-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='nikusia'][i]Śpiący :lol: [/i] [img]http://www.ramzesyork.republika.pl/psiacy.jpg[/img] [/quote] Wow, ale spinka :o Fajne zdjęcia małego aniolka. Ucaluj go od nas w pycha:*
-
WOW, ale metamorfoza :o :o Nie ma co, zupelnie nie ten sam pies :wink: Zapuszczasz mu wloski na glowie?
-
[quote name='marlena924'] U nas już nie ma zimy :( :( DESZCZ, DESZCZ i JESZCZE RAZ DESZCZ, ale zimowe fotki zaniedługo umieszcze :-)[/quote] U nas to samo :roll: Raz mikiemu zakladam kubraczek, a rez nie..... Juz sam nie wie o co chodzi :o
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Bede pierwsza :evilbat: [b][color=red]"Psotce"[/color][/b] zyczymy duzo zdrowka, pysznych lakoci, zawsze pelnej miski, dlugasnych spacerkow z pancia i oczywiscie[b]pelno prezentow pod choinka!!!![/b] :new-bday: :new-bday: [b][color=blue]Wszystkiego najlepszego i 100 lat!!![/color][/b] -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Wklejaj adres z ImageShack, ktory ma obok[b]Hotlink for forums (1)[/b] Beda ladniejsze te zdjecia:) Nareszcie widzimy twojego szkraba :P Jaki on slodziuchny!! Ucaluj go od nas!!! :lilangel: -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Spokojnie wyrosnie :wink: jesli chcesz to przeslij mi zdjecia na emaila, a ja postaram sie je wkleic:) -
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
A moze jakies zdjecia solenizantki do galerii?? My takze zyczymy przede wszystkim sukcesów na wystawach i zdrowka!!!! :D :D -
To ubranko jest troche podobne do naszego, ale my mamy pod klatka piersiowa troche wiecej materialu i widac tylko przednie lapki. A to ubranko ma tylko "pasek" pod brzuchem. Mysle, ze powinnas jeszcze poszukac. Nasz jest podobny budowa to tego: [URL=http://imageshack.us][img]http://img407.imageshack.us/img407/1367/320kubrak00152m3us.jpg[/img][/URL] A z boku wyglada tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img407.imageshack.us/img407/4807/302kubrak00112m3ps.jpg[/img][/URL] W koncu yorki nie sa wysokimi psami i kazda zaspa jest dla niego duza, wiec musi caly snieg "przyjmowac na klate". :P A u was w sklepie nie ma ubranek?
-
Fotasy superasne, ale dalej czekamy na więcej!! Juz o nas zapomnieliscie? :roll:
-
Jesli weterynarz nic nie mowil to chyba wszystko jest w porzadku :D Sama jestem ciekawa ile moja bestia wazy... :evilbat:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy Ciebie Madziu i Tika!!! Cieszymy sie, ze mozemy tobie pomoc przy opiece i wychowaniu pieska ( duzy chlopak z niego :wink: ) -
Aha no to teraz juz wiem. Niegdy go jeszcze nie kupilam, ale jak tak piszesz to masz racje :wink:
-
Mam dokladnie ten sam problem z moim malym uparciuchem. :evil: Kiedy zobaczy, ze wsypuje do miski sucha karme to ucieka gdzie pieprz rosnie :P Wiec postanowilismy go przekonac mieszajac ja z konserwa np. animonda classic. Oczywiscie stara sie wyjadac miesko, ale sucha nie pogardzi, gdy jest naprawde glodny :wink: Od niedawna robimy tak: gotujemy mu rosolek i kladziemy(w malej ilosci) na sucha karme, gdy rosolek zje, a jeszcze jest glodny to wcina royala. Moze tez pomoc pora karmienia m.in. pies je wtedy kiedy my jemy, czyli ok. godziny 16. Ma razniej i jak widzi, ze wszyscy ruszaja szczekami to je :D Watpie, zeby miki zjadl sama sucha karme, ale slyszalam o takich sosach dla psow o smaku kielbaski itp. Mozna go kupic w sklepie zoologicznym.
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[b]Alex&Suzi[/b] Ale macie wesoło w domku, jak wam zazdroszcze :wink: Zdjecia psinek swietne (mojej mamie najbardzej podoba sie pyszczek Alexa) Wycaluj pysiole od nas! -
Piekne szczeniaczki!! Takie malutkie klebuszki.... az milo sie na nie patrzy :P szczegolnie podabaja mi sie te zdjecia, gdzie piesek ziewa (to chyba z nudow :wink: ) Cudne!!
-
Nie wiem, czy sie nie powtarzam, ale jest juz plan wystaw na 2006r. I swiatowa w Poznaniu!! Bede na 100%. Swiatowki nie mozna nie zobaczyc. To grzech! :P [url]http://www.zkwp.pl/index_pl.htm[/url] krajowa terierów w Koszalinie..... jupiiii!!
-
Jak miki za mna gonil to czesto szczekal. Balismy sie, ze bedzie szczekliwy wiec przerywalismy zabawe, albo zamykalismy mu pyszczek. Pozniej zrozumial, ze nie wolno szczekac. Bardzo dlugo nie szczekal i zaczelismy sie martwic, ze moze zle zrobilismy, ze mu zabranialismy. Czasami szczeknal jak cos go wystraszylo, albo jak pojechalismy na dzialke. Ostatnio to pozwalalismy mu poszczekac sobie na jakies inne psy, ktore slyszal za oknem. Teraz znowu sie boimy, ze podczas naszej nieobecnosci w domu daje niezle popisy..... :D A glosik to on ma :wink: i to jaki
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
My rowniez witamy cieplutko!!! Rodzinka sie powieksza. Czekamy na fotki waszych ulubiencow :P -
Dziękuje Daguś!! :oops: :calus:
-
dawno sie nie pokazalismy.... :oops: ale nadrabiamy zaleglosci :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img396.imageshack.us/img396/4941/016fz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img371.imageshack.us/img371/1290/skanuj00040xq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img371.imageshack.us/img371/3012/skanuj00057gx.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img371.imageshack.us/img371/5788/skanuj00067cl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img500.imageshack.us/img500/5395/skanuj00086ze.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img500.imageshack.us/img500/5902/skanuj00098xg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img481.imageshack.us/img481/133/skanuj00104hg.jpg[/img][/URL] i z Gizmem [URL=http://imageshack.us][img]http://img396.imageshack.us/img396/2623/skanuj00015rb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img396.imageshack.us/img396/3298/skanuj00031qf.jpg[/img][/URL]
-
Moj spiacy anioleczek :wink: [img]http://img481.imageshack.us/img481/1694/skanuj00113dy.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/6523/skanuj00128lh.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/4245/skanuj00133hf.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/9684/skanuj00140wv.jpg[/img]
-
No to ja sie przypomne :D [img]http://img357.imageshack.us/img357/176/skanuj00157pf.jpg[/img] [img]http://img357.imageshack.us/img357/8347/skanuj00167um.jpg[/img] :P Ja i Malwinka [URL=http://imageshack.us][img]http://img383.imageshack.us/img383/5117/kopiadscn22311tf.jpg[/img][/URL]
-
A jesli moge zapytac, to o ktorej zaczyna sie ta wystawa w Poznaniu? Bo bardzo mi zalezy, aby tam dotrzec... ale nie wiem na ktora godzinke :D Szkoda, ze nie mam cyfrowki... Robilabym miliony zdjec!! A Yorkomaniacy beda miec swoje plakietki rozpoznawcze?! Bo tyle ludu bedzie :P
-
Moj chodzi na smyczy w miejscach, gdzie jest duzo samochodow, ludzi i psow. Przed klatka chodzi bez smyczy i czesto puszczam go na roznych polanach na osiedlu. Z poczatku balam sie, ale w koncu zdecydowalam sie nuczyc go posluszenstwa :D
-
No więc tak. Są dwie fryzjerki w Koszalinie, u których bylam z Mikim. Pierwsza jest na Rokosowie, ale ona glownie specjalizuje sie w obcinaniu sznaucerków, ale musze powiedziec, ze robi to znakomicie! Druga, jest to pani na ul.Matejki tylko teraz nie wiem jaki numer. Powiem tylko, ze miki po tej wizycie byl w takim stresie, ze mial biegunke i byl chory.... :(