[quote name='Mona4']Magda
mieszkamy w centrum brudnego Slaska ale tereny zielone mamy piekne.
Za zdrowko dziekuje bo ostatnio bardzo mi go brakuje,ale tak to jest starosc nieradosc:lol:
MAGDA z zapraszam domnie miejsce do spania sie znajdzie:lol:[/quote]
Jaka starość:mad: Cofnij!
Szkoda, że wszyscy mieszkają tak daleko. Jakby to był Szczecin, albo Poznań najdalej to jeszcze bym się wybrała, ale taka odległość i to jeszcze sama:placz: