-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Ooo..... jakie Oskar kreci koleczka:p Za czym on sie tak oglada?? -
[quote name='Alka']Witaj Moniko! :multi: Dotarły w końcu ubranka?:roll:[/quote] No wlasnie, czekam na opinie;)
-
[quote name='Pysia']Lednickie Zakole to brązy :) Znam kilka z tej hodowli :) A fotki wklej :) Popatrzę z przyjemnością:)[/quote] Brazy sa...... i czarne tez sie zdarzaja. Zaraz poszukam zdjec;)
-
Fajne zdjatka, czemu Toffik taki zmeczony?:roll: Widze, ze on ma stala miejscowke na stole:lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Witaj [COLOR=blue][B]MAGDA MIKI [/B][/COLOR][COLOR=black]u nas:) Rozgość się i zapraszam od samego początku :) Mam nadzieję ze sięnudzicnie będziesz ;)[/COLOR][/quote] Mam nadzieje, ze starczy mi czasu obejrzec wszystkie zdjecia... troszku tego jest:lol: -
[quote name='Pysia']A mogę wiedziećco to za hodowla? pewnie że sąśliczne malusie :) Tęsknię za takimi łobuzami :) Ale moze za jakieśpół roku będąnastępne zmorkowate smarkacze i smarkule :)Trzymaj kciuki ;)[/quote] Hodowla nosi nazwe: " Z Lednickiego Zakola";) No pewnie, ze bede trzymac kciuki!! Kiedys zostalam przewrocona przez trzy lobuzy. Ooo..... gdzies mam fotki tych psow. Postaram sie je znalezc i wkleic;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Jej, ale tu wiosennie u was!:multi: Musze jeszcze poszperac w tym topiku i poogladac zdjecia, bo troche jestem zacoffana:lol: -
Na 100% wpadne ja obejrzec;) Ja mam w rodzinie hodowle nowofunlandow, jak sa szczeniaki to takie male, puchate misie z nich. Poprostu cud, miod!!:loveu:
-
Ale to nowofunlandy, tak?? Musze odwiedzic twoja galerie......;) (jesli masz)
-
[quote name='Alka'] rozpedzony potworek [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8563/schowek012zo.jpg[/IMG] [/quote] Nie no ta noga!! Ja juz dawno zauwazylam, ze nasze yorki jak biegaja to te tylne lapy tak dziwnie "odstaja" od ciala. U nasz szczegolnie lewa:lol: Swietne zimowe fotki:multi: [quote name='Alka'][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/641/dscf41429zy.jpg[/IMG][/QUOTE] Witamy Tufficzku!! Milego dnia dla pieska i jego pani;)
-
[quote name='Alka']Madziu, no to czekamy na resztę foteczek.:multi: Z wydatkami tak już jest.:cool3: Zawsze są sprawy priorytetowe.;)Mam nadzieje ,że kiedys doczekasz się wymarzonego aparciku.[/quote] [B]Alu[/B], Doczekac sie doczekam, ale kiedy to bedzie?? Najgorsze jest to, ze sami zaczeli rozmowe na temat aparatu, kazali sprawdzac na necie recenzje itp, a potem wszystko ucichlo. Niepotrzebnie zrobili mi nadzieje....:angryy: Ale ja mam dar przekonywania:p Jednak najlepsze jest to, ze moj brat sie za mna nie wstawi, bo uwaza, ze miliony zdjec psa nie sa potrzebne....:angryy: Zazdrosci student jeden.......
-
[quote name='Pysia']Oglądając te fotki dotarło do mnie jakie ja mam duze psy :evil_lol: Śliczniutkie maleństwa :)[/quote] No widzisz...... A ty z nimi spisz w jednym lozku?:lol: Twoje pieski sa chyba nowofunlandami, tak? Pozdrawiam,
-
Jutro postaram sie wkleic reszte zdjec! Juz kupilam nowy film i bede cykac nowe fotki, ale niestety trzeba jeszcze poczekac....:shake: Z aparatu cyfrowego narazie nici, bo rodzice maja tylko dom na glowie i zwiazene z nim wydatki. Codziennie tylko Rusałka i Rusałka (nazwa domu)..... oszalec mozna:angryy:
-
I spiace fotki. [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/6269/skanuj00130cq.jpg[/IMG] [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/1157/skanuj00125ng.jpg[/IMG] Czego??:mad: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2331/skanuj00140sm.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/752/skanuj00096lg.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8725/skanuj00102uf.jpg[/IMG] [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/9927/skanuj00114ei.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6667/skanuj00045hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3647/skanuj00074ks.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7457/skanuj00081ur.jpg[/IMG]
-
I jeszcze jedno;) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9966/skanuj00032yb.jpg[/IMG] I teraz troche sam Miki [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4641/skanuj00067hr.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9326/skanuj00054pz.jpg[/IMG]
-
Znalazlam jeszcze kilka fot z listopada 2005r. Tutaj Miki i Gizmo (york kuzynki). Miki wszedzie po prawej:loveu: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/491/skanuj00021bz.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8110/skanuj00017sw.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst'];) a to miala wyjsc taka romantic sielanka ale nie wyszlo tak jak kcialam [IMG]http://images2.fotosik.pl/12/f0ip04rqsrcjaido.jpg[/IMG][/quote] Rozplynac sie mozna, ogladajac taki slodki pychol!! I jak tu nie kochac takiego malenstwa:loveu: Ciekawe co teraz sobie mysli o swojej panci:diabloti:
-
[quote name='Alex_i_Suzi']:siara:bo sie wyda. Tylko nie mow nikomu :lmaa:[/quote] Dobra nic nie powiem:cool1: Ja wybieram sie do Poznania w srode za 2 tygodnie. Musimy polatac z mama po Starym Browarze i innych centrach handlowych. Zobaczymy jak sie uda ten wypad. A studenci tez maja ferie??:lol: Chyba nie....:diabloti:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dokladnie tak to wyglada jak ZAPASY tylko, ze psow :lol: :lol: :lol:[/SIZE][/FONT][/quote] Wiesz, ze walki psow sa zakazane??:mad:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://upload.miau.pl/1/43646.jpg[/IMG][/quote] Ooo... co za grozna bestia:crazyeye: Lepiej sie nie zblizac Sunia jest bardzo ladna, co od niej chcesz??:mad: -
To ja mam swinke morska, za ktora Miki wprost przepada!! Kiedy tylko widzi, ze wyjmuje ja z akwaruim jest w siodmym niebie:angel::angel: Potrawi ja tak zmeczyc, ze swinia caly czas spi:evil_lol: Z krolikiem na 100% sie dogada, tylko trzeba dac im czas na zapoznanie sie.
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][B] I ich ulubiona zabawa:[/B] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/11.01/5.jpg[/IMG] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/11.01/6.jpg[/IMG] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/11.01/7.jpg[/IMG][/quote] Ale piekne dwa diabelki:diabloti::diabloti: Sama radosc ogladac takie szkraby podczas zapasow. Wiecej, wiecej!!! Bardzo mi sie to podoba:multi:
-
Dobranoc!! Mi osobiscie podoba sie ubranko w serduszko:loveu: Takie slodkie, juz wyobrazam sobie yoraska w tym przebraniu..... U nas wyrywanie zebolkow wygladalo tak: Miki dostal takiego Glupiego Jasia i zostal przeniesiony na stol. Ja w tym czasie musialam zostac w poczekalni. Samo czekanie nie bylo najgorsze, ale plynely mi lzy, kiedy slyszalam jak Mikus piszczy podczas wyrywania. Nie moglam usiedziec na miejscu i caly czas chodzilam z chusteczka:placz: Po 10 minutach lekarz przyniosl mi owinietego pacjenta (musialam przyniesc recznik z domu) z lekko zakrwawionym pyszczkiem:-( I musialam trzymac go pionowo. W domu postawilam go na podloge i myslalam, ze pojdzie spac, a on?? Wstal od razu i pod drzwi, ze chce na dwor:crazyeye: Wiec sie ubralam i polecielismy na spacerek. Pies jak nowo narodzony!! Wrocilismy i od razu dostal miske rozmoczonych chrupkow, a po jedzeniu byla zabawa.... On nigdy nie ma czasu na spanie, tylko zabawa i zabawa.....:shake:;)