tn23s.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9190/tn23s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/tn24.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6941/tn24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/tn25a.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1301/tn25a.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img803.imageshack.us/i/58909267.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6677/58909267.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/12261329.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2097/12261329.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img99.imageshack.us/i/88399596.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6098/88399596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/27875538.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5886/27875538.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/83728912.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6937/83728912.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/40802194.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3939/40802194.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img692.imageshack.us/i/76413641.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6929/76413641.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/90007695.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/581/90007695.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/36444968.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8497/36444968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/61400906.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7232/61400906.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img594.imageshack.us/i/82458493.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1671/82458493.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jamniczka od początku zachowywała się wobec Kajtola, jak Lola - adorowała go, zaczepiała, dawała buziaki :lol: Z postury też do Loli podobna, to może Kajtul nawet się nie zorientował, że to nie Lola :evil_lol: I Misiorek zaległy: [URL=http://img521.imageshack.us/i/86492204.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9100/86492204.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/33397429.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2736/33397429.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img507.imageshack.us/i/33400103.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2197/33400103.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img802.imageshack.us/i/23395722.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/6294/23395722.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/33167034.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9334/33167034.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] [B][COLOR=#FF0000][SIZE=3]KAJTUL W DOMU !!!![/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE] :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: [URL="http://img440.imageshack.us/i/31352656.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3739/31352656.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img836.imageshack.us/i/67291237.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3444/67291237.jpg[/IMG][/URL] [quote name='erka']Savahna, Ty sie lepiej przyznaj, co robilas z Incia w pewnej podkielckiej wsi:evil_lol:. [/QUOTE] I czy Kuba będzie coś z tego miał :evil_lol: -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak on był oceniany wiekowo przez wetów, ale wydaje mi się, że to taki duży dzieciak jest - najwyżej roczniak. Przynajmniej z zachowania. Jest faktycznie trochę nadpobudliwy, ale jednocześnie dosyć usłuchany i nastawiony na współpracę. Nie jest uparty, łatwo odpuszcza, nawet jak gdzieś tam zacietrzewi się na innego psa, to można go odwołać (w przeciwieństwie do Kuby:diabloti:). Nie ma takich zastarzałych złych nawyków, dopiero próbuje, co mu wolno i jeszcze można go sobie wychować na fajne psisko ;) -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Chyba rozwiązała się zagadka Agatowego sikania... Od wczoraj, od kiedy wyjechała Astra, czyli ostatnia sunia, Agat ani raz nie zsikał się w pomieszczeniu - nawet w nocy :crazyeye: I na zewnątrz też sika mniej niż zwykle. Wygląda na to, że on aż tak intensywnie znaczy, kiedy w pobliżu są suczki. Jeszcze zobaczymy, czy to niesikanie się utrzyma, ale jak na razie suchutko :p Czyli powinien być jedynym psem w domu, bo z samcem raczej się nie dogada, a przy suczce będzie sikał. -
To dobrze, że Lolina nie próbuje ucieczek, mam nadzieję, że już jej tak zostanie ;) A Kajtosz znowu wolny i korzysta z życia :evil_lol: [URL="http://img17.imageshack.us/i/188nza.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9973/188nza.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/189vhd.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/583/189vhd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/190orx.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7042/190orx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img832.imageshack.us/i/191mx.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1469/191mx.jpg[/IMG][/URL]
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img651.imageshack.us/i/105zr.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3564/105zr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/106kt.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6951/106kt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/107kqo.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1742/107kqo.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jak to niewiele do szczęścia potrzeba, ukraść konewkę i w nogi :evil_lol: [URL="http://img521.imageshack.us/i/100kr.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/935/100kr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/101ccr.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4990/101ccr.jpg[/IMG][/URL] i po konewce :diabloti: [URL="http://img707.imageshack.us/i/108oba.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9607/108oba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img641.imageshack.us/i/103irx.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6812/103irx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img577.imageshack.us/i/104be.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/56/104be.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
drzemka też z piłką :evil_lol: [URL="http://img337.imageshack.us/i/94128987.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4020/94128987.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img69.imageshack.us/i/35385092.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5128/35385092.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img829.imageshack.us/i/66153536.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2295/66153536.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img855.imageshack.us/i/86303802.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5065/86303802.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/102tdc.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2596/102tdc.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ale przynajmniej ktokolwiek o niego pyta, to jest szansa, że znajdzie się ten odpowiedni domek ;) Do kotków Agat się nie nadaje, ptaki też goni więc i wszelkie kury czy kaczki odpadają :cool3: Łapki już używa, nawet jak biegnie, ale jeszcze kuleje. [URL="http://img812.imageshack.us/i/27425416.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2601/27425416.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img838.imageshack.us/i/65341342.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4416/65341342.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img191.imageshack.us/i/34900252.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5361/34900252.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/55937936.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9868/55937936.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img841.imageshack.us/i/31490195.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9633/31490195.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Aniołek:lilangel:: [URL="http://img688.imageshack.us/i/43268790.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/5996/43268790.jpg[/IMG][/URL] I Demonek :diabloti:: [URL="http://img818.imageshack.us/i/88297512.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5783/88297512.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img844.imageshack.us/i/94007538.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8278/94007538.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/87900576.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7233/87900576.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/69324461h.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9033/69324461h.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Łapa lepiej, częściej już jej używa, nawet, jak biegnie :) Tak całkiem normalnie jeszcze nie chodzi, często na trzech nadal. Ale widać poprawę więc chyba idzie ku lepszemu. Agat teraz, jak ma dłuższe spacerki, to nawet trochę się wyciszył, już go tak nie roznosi energia. Pochodzi trochę, pobiegnie parę razy za piłeczką i kładzie się na trawce i kontempluje :p Nie jest aż takim ADHDowcem, jak wydawało się na początku ;) [URL="http://img593.imageshack.us/i/98447856.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8146/98447856.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/78612347.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2130/78612347.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/98242181.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8951/98242181.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/59048745.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/60/59048745.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/27905666.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8441/27905666.jpg[/IMG][/URL] -
[URL=http://img52.imageshack.us/i/183tkq.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3478/183tkq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/184pu.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6097/184pu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/185pp.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8814/185pp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img854.imageshack.us/i/186vp.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8263/186vp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/187p.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8853/187p.jpg[/IMG][/URL]