-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i Bridżu: [URL=http://img3.imageshack.us/i/35769149.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5907/35769149.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/48077299.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6753/48077299.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img818.imageshack.us/i/52703858.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3981/52703858.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/68838362.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7905/68838362.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/53342835.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4672/53342835.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A tak, masujemy, wet też to zalecił ;) Mam nadzieję, że jakoś wytrwamy do zdjęcia opatrunku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img41.imageshack.us/i/12816111.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2672/12816111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/30052384.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/198/30052384.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/63261166.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7468/63261166.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img542.imageshack.us/i/32908146.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7999/32908146.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img809.imageshack.us/i/69698249.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5701/69698249.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img825.imageshack.us/i/35721327.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7646/35721327.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze będzie Bridż, ale trochę później. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img4.imageshack.us/i/24511041.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4408/24511041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/47957038.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/650/47957038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/39037649.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/962/39037649.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img854.imageshack.us/i/41365586.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1668/41365586.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/98415703.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3294/98415703.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miśko: [URL=http://img401.imageshack.us/i/16879822.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6703/16879822.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/97866326.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3289/97866326.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/95143043.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4932/95143043.jpg[/IMG][/URL] Kuba: [URL=http://img337.imageshack.us/i/61607134.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6471/61607134.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/35839108.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/61/35839108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/84217526.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2141/84217526.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] A mnie obiecała,że Abi do domku pojedzie w tym tygodniu i co??? I kooopeczka,że pozwolę sobie zacytować.[/QUOTE] A ja myślę, że ta obietnica się spełni, bo jak Węgielkowa obieca, to nie ma bata :diabloti: Także jeszcze nie trać nadziei Savahno, do końca tygodnia jeszcze chwila :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fanta: [URL=http://img713.imageshack.us/i/77113375.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8578/77113375.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/83107118.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/77/83107118.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/34292202.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3852/34292202.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Długi jeszcze Agat w tm opatrunku musi chodzić???:roll:[/QUOTE] Za 10 dni ma mieć zmieniony na jeszcze lżejszy, z szyną usztywniającą tylko. Astra: [URL=http://img339.imageshack.us/i/28245340.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4648/28245340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/63437793.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2008/63437793.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img805.imageshack.us/i/95451187.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4651/95451187.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/22185050.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5356/22185050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/59572288.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9494/59572288.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Oooooooo:-o....na prawdę nie sadziłam,ze władza wegielkowej sięga tak daleko. Lekka sugestia i rzeczywistośc się zmienia.[/QUOTE] Bo mi obiecała, że jak przemaluję, to Agat będzie miał dobre wyniki :roll: I co??? [B]I ma dobre[/B] :multi::multi::multi: Kilka lat temu zabraliśmy zimą z ulicy staruszka jamniczka i on sikał podobnie dużo, jak Agat. U niego niestety to była mocznica. Dlatego tak mnie martwiło to sikanie :shake: Ale skoro nerki w porządku, to może rzeczywiście na tle nerwowym to jest. On jest dosyć pobudliwy i emocjonalny. [quote name='savahna'][B]Ile on jeszcze w tym opatrunku musi.... [/B][/QUOTE] Za dziesięć dni wet ma mu zmienić na jakiś lżejszy, z szyną usztywniającą. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Przyglądajcie się łapie pod opatrunkiem. Musi mu dokuczać skoro wygryzł dziurę w tym miejscu.[/QUOTE] Po wyjęciu szwów, przemyciu rany i poluzowaniu usztywnienia chyba mu ulżyło, bo jak na razie opatrunek w całości. Chociaż dziś rano był trochę wylizany z wierzchu i poodbijane pojedyncze ślady ząbków :roll: Jak wet oglądał ranę, to stwierdził, że ładnie się goi, chociaż był niewielki odczyn ropny, no i lekki rumień w okolicach rany, dlatego właśnie zalecił antybiotyk - Clindamycin. Agat ma też trochę opuchniętą stopę, dlatego wet rozciął usztywnienie nad nadgarstkiem, żeby poluzować. Na co jeszcze zwracać uwagę, żeby czegoś nie przeoczyć? -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Agat dziś w nocy też nie naruszył opatrunku, ale widzę, że jest uśliniony i pojedyncze ślady ząbków na nim są, czyli trochę go to interesuje :roll: [URL="http://img804.imageshack.us/i/58570142.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/4656/58570142.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tia, chyba musiałabym mu zapodać głupiego jasia, żeby się uchował w tym kołnierzu :roll: Na razie na szczęście nie interesuje się opatrunkiem i oby tak zostało. Ta ranka musiała go zacząć swędzieć, albo piec i dlatego chciał się do niej dobrać. Wcześniej zupełnie go to nie interesowało. Teraz, jak jest oczyszczona, szwy zdjęte, opatrunek poluzowany, to może już nie będzie się dobierał... -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Agat dostał Clindamycin na 10 dni. Weta trochę niepokoił rumień w okolicach rany, dlatego ten antybiotyk. Probiotyk oczywiście też dostaje. Paragon za leki: [URL="http://img10.imageshack.us/i/67454275.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8448/67454275.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://img232.imageshack.us/i/12151069.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/927/12151069.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/83639470.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7739/83639470.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/17684738.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2822/17684738.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img198.imageshack.us/i/47452289.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7230/47452289.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img809.imageshack.us/i/88731122.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6222/88731122.jpg[/IMG][/URL]
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Agatoperosława, uścislij:razz:, do kogo piszesz:-o, bo nie wiem:roll:, czy do mag.dy, do savahny, do ery [B]czy do mnie:razz:[/B]?[/QUOTE] Przecież wyraźnie napisała :roll:: [quote name='Agata P']śliczności moje kochane :loveu: mag.da [/QUOTE] :diabloti: [quote name='erka']Jedynie chyba na tej fotce jakieś "ludzkie "oblicze ma:cool3:. [URL]http://img88.imageshack.us/img88/1545/21868367.jpg[/URL][/QUOTE] Na tej fotce jest wielce zdziwiony, bo usłyszał klakson (sama byłam zdziwiona :evil_lol:) Agat niestety nadal wysikuje ogromne ilości. Nie wytrzymuje w nocy, a w dzień na każdym wyjściu sika bardzo długo. Jak pojedzie do weta na zmianę opatrunku, to trzeba go będzie przebadać... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img832.imageshack.us/i/28386209.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6196/28386209.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/48705905.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7323/48705905.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/60675290.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9319/60675290.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/69434087.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/7162/69434087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/36481792.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3608/36481792.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img195.imageshack.us/i/32824139.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6994/32824139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/22703571.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6003/22703571.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/35633407.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9608/35633407.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/76147835.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9110/76147835.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/24307490.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1998/24307490.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fanta już w środę będzie miała zdejmowane szwy. Astra czuje się dobrze, jest wesoła, je i pije (bo p. Iza mówiła, że był z tym kłopot i aż musiała jej wodę podawać strzykawką). Ranka prawie niewidoczna, szwy ma rozpuszczalne więc właściwie już mogłaby iść do domu. Jest niesamowitą przytulanką, bardzo uległa i zapatrzona w człowieka (facetów trochę się boi), cały czas szuka kontaktu, wywraca się na plecy i chce, żeby ją głaskać. Ciężko jej zrobić zdjęcia z oddali, bo się nie oddala :lol: Zachowuje czystość w pomieszczeniu, nie niszczy, nie szczeka. Pies idealny, z tylko jedną wadą - wspina się po siatce, jak kot :mdleje: Dlatego lepiej, jakby trafiła do bloku. Wielkościowo trochę wyższa od Nocki, ale drobniejsza, może ok. 9kg. Ma bardzo milutką, mięciutką, błyszczącą sierść. Ogonek i uszka kudłate, coś w stylu Filipa, czy Hultaja ;) [URL="http://img542.imageshack.us/i/21246175.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6256/21246175.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img585.imageshack.us/i/24840239.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6286/24840239.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/23340286.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2586/23340286.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/74900629.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6020/74900629.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/62134872.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2473/62134872.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img88.imageshack.us/i/21868367.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1545/21868367.jpg[/IMG][/URL] Diablęcie w pełnej krasie :evil_lol:: [URL=http://img534.imageshack.us/i/97323711.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/732/97323711.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/47570548.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6375/47570548.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img528.imageshack.us/i/67783993.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6269/67783993.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img207.imageshack.us/i/89211210.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4307/89211210.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/53416467.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5153/53416467.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/95614086.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6775/95614086.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/16842894.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8355/16842894.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/19576443.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5816/19576443.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img194.imageshack.us/i/37126947.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4567/37126947.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/95084458.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1570/95084458.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/55658873.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6166/55658873.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/45181091.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1462/45181091.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/30045008.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9906/30045008.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img696.imageshack.us/i/88926460.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/568/88926460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/31350997.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4412/31350997.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img560.imageshack.us/i/56988399.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7663/56988399.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/35572592.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6017/35572592.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/34974314.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8732/34974314.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Poświęciłam się i potaszczyłam trochę aparatos :diabloti: [URL="http://img705.imageshack.us/i/28528920.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5492/28528920.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img256.imageshack.us/i/95579957.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7601/95579957.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img545.imageshack.us/i/75046226.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6330/75046226.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/85314996.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2769/85314996.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img193.imageshack.us/i/38932609.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3229/38932609.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Mag.da cierpisz na bezsenność? [/QUOTE] Wręcz przeciwnie, cierpię na ogromną senność, ale chciałam trochę wątki nadrobić, bo nie wiem, co się w świecie dzieje. Ale już spadam :sleep2: Dobranoc drogie bezsenne koleżanki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Najwyższy czas wyekspediować Miśka do domu :roll: Chyba najbardziej adopcyjny z obecnego zestawu :cool3: [URL="http://img641.imageshack.us/i/39169883.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6149/39169883.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img801.imageshack.us/i/74747839.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5254/74747839.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/40137016.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3237/40137016.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img580.imageshack.us/i/34698984.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9435/34698984.jpg[/IMG][/URL]