-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
A ja nie śpię z moim kudłaczem. Każdy ma swoje miejsce i się tego trzymamy:p Przez pierwsze 2 lata dzieliłam z nim łóżko, ale w końcu miałam dość tej brudnej pościeli, braku miejsca na poduszce i metodą [B]Super Niani[/B] nauczyłam go w 3 noce spania u siebie:multi: *Jeśli ktoś kojarzy karny kocyk to u nas było podobnie:evil_lol:
-
Uważam, że rozmowa idzie w złym kierunku - jednym słowem niepotrzebna dyskusja, którą zamykam:p
-
[quote name='aknilewe']hm, no tak. nie wiem czy to dobrze, czy źle... :oops:[/quote] W sumie to źle, bo będziesz miała trudniej. Teraz załatwia się na kafle i jest za to chwalony, ale jak urośnie i się załatwi to będzie karany. Z gazetą/podkładem/szmatką jest o tyle prościej, że zawsze możesz ją usunąć, i np. zmniejszasz powierzchnię rozłożonych gazet, dzięki czemu uczysz malucha załatwiania się w jedno miejsce. Potem gazetę można przenieść na dwór jako kolejny etap nauki. Co do robienia siku na dworze, a kupki w domu to często tak jest. Ile razy Miki wrócił do domu po spacerze i załatwił się na gazecie:lol: W końcu zrozumiał, że wszystkie sprawy zostają na dworze. Trzeba czasu i cierpliwości i przede wszystkim smakołyków. Z tego co widzę twój maluch ma 3 miechy, więc czeka Ciebie troszkę pracy. Opłaci się! Zobaczysz. Przeczytałaś już inne tematy dot. nauki czystości?:razz:
-
[quote name='Anusia22']:lol: oczywiście cytat wyrwany z kontekstu robi furore:multi: proponuje dla nie wtajemniczonych przeczytać uważniej to co napisałam, czyli uwaga cytuje!!!!!! [B]"... świata nie zmienie...." i wcale nie będę próbować, schroniska istniały i istnieć bedą, czy Wam to sie podoba czy tez nie.[/B] :eviltong: [/QUOTE] Świata może nie zmienisz, ale zawsze możesz pomóc zmienić psi los nie rozmnażając kolejnych kundelków w typie. Gdyby wszyscy to zaakceptowali nie byłoby tylu sierot. Najlepiej powiedzieć "niech inni się tym zajmą, ja i tak będę robić co zechcę". Inni powiedzą to samo i koło się zamyka. [quote name='Anusia22'] Wyrazy współczucia dla wszytskich posiadaczy psów z psełdohodowli, nie rasowych, bez metryki. ITP.[/QUOTE] Ta wypowiedź była bardzo przemyślana. Rozmowa na poziomie:cool1:
-
[quote name='Burchardt']Słyszałam kiedyś, że właściciele psów dzielą się na dwie grupy, tych którzy jawnie przyznają się do tego, że śpią z psami i na tych, którzy "kłamią". Ja przyznaję się, że spię z Tupkiem i wcale mi to nie przeszkadza. Magda_Miki: Ja też jestem zodiakalnym baranem, a dokładnie z którego dnia jesteś?. [/quote] To ja nie należę do żadnego podziału:lol: Wczoraj pierwszy raz od 3 lat założyłam białą pościel:multi: Jestem z 10 kwietnia. Nie robię dalej Off'a. Aknilewe też jestem ciekawa jak to jest z tym załatwianiem.
-
Jest nasz Koraliczek:loveu: Dla Tosi [*].... nie wiedziałam:-( Czekam na resztę zdjęć:cool3: Pozdrawiam!
-
[quote name='danani']ja też na urlopie obserwowałam yoreczki - to już jest swego rodzaju skrzywienie ;) podobał mi sie jeden-był z tych w średnich rozmiarach i ładnie ostrzyżony Magda - śliczny awatarek :loveu:[/quote] To chyba każdy yorkomaniak ma takie skrzywienie. Ja zawsze musze obejrzeć się za yorkiem:lol: Dziękuję:loveu:
-
[quote name='PositiveThought']hej Madzik! co za minka, mały potargany pycholek :loveu: no to fajnie, najważniejsze, że wesoło i że z koleżanką (;[/quote] Hihi Ja się cieszę, że to tylko w weekendy:evil_lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/350/p7240016rc8.jpg[/IMG] Moja słodycz:loveu: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8325/p7240019or2.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9728/p7250020ng1.jpg[/IMG]
-
Na początek coś specjalnego:diabloti: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4973/p7210010vd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2120/p7240010tp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6438/p7240011ji7.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3467/p7240012sl9.jpg[/IMG] Pies z nudów nie wiedział co robić:lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6479/p7240015bm1.jpg[/IMG]
-
Oj cicho!:eviltong: Zmniejszam kolejne
-
Ojej te zdjęcia już były:lol: A niech będą. Wkleję kolejne zachód:loveu: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5199/p7150093gb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3483/p7150095xi5.jpg[/IMG] takie były upały, że pies chował się pod łóżkiem:-o [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4513/p7160097vm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3496/p7210009pe5.jpg[/IMG]
-
Hmm...w pracy bardzo fajnie:p I wesoło przede wszystkim. Ludzie bardzo mili, uśmiechnięci, zagadają. Dostałyśmy z koleżanką 4 zaproszenia na imprezy po pracy:lol: Oczywiście my grzeczne dziewczynki nigdzie z obcymi chłopami nie łaziłyśmy:eviltong: Robili sobie z nami zdjęcia... hihi Najgorsze jest to zmęczenie, bo jednak 10 godzin w jednym miejscu to kupa czasu. Jak wstaję po 8 to wracam do domu o 21 (dojazd zajmuje 20min) i od razu idę spać, bo rano znowu do pracy. Jednak nie narzekamy. Mikuchnek [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/1963/p7150079ij6.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2884/p7150083rp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3451/p7150085ed3.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9673/p7150088hp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5233/p7150091tx1.jpg[/IMG]
-
Kate masz racje. Pracuje w weekendy w Mielnie na stoisku i przez weekend zdążyłam naliczyć 11 yorków, które mnie minęły. Tylko 2 z nich były naprawdę śliczne. Takie wzorcowe. Reszta to karykatury yorków. Małe, karłowate, o włosie nie wspominając. Co ta moda potrafi zrobić z psami:shake:
-
Witajcie Kochani!:loveu: Strasznie się stęskniłam za Wami:multi: Sierpień nie należy do wakacji (przynajmniej dla mnie). Cały czas gdzieś latam... Przeprowadzka się zbliża, a tu jeszcze mebli nie ma. Ściany nie pomalowane (dobrze, że kolor wybrany). Niech mi ktoś pomoże!!:placz: Wpadam tylko na moment, sprawdzam pocztę, przelecę po swoim obszarach:evil_lol: i wylatuję. Aaa.... zabierzcie moją mamę! Ma urlop i głupieje! W tej chwili śpiewa "Spidee Gonzalesa" (czy jak to się tam pisze):crazyeye::cool1: Fotki zaraz wkleję
-
[quote name='konrad998']Maciek "grygy" !?[/quote] [quote name='Alexis89']Żatujecie :lol: Normalnie nie mogłam się napatrzeć i wszyscy w około tylko tak :crazyeye: byli w szoku jak Maciek pięknie pokazuje psa ;) idealna współpraca :loveu: Sędzina też była zachwycona :cool3: Tylko pogratulować :thumbs:[/quote] Prawda! Ma talent:p
-
[quote name='Anusia & Alutka']Cze Modzie!! Czemu nas nie odwiedzasz? Sluchaj co mi sie przytrafilo. Kolezanka mowi ze chce obciac swoja panienke ale nie wie jak. To ja jej na to, ze pokaze jej fajna fryzurke, po czym wklejam jej zdjecie Mikusia. Pytam: swietna nie?? A ona mi na to: Aaaaa Miki. No widzialam go, sliczny jest. Zatkalo mnie. Twoja psinka jest slawna na cala Polske hi hi :loveu: Pozdrawiamy :bye:[/quote] No proszę:razz: Jak miło!:loveu: Jestem już, ale zaraz zmykam, bo jestem taka padnięta, że nie mam siły na nic... Z wakacji wróciłam w piątkowy późny wieczór, potem rano wstawanie o 8 i praca... do domu wróciłam o 21. Dzisiaj to samo. Dobrze, że jutro wolne to przynajmniej sobie odpocznę od tych ludzi, tłumu. Mam pełno gadżetów firmowych i zaraz będę je rozdawać po rodzinie:lol: W skrócie - zmęczona i zadowolona:p Satysfakcja gwarantowana. Jutro zabiorę się za dokładniejsze czytanie forum;) Życzymy miłej nocki i dobranoc!!
-
Muszę mu trochę skrócić włoski na ciałku;)
-
[quote name='Agata_B']Masz nieregulaminowy podpis Madziu. ":p " <--- ta emotka to ANIMACJA - oczka mrugają![/quote] Ja jeszcze raz zachęcam do przeczytania regulaminu:eviltong: Nawet zacytuję: "11. Podpisy – niewątpliwie urokliwe – nie mogą być większe niż 500x100 pikseli (użytkowniku - przyrównaj podpis do grafiki o takich wymiarach) oraz objętości 60KB. Szanuj czas i nerwy modemowców. Dodatkowo przy zbyt wielkim podpisie bardzo ciężko wyłuskać właściwą treść postu. To samo dotyczy podpisów ruchomych / animowanych, które znacznie utrudniają innym czytanie forum – zabraniamy ich więc jako podpisów, które odciągają uwagę od treści postu. [WYJAŚNIENIE: [COLOR=Black][B]Pod pojęciem podpisów animowanych rozumiane są te[/B][/COLOR] zawierające animowane gif'y lub pliki flash, [COLOR=Black][B]których animacja trwa dłużej niż 3 sekundy lub/i jest zapętlona[/B]; [B]grafika z drobnym animowanym elementem, jak np. machający ogonek, może być jeszcze tolerowana - zależy to od oceny moderatora lub admina[/B]].[/COLOR] Czyli taka emotka, której animacja nie jest rzucająca się w oczy jest dopuszczalna:p:p:p:p:p:evil_lol: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hmm jak to jestem ja [/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/rozczarowanie_07.GIF"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/rozczarowanie_07.GIF[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple] skoro mnie tam na pewno nie ma [/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/smutek_01.GIF"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/smutek_01.GIF[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/quote] Chodziło o mnie:eviltong: Wpadłam na chwilkę nadrobić większe zaległości, ale nie dam rady odwiedzić galerii. Wakacjuję do piątku, a potem do pracy rodacy:cool1: Wykorzystam ten czas maksymalnie. Dzisiaj chcę obciąć Mikusia z kuzynką. Zobaczymy jak wyjdzie:lol: Pozdrawiamy i do napisania!!
-
Madzia:loveu: Nareszcie! Chłopaczki super!
-
[QUOTE][URL]http://img408.imageshack.us/img408/4863/s50059561ei3.jpg[/URL][/QUOTE] Poznaje ktoś? hihi:razz:
-
No, no.... spora gromadka:loveu: Macie wielkie serducha! Super! Ja tylko zapytam, gdzie jest Tosia? Pamiętam, ze była taka adoptowana suczka yorkopodobna:razz:
-
Aha! I znowu jestem pierwsza! Sasasasasasa....:megagrin::megagrin:
-
[quote name='fidelek2']i kurak [/quote] Kasiu wszystkiego czego możesz sie spodziewać na fotkach to Miki i Kaczka:lol: [quote name='PositiveThought']skąd my to znamy a zachody piękne :loveu:[/quote] [quote name='koregra']Mikuś [/quote] dzięki!:loveu: [quote name='spacerowiczka Gosia']:lol: bardzo ładna jest twarzyczka Mikusia :lol: jest taka akurat, mnie podobają się takie[/quote] Hej! Witamy w galerii i dziękujemy za komplementy:loveu: [quote name='maartucha'][CENTER]Miki + zachód zostałam zaspokojona :cool3: [/CENTER] [/quote] hihi:eviltong: Tak łatwo? [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Siostra :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dobrze z Mikulinskim sie macie z tą działeczka, jest gdzie wyskoczyc, a jaki pies zadowolony i wybiegany, az milo popatrzec [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]śliczne zacody slonca, ja kurcze jeszcze nie widzialam zadnego tutaj, a przeca nad morzem sa takie piekne [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No i wiesz co Ci powiem - pies Ci zarasta [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] działeczka to jest to! Tam zapomina sie o wszystkim. Jest tylko przyroda, Ty, Miki i .........kaczka:cool1: Wiem, ale co zrobić... nie chce mi sie iść z nim do fryzjera:p [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Witamy się ;) Miki śliczny, fajnie jest obcięty Twój york:loveu::loveu: [/B][/COLOR][URL]http://img62.imageshack.us/img62/1748/p7150088gq6.jpg[/URL][/quote] Również witamy! dzięki:multi: [quote name='Yorkie']Cześć Madziu! Ja nawet nie wiedziałam, że ty do Poznania wyjechałaś :oops: Jakoś mi z głowy wyleciało... To zdjęcie mi się bardzo, bardzo, bardzo a to bardzo podoba :loveu: Te ujęcie, poza Mikusia, zachód słońca - mhm, cudo :loveu:[/quote] Za rzadko jesteś na dogo:eviltong: Mi tez sie to zdjęcie podoba:loveu: [quote name='Agata_B']Mod ma nieregulaminowy podpis, a innych upomina :mad:[/quote] Naprawdę? Nie wierze! Przeczytałaś choć raz regulamin? Widać, ze chyba nie:cool1: [quote name='Helga_psiaki'][URL]http://img248.imageshack.us/img248/8803/p7150078ak5.jpg[/URL] suuuuuuper fotka[/quote] [quote name='Aga76']Miki na tle słońca - super zdjęcie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobit/103.gif[/IMG][/quote] [quote name='Asia&Misia']MikuŚ :loveu: .... a co on ma na nosku :evil_lol: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/1748/p7150088gq6.jpg[/URL] Zapraszam do galeri Micia .. fotki! :cool3:[/quote] Hej! :loveu::loveu: Ma trawkę na nosku (nie mylić z inna trawka):diabloti: Jestem padnięta.... obejrzałam horror i teraz boje sie zasnąć:evil_lol: Przez weekend może mnie nie być na dogo. Zycze udanego wypoczynku i do napisania!
-
[quote name='Aga76']Koniecznie pisz o waszych postępach i powodzenia :bigok:[/quote] Życzymy sukcesów!:multi: