-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[B]Edi,feti,gusia [/B]Ile wy macie yorkow w rodzinie?? Naliczylam 4 (jak narazie;)) Macie niezly ubaw tak sie spotkac wszyscy razem......
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
To prawda, Oskarek jest cudny. Te wloski tez mu juz odrastaja. Pewnie szykujecie sie na sciecie? Co Daga? My takze zapraszamy do naszej Galerii, ktora dopiero co sie rozwija.....;) -
Nikt nas jeszcze nie odwiedzil.....?:placz::placz:
-
Miki w wieku 10 tygodni [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8831/mikulek8jb.jpg[/IMG] Ze swinka morska (Gucia) [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4562/skanuj00027li.jpg[/IMG] Biegam, biegam....... [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4680/skanuj00053jr.jpg[/IMG] Z Metza mojej cioci [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/1324/skanuj00097dt.jpg[/IMG] Żart;) [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8129/skanuj00109tg.jpg[/IMG] CDN.....
-
Chcialabym wam przedstawic mojego psiaka Mikiego. Miki urodzil sie 28 maja 2004r., a trafil do mnie 18 lipca 2004r (jechalam po niego ponad 730 km);) Aktualnie ma: [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogcdb20040528_-8_Miki+is.png[/IMG][/URL] Galerie rozpoczne od zdjec szczeniaka i stopniowo bede szla do terazniejszosci;) Wiec musicie troszeczke poczekac;) No to lecimy: Zdjecia Mikiego w 8 tygodniu życia(przepraszam za jakosc) [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/192/skanuj00033ug.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9330/skanuj00041wj.jpg[/IMG] Z psem kuzynki Pajdą [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4381/skanuj00067hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/7370/skanuj00072ll.jpg[/IMG] Wyglada to tak, jakby pajda go karmila......;) [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/6503/skanuj000307yf.jpg[/IMG] CDN.....
-
Dla zadnego szczeniaka taka dluga rozlaka nie jest dobra......... szczegolnie 9h. Czy broi? To zalezy od charakteru psa i jego wychowania. ;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Mmmmm........ w tej czerwieni.... sama slodycz! :dog: Daga ty robisz zdjecia z lampa? -
[quote name='marlena924']Toffi (w kucyku)i jego kolega Tuti (Tuti należy do mojej kuzynki) Zjęcie robione przedwczoraj [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4476/trzy6ze.jpg[/IMG][/quote] Swietna zabawa!! Miki i Gizmo (york mojej kuzynki) bawia sie w ten sam sposob. Mnie meczy patrzenie na nich przez caly dzien, a one i tak szaleja....;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Ale macie duzo prezencikow, a Oskarek jaki zadowolony z pedigree. Daga trafilas w 10! ;) Ja chce jeszcze raz przezyc te swieta, za szybko minely.....:puppydog: -
[quote name='nikusia']Nie wiem dlaczego, ale nie mogę wstawić fotek na serwer... :( Będę kombinować... :thinkerg:[/quote] No to kombinuj, kombinuj........ czekamy! ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']a fotek z wypadu nie ma :sadCyber:[/quote] No wlasnie, nie ladnie.....:nono::nono::nono:
-
[quote name='marlena924']Dziekujemy za życzonka jescze raz. Nasze swięta byly super, Toffi dwie paczki dostał. [IMG]http://republika.pl/blog_zi_373441/604573/sz/serduszko.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=magenta]POZDRAWIAM[/COLOR][/SIZE][/quote] A co dostal??;) Miki znalazl nowa zabawke i kabanosy......
-
Miki mial 6 miechow jak przestal tak na 100% zalatwiac sie w domu. Pamietam, ze moja kolezanka stosowala takie metody jakie podala Julita, czyli chodzila z psem tak dlugo, az nie zrobil kupki (przed tym dawala mu duza miske jedzenia;)), ale to bylo w lato, wiec mogla siedziec tak dlugo na dworq...... a ty....:nonono2: gdzie chyba czytalam, ze sikanie na meble ma podloze dominacji czy jakos tak...... berek bedzie dokladniej wiedziala, wiec moze popracujcie nad tym......;)
-
[quote name='nikusia']Przed chwileczką wróciłam ze spaceru z małym... Spotkaliśmy Yorka i Rami po dłuższym czasie (ok 2 min, bo przecież nie można na siłę zatrzymywać każdego Yorka, bo mój musi się zaznajomić;-) ) troszkę mniej się bał i, jestem przekonana, że gdyby ten drugi nie zaczął szczekać, bo szedł trzeci pies, to Rami zacząłby darzyć go "zainteresowaniem" ;-) Tylko kurcze nie mam nikogo z kim można by takie spacery organizować, bo gdyby były regularnir to mały na pewno przestałby się bać... A może jest jakaś agencja psów do zaadoptowania na spacer... ;-) ;-)[/quote] Ja bym chciala taka agencje!! My mamy dokladnie ten sam problem co ty. Nie ma zadnego malego psa do wyjscia na spacerek. Dzisiaj jakis burek (znajoma suczka) rzucila sie na Mikiego bez zadnego ostrzezenia!! Zadnego warczenia nic, poprostu nic. Miki wpadl w szal, zaczal skomlec i strasznie sie trzasl.... ale mamy nadzieje, ze nauka nie pojdzie w las i zapamieta, ze nie kazdy pies jest przyjaznie nastawiony. ;)
-
Czekamy na dalsza porcyjke fotek!! Pikny Ramzesik!! Sama sie zastanawiam, czy nie zrobic galerii, ale nie posiadam cyfrowki, wiec nie bede mogla wklejac zdjec......:puppydog:
-
[B]Beata- Daisy! [/B]Milo ciebie zobaczyc i oczywiscie twoje pieski....;) Chyba nie mialam okazji zobaczyc ciebie wczesniej...:-D
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witaj [B]AleksandraAlicja[/B]!! Ale masz gromadke w domu, to mile, ze przygarniasz te biedne pieski do domq. Masz tez bardzo duzo zainteresowan.........;) -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witaj!! Witamy cie bardzo cieplutko i mamy nadzieje, ze ci sie spodoba!;) Oczywiscie czekamy na zdjecia twojego ulubienca!:great: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Ale macie prezentow pod choinka;) Ciekawe jakie........ ja juz sie nie moge doczekac pierwszej gwiazdki i kolacji, bo juz glodna jestem;P. Szkoda tylko, ze sniegu nie ma. caly czas pada i pada:2gunfire:. Pierwszy raz widze swieta bez bialego sniegu:-x:-x -
[quote name='Moniś']klik ======= > [URL="http://images.optin.com.au/optusxmas/flash/penguin_tebe.swf?msg=Wesolych%20Swiat%20Zyczy%20=Monika=%20"]http://images.optin.com.au/optusxmas/flash/penguin_tebe.swf?msg=Wesolych%20Swiat%20Zyczy%20=Monika=%20[/URL][/quote] Swietne to jest!! ;) Kiedys takie cos dostalam na walentynki:p
-
[quote name='AleksandraAlicja']Ale na moich zdjęciach nie ma nawet kawałka yorka!!! Same bydlaki :megagrin:[/quote] No to mozemy dla ciebie zrobic wyjatek. Chetnie zobaczymy twoje piesy;)
-
[quote name='nikusia']Od kilku dni, co jakiś czas, Rami chodzi po mieszkaniu z gryzakiem w pysku (całym) i piszczy. Myślałam, że może utknął mu i nie może go wyjąć, ale gdy tylko ktoś się zainteresuje, on go wypluwa i odchodzi... No nie wiem co to znaczy... Jak leży na posłaniu i też ma go w pyszczku i piszczy, a ktoś podejdźe- wypluwa. Dziwne zachowanie, prawda?[/quote] Mialam podobna sytuacje z Miki. Otoz dalam mu maskotke kubusia puchatka, na poczatku mu ja rzucalam, ale potem Miki kladl sie na brzuchu i trzymal misia w pysku jak smoczek np. za nosek lub lapke i piszczal. Czesto z nim zasypial, jak male dziecko. Na poczatku myslalam, ze moze teskni za mama lub cos w tym rodzaju. W koncu zdecydowalam sie mu ja zabraci jest spokoj. Teraz w domu nie ma pluszowych zabawek tylko same gumowe lub sznurki.;)
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Ale sie tu swiatecznie zrobilo....:x-mas::x-mas: ja nie mam karteczki, ale ma link: [URL="http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf"]http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf[/URL] -
[quote name='Figusia']Poddałam się...Zaczęłam gotować. Oczywiście, ze jej dawałam już royala z zupką, ale wtedy nie chce tknąć. Nie może przecież nic nie jeść. Moze on jej nie smakuje???A może nie lubi chrupać, bo "mokre jedzonko" dla psów zjada (choć mniej chętnie niź moje. Nie wiedziałam, ze mam takie zdolności kulinarne hehe;-) Tylko teraz dostaje witaminki pastylki, które na szczęście bardzo lubi. Będę poróbować jeszcze, ale powoli. Moze się w koncu uda a teraz pozostają zupki mamusi:-D[/quote] To zycze powodzenia!! Jak piesek juz raz sprobowal domowego jedzenia to przenigdy nie wroci do sztucznego zarelka. Znam to , bo Miki zrobil nam dokladnie to samo, chyba ze wymieszamy mu sucha z morka lub pasztetem;-) Ale to i tak nam nie przeszkadza, robimy jedzonko i dzielimy na kilka porcji i zamrazamy. Potem w kazedej chwili mozemy rozmrozic;)
-
No to wklejaj!! Na co czekasz??;-)