-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyDogMySoul']Super dziekuje, to dobrze sie sklada bo jak by nie byl to i tak musialabym poztorzyc odrobaczanie za dwa tyg a tak zrobie to tylko raz, odesle rzeczy w tym tygodniu postaram sie jak najszybciej.[/QUOTE] A to zaraz wyślę adres na pw ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O matko, nie widziałam tych zdjęć ze stodoły :shake: Misio się wyczekał, ale warto było :loveu: I wygląda na to, że stolica nie zrobiła na nim większego wrażenia :lol: -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tak, Agat był odrobaczany ok. 2 tygodnie przed szczepieniem (nie miał wtedy jeszcze książeczki). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Agat w przyszły piątek będzie kastrowany. [/QUOTE] A to nie za wcześnie trochę? Bo szczepiony był 27.08 to jeszcze nie minie 2 tyg. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Postaram się o jakieś fotki z punktem odniesienia, tylko potrzebujemy jeszcze chwilę na oswojenie się Perły z nowym miejscem. Ona już się przyzwyczaiła do ciszy i spokoju w kocim lokum i teraz u psów jest bardziej spłoszona. Przy Bridżu to chyba wyszłaby jak nieboskie stworzenie - rozpłaszczona z podkulonym ogonem. Chyba prędzej Misiu będzie się nadawał na towarzysza spacerów. Obok siebie ma Kajkę od p.Ani i trochę na nią burczy, jak Kaja wsadza nos, żeby Perłę obwąchać. Ale dopiero wczoraj wieczorem się przeprowadziła więc to normalne, że musi przywyknąć. Za zdjęciami też nie przepada, a jak jej założyłam chusteczkę "szukam domu", to tak się spłoszyła, że zaczęła mi uciekać. Czyli musimy powolutku i stopniowo z takimi zabiegami ;) Ale generalnie nie jest dzikusem, tylko wrażliwą sunią. Do mnie już się przywiązała, nie boi się, zaczepia do zabawy tymi chudymi patyczakami, podgryza, obskakuje - nie jest źle ;) Co do wielkości - to jest taki szczypiorek na długich łapkach (podobna do Malinki), mniej więcej wielkości Astry, tylko drobniejsza, smukła. Waży chyba 11 kg, na wysokość tak poniżej kolana. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img831.imageshack.us/i/46996473.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8015/46996473.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/97095377.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4507/97095377.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img268.imageshack.us/i/35297669.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2162/35297669.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img594.imageshack.us/i/65866864.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1794/65866864.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/33057397.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4937/33057397.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/52186897.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3518/52186897.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/69318094.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1946/69318094.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Perła nie przepada za pozowaniem i na razie wychodzi smutno na fotkach: [URL=http://img820.imageshack.us/i/48267904.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2221/48267904.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/98778429.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7941/98778429.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/78572635.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3580/78572635.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/19728705.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5657/19728705.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/80429477.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5231/80429477.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to pierwsze wieści dobre, oby dalej było tylko lepiej :) Czekam zatem na szczegóły od Savahny ;) -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ulala, ale laseczka, pasują do siebie :loveu: A jak zapoznanie? Wiesz coś więcej, czy trzeba czekać na Savahnę? -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I jak tam? Wszystko OK? Przy wyjeździe Agat był dosyć spanikowany, mam nadzieję, że potem było już lepiej. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Właśnie drukuję umowę dla Agacika, a po 16-tej Savahna przyjedzie mi go zabrać :placz: ;) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jaanko, a czemu nie krzyczysz, że fotki ziemniaczane nie doszły? :placz: Spróbuję wysłać jakieś skompresowane, czy cóś, może dotrą. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak na Oskarach się tu zrobiło :evil_lol: Ja też dziękuję wszystkim za odwiedziny i zapraszam ponownie :cool3: Dziękujemy też za podarunki - psiaki dostały mega zapas smakołyków od Emilii :loveu: A ja dziś na śniadanko miałam pyszny tort i pyszne ciasto Savahnowe :loveu:, a na obiad chyba będziemy jeść sałatki :lol: [COLOR=#a9a9a9] Ang, złamałaś zakaz publikacji[/COLOR] :nono: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Napisałam trochę na 1 str., ale w sumie niewiele na razie nowości, jeszcze się nie rozkręciła za bardzo. W domu bardzo grzeczna, cichutka. Już jest weselsza, merda ogonkiem, wykłada się na plecy ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img694.imageshack.us/i/35991277.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1615/35991277.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/82581278.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4394/82581278.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/63803660.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3981/63803660.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/69940711.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1884/69940711.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/73378227.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6324/73378227.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Perła- fartuszkowe z pierwszego dnia po sterylizacji: [URL="http://img269.imageshack.us/i/55806146.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8435/55806146.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img829.imageshack.us/i/31116772.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/294/31116772.jpg[/IMG][/URL] I dzisiejsze: [URL="http://img31.imageshack.us/i/54503930.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2093/54503930.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img338.imageshack.us/i/15258147.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3156/15258147.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img607.imageshack.us/i/40002851.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5277/40002851.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Mag.da, ta źródlana sadzawka = rewelacja! W poniedziałek biorę kostium kąpielowy + czepek + płetwy+ rurkę z maską:) Zrobisz zdjęcia?[/QUOTE] No taki widok, to musowo uwiecznić :evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kanisowi niech się wiedzie jak najlepiej, ma w sobie coś szczególnego ten psiak, jest bardzo ujmujący. Nowi właściciele z pewnością to docenią :) A pozostałe wielkopsy też się w końcu doczekają ;) Perła czuje się dobrze, jest jeszcze bardzo onieśmielona, ale nie dzikuska. Zapewne rozkręci się za kilka dni. Byłyśmy teraz na spacerku, ale bez efektów :cool3: Misiorek chyba szykuje się już do zimy, bo ostatnio futerko mu bardzo zgęstniało :razz:: [URL="http://img849.imageshack.us/i/61348101.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3703/61348101.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img204.imageshack.us/i/12644798.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6600/12644798.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img254.imageshack.us/i/79651081.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6070/79651081.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/82991772.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/661/82991772.jpg[/IMG][/URL] A Bridżu dalej na letnisku :eviltong:: [URL="http://img607.imageshack.us/i/96204619.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4272/96204619.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tutaj zdziwiony, że jakiś łogun za nim płynie :diabloti: [URL="http://img19.imageshack.us/i/152bn.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1347/152bn.jpg[/IMG][/URL] Na ląd też czasem wypełza ;): [URL="http://img542.imageshack.us/i/148of.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7572/148of.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img52.imageshack.us/i/147gp.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5748/147gp.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Pięknioch ma się znakomicie :p Ma teraz odpowiednią koleżankę do zabawy, więc szaleje jak zając w kapuście :evil_lol: A z nowości to tyle, że postanowił zostać psem dowodnym :cool3:: [URL="http://img256.imageshack.us/i/145gi.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7174/145gi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img834.imageshack.us/i/146vt.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1601/146vt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/149lv.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9163/149lv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/150bl.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7753/150bl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/151nwx.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1931/151nwx.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Pokazał jakieś nowe cechy charakteru?[/QUOTE] Miły, spokojny, posłuszny, łagodny, lubi się bawić w berka :p -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Długi język, długie uszy i długie nogi :lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img864.imageshack.us/i/26785376.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/5118/26785376.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/27281162.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6876/27281162.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img837.imageshack.us/i/72228845.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/984/72228845.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/31792023.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1908/31792023.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img542.imageshack.us/i/36553532.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6673/36553532.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/82785156.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9720/82785156.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/43484592.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9686/43484592.jpg[/IMG][/URL]