Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Nesjanko śliczne maluszki! Nie mogę się napatrzeć na te słodkie mordki:loveu: Ach... chciałoby się mieć znów takiego szkraba w domu. Czekam na kolejne zdjęcia;)
  2. Śliczne Biewerki:loveu: Przybywają kolejne psiaki, więc niedługo będzie Was już całkiem sporo:multi:
  3. [quote name='Pepik'] edytowane: mam filmik z Pepkiem, czy jest jakis watek z filmikami juz? Nie chce zakladac nowego i sie narazic zaraz na poczatku hehe[/quote] Jest [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16973"]tutaj[/URL] taki wątek;) Witam wszystkich nowych yorkomaniaków i ich pociechy. Trochę Was przybyło:multi: Życzymy przyjemnego spędzania czasu na forum!
  4. [B][COLOR=Red]Mam do Was prośbę. Umieszczajcie tutaj tylko zdjęcia i informacje o swoich podopiecznych. Rozmowy, powitania możecie kontynuować w odpowiednim temacie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19704"]TUTAJ[/URL]. Nie psujcie tego porządku. OFF skasowany M&M[/COLOR][/B]
  5. Mam problem!! Podpisaliśmy umowę z dostawcą internetu i pan zniknął:-o Nie odbiera telefonu... Już prawie mija miesiąc. Jestem zdołowana! Nudzę się okropnie:placz:
  6. Bry wieczór! Przyszłam zameldować, że paszteta ze mnie nie zrobili, a tym bardziej z Mikusia (same kości i skóra). Już oboje jesteśmy u siebie. Zdążyliśmy się przyzwyczaić do nowego miejsca, poznaliśmy wszystkie psy na osiedlu:lol: Dom jeszcze czeka na wszystkie dekoracje, dalsze malowanie i kończenie. Do świąt powinno się udać:eviltong: To tak w skrócie. Dzisiaj mam szansę wejść pierwszy raz od miesiąca na internet, ale już niedługo będę mieć neta u siebie:loveu: Już się boję tych wszystkich nowości, zmian i zaległości:placz: Pozdrawiamy!
  7. My się już pięknie żegnamy:loveu: Wpadnijcie od czasu do czasu posprzątać i przewietrzyć:eviltong: Do zobaczenia!! [SIZE=1]Już tęsknię:placz:[/SIZE]
  8. Jak Mój Mikuś:loveu: Też się tak pięknie świeci Przypomnij mi ile ona już ma?
  9. Witamy Tuptusia i jego panią:multi: Słodki yorczek. Stanowczo za mało zdjęć Przypomnę tylko, że zdjęcia max.640x640 i 5 zdjęć w poście - resztę zamieniamy na linki, albo piszemy kolejną wiadomość;) Pzdr!
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć Fidlaki! Załapałam się na drugie śniadanko?:cool3: Lodówkę mi wywieźli i teraz wszystko się na mnie patrzy ze stołu:eviltong: I jak tego nie ruszać... Buziaki dla małego szkraba:loveu:
  11. [quote name='Helga_psiaki']Cześć Władze :loveu: Oj wiem coś o tym szczekaniu, Ares też na krzyki nie reaguje, ale mam na niego sposób :diabloti: wystarczy, że spojrzę mu w oczy - wtedy przestaje, hi hi , to dziwne :cool1:[/quote] Teraz mamy nowy sposób - mówimy, że go zostawimy:diabloti: Korzystam z chwili wolności i dostępu do neta:loveu:
  12. Berek niczym [B][SIZE=2]MacGyver:evil_lol: [/SIZE][/B][SIZE=2]Co do karabińczyków to masz rację. Pamiętam jak kupiłam naszą pierwszą smycz. Miki mały szczeniak, a karabińczyk wielkości jego głowy:crazyeye: Na szczęście tata szybko przyszył mniejszy... U nas w sklepie to nawet trudno kupić dobry szampon. Same "Pikusie" i inne. 3 kaftany na zimę za 60zł:shake: [/SIZE]
  13. Cześć kochani! Zaczęło się... Jutro zaczynamy najgorszy etap. Wywozimy meble, sprzątamy, układamy i znowu sprzątamy:cool1: Internet będzie pewnie tylko do wieczora... ech. Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę:loveu: Będę wiercić dziurę w brzuchu rodzicom sasasa:diabloti: Miki staje się nieznośny! Doprowadza nas do szału ciągle szczekając. Dzisiaj dostał kapciem w tyłek od mamy, bo nie reagował na nasze krzyki:mad: Potem się obraził i nie widziałam go z pół godziny. Pozdrawiamy Was cieplutko i do napisania!!
  14. Ja też posiadam takie połączenie na codzienne spacery i zauważyłam, że na flexi Miki bardziej ciągnie. Wystarczy, że założę mu obrożę i krótszą smycz i grzecznie idzie przy nodze;) Może dlatego, że kiedyś uczyłam go chodzenia w ten sposób właśnie na krótkiej smyczy. Na lince ma pełną swobodę i wystarczy lekkie szarpnięcie, żeby przestał wariować:lol: Zauważyłam też, że nie lubi jak smycz leży na jego plecach podczas spaceru. Chodzi wtedy bokiem, żeby ją zrzucić:razz:
  15. Rzeczywiście dużo nie zarósł. Miki to w zastraszającym tempie. Co 3-4 tygodnie obcinam mu włosy na uszach, łapach i pysku... A po kąpieli to dopiero różnica:razz: Wczoraj zrobiłam mu pierwszą kitkę od moment ścięcia:lol: Jak Sierotka Marysia
  16. [quote name='Jofka']Nie wiem czy to dobry pomysl jedna trzecia sera zoltego to sam tluszcz!!! jest bardzo niezdrowy...ludzie powinni optymalnie jesc jeden plaster dziennie,a co dopiero yorczek....[B]wedliny to tez katastrofa....same azotany,konserwanty[/B] fuuuj:eviltong:[/quote] A psia karma to co, na drzewach rośnie?:evil_lol::eviltong: W niej tez jest dużo chemii, żeby wyglądała tak jak wygląda. II dzień i zaczyna się marudzenie... Wczoraj zjadł Eukanubę i na koniec zagryzł swoją starą karmą:lol:
  17. Właśnie przyniosłam do domu Eukanubę dla Yorków 1kg. Zapłaciłam 27,90zł i dostałam książkę o rasie z kolorowymi zdjęciami:razz: Zapach lepszy niż Royala, kształt jak większość Eukanub - takie małe cylindry. Miki jak na razie wcina:lol: Zobaczymy jak będzie jutro hihi
  18. Prawda:loveu: Witamy Was jeszcze raz
  19. [COLOR=Red]Gotowe - tematy połączone[/COLOR];)
  20. Prawda! Lubię czarnulki:loveu:
  21. Niech pomyślę... cięłam go pod koniec lipca, więc będzie jakieś ponad 1,5 miesiąca. Zdjęcia z dzisiaj;) Zaraz wrzucam go do wanny, wyczeszę i wtedy zrobię zdjęcia.
  22. [quote name='białeyorki']Niestety pudło bo moja pierwsza biewerka urodziła sie cztery lata temu.[/quote] Chodzi o biewerki z [I]udokumentowanym pochodzeniem[/I]. Polskich jeszcze nie ma:p
  23. Magda

    Galeria Fidlastego

    Dokładnie! I jeszcze pamiętam ten kompot w stosunki 1łyżeczka soku/ 0.5 litra wody:cool1:
  24. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hihi Madzia niejadek jak ja:lol: Ja też jadałam w podstawówce, ale mi nie smakowało. Zawsze wolałam domowe posiłki niż kurczaka i zupę cały rok:roll:
×
×
  • Create New...