Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]ale słodki Mikuś,[/COLOR] [COLOR=purple]bardzo mi się podoba jego pyszczek jest taki kofany[/COLOR] [COLOR=purple]qrcze Yorki to sa takie miski do miziania i calowania :loveu:[/COLOR][/quote] Zebys wiedziala:loveu: Nawet moj tata (wielki przeciwnik pojawienia sie psa w domu) ostatnio zaczyna sie podlizywac i caly czas mowi czule slowka do Mikiego. Mama, widzac to mowi, ze trzeba kupic jeszcze jednego, ale tylko dla nich, bo miki to zdrajca i kocha tylko mnie:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='diabelkowa']kurcze no wiem troche przesadzilam z wielkoscia :oops:[/quote] Dosyc....:evil_lol::evil_lol: A piesek sliczny, rzeczywiscie troche wilczur troche lisek:lol:
  3. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4541/10016400ga.jpg[/IMG] Tak towarzysze pani podczas odrabiania prac domowych [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3218/10016418sc.jpg[/IMG] I pyszczek:loveu::loveu: [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/6170/10016531da.jpg[/IMG]
  4. I znowu pokrzycze troszeczke(ten ogien w oku:evil_lol:) [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9808/10016331sj.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5207/10016386lu.jpg[/IMG] I ide spac...... (o dziwo na swoje poslanie:roll:) [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2182/10016396kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7774/10016404xm.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img364.imageshack.us/img364/1286/10016537pw.jpg[/IMG]
  5. Magda

    .:: A X E L ::.

    quote=Gosiek] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/15/si2bhgaoiwnkvs1j.jpg[/IMG][/URL] :p[/quote] Jak ja bym chcial na dworek:-( a tu taka zima....:placz: Jaka sliczna mordka do wycalowania:loveu:
  6. Wow dziekuje:multi::multi: Jestescie wszystkie kochane:calus: Za takie podnoszace na duchu komentarze wkleje troche zdjec;)
  7. [quote name='Alicjarydzewska']A ja poprosze aby Gajka wreszcie się spotkała z Gutkiem i prosze zrobić futrzakom wspólne fotki :multi:Rany tyle kudełków na raz :multi:[/quote] A potem bedzie mnostwo malych futrzakow:evil_lol::evil_lol:
  8. Beata:loveu::loveu: SUper wygladacie:multi:
  9. Magda

    .:: A X E L ::.

    Malwina super:multi::multi: Slicznie wyszlas! Madzia to ma talent do robienia zdjec;)
  10. [quote name='Yorkies']w jakiej obronie... wiem jak to jest w końcu nie raz lordziaka i nikiego pomęczę...:evil_lol: ostanio skoncyzly mi sie kokardki to niki zasuwa w różowej w groszki :cool1: :evil_lol:[/quote] Kokardki to jeszcze przezyjemy, bo sami nosimy, ale rozowy kubraczek:shake:
  11. Magda

    .:: A X E L ::.

    Malwina ja takze trzymam kciuki bo mam ten sam problem z aparatem:shake: Ale pozyczylam na kilka dni, pofocilam i jestem jak narazie spokojna:evil_lol::evil_lol: Zobaczymy na jak dlugo......:cool1:
  12. A wklej jakies zdjecie, zeby mozna bylo zobaczyc jego grzbiet, a nie sam pyszczek(:loveu:)
  13. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Teklunia'] Kurak piekny jak malowanie :loveu::loveu::loveu: Moze dlatego ze...[B]SZTUCZNY...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] Moze masz racje! Trzeba sie blizej przyjrzec tym ptaszkom, bo takie piekne, ze az nie mozliwe...:evil_lol::evil_lol: Moze to specjalnie, zebysmy padli z zazdrosci:evil_lol:
  14. Magda

    .:: A X E L ::.

    Ups.... to wyzej to nieaktualne:evil_lol::evil_lol: Te obrazki na szybie sa......... az nie wiem co mam napisac:lol: Powiem to samo co Maciek, u nas zima nie ma talentu:shake:
  15. A my nad morzem i wcale zimno nie jest. Co prawda termometr wskazuje -15, ale sie tego mrozu nie odczuwa....:evil_lol:
  16. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']dzięki Malwi - nareszcie wraca dobra atmosferka ;) Tyle ze muszę pilnować żeby zdjecia były coby mi mod na topik nie wszedł :diabloti:[/quote] Ekhm....a propo zdjec:evil_lol: Zobaczymy dzisiaj jakies?:eviltong: :evil_lol::evil_lol:<---------------- przerzucam sie na tego emotka:diabloti:
  17. [quote name='Yorkies']a co do różowego to co się czepiacie przecież mu w nim do pyszczka :cool3: ;) [/quote] Powinnas stanac po stronie Oskarka! Nie dosc, ze nosi kokardki to jeszcze rozowe wdzianko:shake: Chlopaki na dworze beda sie z niego smiac!:placz:
  18. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] Madzia... oj bo napiszę do admina zeby Ci emotkę wykasował :diabloti:[/quote] Nie no teraz ja jestem ofiara!!:placz::placz: Wszyscy sie na mnie mszcza:mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Ale sliczne konie! A zdjecia super! Czyje te pieknosci?:loveu::loveu:
  20. I kolejna porcja dla was! [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2176/10016153yv.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1180/10016173xm.jpg[/IMG] I troche na was pokrzycze:evil_lol: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/914/10016226cf.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5439/10016235dw.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3452/10016244tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1153/10016254jz.jpg[/IMG]
  21. [quote name='grygy']Pewnie różowy, jak znam Dage:evil_lol: :evil_lol:[/quote] Biedny Oskarek:placz::placz: Babe z niego chca zrobic! Oskarku [COLOR=Red][SIZE=4]NIE DAJ SIE!![/SIZE][/COLOR]
  22. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Yorkies'] [B]Magda,[/B] Co ja tu będę dgm męczyć moją osobą :eviltong: :cool3: [/quote] No jak ja nie lubie takiego gadania!!:pissed::pissed: Zaraz sie komus tutaj oberwie:lmaa::lmaa:
  23. No to super! Ale w srode mnie nie bedzie, bo wyjezdzam i wracam dopiero w piatek:roll: Ale jak bede u brata to z checia zajrze do galerii:cool1:
  24. No wlasnie, ciekawe na jaki kolor sie zdecydowala....:roll: Ale ten napis to naprawde super pomysl! Nareszcie nikt nie powie na Oskarka, ze to suczka:evil_lol::evil_lol:
  25. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Alka'][B]Witaj Gosiu! [/B] ta emotka :mad: jest chyba ulubioną Magdy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Inaczej sie nie da...... :evil_lol::evil_lol: Jak czegos sie chce to tylko sila...:mad::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...