Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ależ te nasze psiaki są do siebie podobne!! Czytam dużo postów i widzę, że większość psinek lubi: pomagać pani w porządkach :D , spać na swieżo wyprasowanych ubraniach i na miękkim posłanku. Jakbym czytała o mojej psinie :P Ja jutro tez zabieram sie za sprzątanie mieszkania, bo goście przychodzą na imieniny.
  2. Ja także dołączam się do życzonek. Ucałuj od nas pycha Szymonkowi :calus:
  3. Zdjęcia są przepiękne!! Śliczne te yoraski! :thumbs: Miło sie patrzy na takie małe piękności! Gratulujemy...... :P
  4. A co myślicie o nowych saszetkach PEDIGREE?? Ja kupiłam dziś mikiemu taką saszetkę z kurczakiem, ale junior i pierwszy raz widziałam, aby tak wcinał :eek: Jak skończył był taki szczęśliwy, że aż mu kita latała :P On poprostu nie lubi Royala dla yorków, ale jak dostanie troszeczkę twarogu do tego dla smaku to zje.:eating: Może taka zaszetka raz w tygodniu np w niedzielę?? Co o tym myślicie, tak na sprawienie piesowi radości?? :Dog_run:
  5. [b]Alka[/b] mój miki robi dokładnie to samo. Ma swoją dziurę przez która patrzy, ale jak tylko wejde na balkon to chce opa i na rączki. :D Jak jest zimno to uwielbia siedzieć na parapecie i spogląda na ludzi i pieski oczywiście.... :P
  6. Jej troszeczkę mamy liczna ta rodzinkę. Ilu czlonkow..... 8) a psiakow to nawet nie zlicze :D Ja również pozdrawiam :Dog_run:
  7. Ale słodki psiaczek. Cudo.. :D
  8. [b]Justka[/b] Mikuś został kupiony w hodowli "Irawadi" u pani Zofii Ciesielskiej. Była to miejscowość..... hmmmm... niech sobie przypomnę, a Łask Kolumna. Ale byłoby fajnie. :D
  9. [b]Alutka[/b] Piesek rzeczywiście jest przystrzyżony na sznaucerka. Włoski juz mu troche odrosły, zapuszczam mu długie 8) . Nie chciałam go strzyc, ale miał on bardzo zfilcowany włos i trzeba było :x Dziękuje bardzo za gratulacje. Całuje :smilecol:
  10. I Miki: tu 8 tygodni [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/5552/skanuj00038zt.jpg[/img][/URL] tutaj ma 3 miesiące [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/7079/mikulek6if.jpg[/img][/URL] 3-miesiące- razem z moja świnką morską (co ta świnia na mnie robi? 8) ) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/2550/skanuj00024bo.jpg[/img][/URL] ze swoja przyjaciółką (3 miesiące) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/7572/skanuj00093ck.jpg[/img][/URL] Obchód terytorium!! [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/483/skanuj00059hb.jpg[/img][/URL] I tu ma 9 miesięcy [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img227.exs.cx/img227/9872/mikiwch9kw.jpg[/img][/URL]
  11. Dziękuje wam za odpowiedzi :D Spróbuje podawać mikiemu rosołek co jakis czas. Podstawa bedzie nadal Royal, albo inna karma, która bedzie mu smakowała. Jeszcze tylko musze ustalić dokładne godziny posiłków :lol:
  12. He he... :D Agnieszko możesz się mi odwdzięczyć. Ja mam dziś swoje urodzinki (10 kwietnia). Żartuje oczywiście.... :D :D
  13. Miki w nocy śpi w łóżku razem ze mną, w dzień na moich ubraniach(ale tylko kiedy jestem w domu) jak mnie nie ma bo jestem w szkole to śpi u siebie w posłaniu. To jest taki mały śpioch, duzo śpi od małego... :D
  14. [b]Alutka[/b] Mam jednego psiaka o imieniu Miki. Miki ma 10 miesięcy, roczek skończy 28 maja. Nie ma rodowodu i zostal kupiony w hodowli pod Łodzią. Jest to mój pierwszy piesek i jest super!! :D Mam z nim troszeczkę kłopotów takich wychowawczych, ale sobie dajemy radę. Bardzo wiele ze soba przeszliśmy( chwilami nawet było ciężko) :cry: Na szczęście jest to już za nami. :P A to kilka fotek: Tu ma 3-4 miesiące [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img198.exs.cx/img198/6348/mikulek1oy.jpg[/img][/URL] A tu 9 miesięcy [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img198.exs.cx/img198/3327/mikules0ni.jpg[/img][/URL]
  15. A ja mam do was takie pytanko, moj miki je od tygodnia Royala dla yorków, je raz dziennie bo jej bardzo nie lubi i je tylko wtedy, kiedy jest głodny :x dziś zrobiłam mu rosołek i dostał porcyjke o 19. Zaczelam go robic dopiero od dzisiaj i bedzie go dostawal juz zawsze. Ale teraz jak mam to robić? np. rano dam mu sucha karme Royala a wieczorem rosolek? A znajac mikiego to bedzie czekal do wieczora( bo posilek lepszy :D ). A musi tez jesc Royala bo jak gdzies wyjedziemy to nie bede mu gotowac. Pytam bo nie wiem co mam zrobic, prosze o odpowiedź :) :)
  16. I tu ze swoim Kubusiem Puchatkiem (jeszcze ubrany w swój czerwony sweterek :D ) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img17.exs.cx/img17/7239/mikimis0ca.jpg[/img][/URL]
  17. [color=darkred]Dla Ciebie kwiatuszek: @-->--- sześć małych serduszek: <3<3<3<3<3<3 jeszcze cztery robaczki: **** i słodziutkie buziaczki: :*:*:*:*:*:*:*:* [/color] [b]Jeszcze raz wszystkiego naj.....[/b]
  18. Mój mały urwisek :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img71.exs.cx/img71/5439/mikules0eu.jpg[/img][/URL]
  19. A to my: Magda i Miki [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img89.exs.cx/img89/2875/jaimikulek0ao.jpg[/img][/URL]
  20. [URL=http://img48.exs.cx/my.php?loc=img48&image=lalka7hk.jpg][img]http://img48.exs.cx/img48/9563/lalka7hk.th.jpg[/img][/URL]
  21. No to my spróbujemy. To nasz pierwszy raz. Mam nadzieję, że sie uda... :D [img][URL=http://img48.exs.cx/my.php?loc=img48&image=skanuj00054db.jpg][img]http://img48.exs.cx/img48/9556/skanuj00054db.th.jpg[/img][/URL][/img]
  22. Dzięki i jeszcze raz przepraszam za fatygę :oops:
  23. Tak? A to przepraszam, a gdzie jeśli można wiedzieć? :D :D
  24. Wczoraj na dworze zauważyłam yorka w....... sukience, piesek (chyba suczka) miała taką rożową sukieneczkę w czarne kropeczki, a na końcu koronke. Pani ubrana normalnie, a tak psa męczy!!! :evil: Jak wogle ludzie mogą tak męczyć pieski. Innym razem szedł piesek w czapce i skarpetkach. Przecież to są psy, a nie jakieś żywe zabawki :evil: To nie jest wcale ładne, tylko żenujące. Kitki i kokardki rozumiem..... ale to?? ludzie......
×
×
  • Create New...