eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oh ta moja błyskotka... dżentelmen z niego żaden, jak tylko otwieram drzwi to od razy się pcha z tą swoją psią kochaną dupcią :) za to fox chętnie przepuszcza w drzwiach i zawsze ma nadzieję, że może to jednak nie koniec spaceru. smutno nam bez kota, za to obiektem zainteresowania chłopców stał się teraz Stju-czyli nasz szczurek, który po wyjeździe kota wrócił nareszcie do domku :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wiele osób pyta jakie witaminki daję pieskom, bo tak pięknie się błyszczą, muszę chyba mówić, że tylko witaminę M- MIŁOŚĆ :) poza tym u nas bez zmian- wszytsko dobrze, tylko, że kot wrócił do swojego domku i nikt nam nie śpiewa z balkonu jak wracamy ze spacerków -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oh ten Ofkors... teraz co rano staje w oknie jak wychodzimy do pracy i szczeka, znalazła się szczekaczka, 3 dzień z rzędu, nie wiem co go napadło a Fox oczywiście papuga i to samo... mam nadzieję, że cały dzień w oknie nie stoją i nie szczekają... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wiecie co Ofkorsik najbardziej lubi w spacerkach? POWROTY DO DOMU!!! :evil_lol: lubi wychodzić i jak prawdziwy pan pies, albo pies-facet osikuje wszystkie płotki, drzewa krzaczki itd:multi: ale jak spacerujemy i znajdziemy się w pobliżu domu to... biegiem puszcza się pod bramę i czeka aż mu ktoś otworzy, jak już dojdę do bramy i ją otworzę to biegnie pod drzwi do klatki :) a Foxowi muszę przypominać, że należy wrócić do domu, za każdym razem :p bo im bliżej domu, tym on ma więcej do "załatwienia", ten krzaczek sprawdzić, wrócić się... tam jeszcze powąchać... mówię wam jaki zajęty pies.... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ja nie wiedziałam, że udało mi się go uchwycić w takiej pozie :) ale on od dawna tak siada :) co do sierści to on taki pzryjechał już od was :) z piękną mięciutką i błyszczącą sierścią :evil_lol: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic1.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic2.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic3.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic4.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic5.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic6.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic7.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic8.jpg[/IMG] -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oczywiscie ze nie ustał :)) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
spędziliśmy cudowny weekend na wsi z dużą ilością zabawy i innych piesków fotki są i będą wstawione. :) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
eloise replied to Carianna's topic in Foksterier
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2178575#post2178575[/url] to link do suni, fotki na 5 stronie -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
eloise replied to Carianna's topic in Foksterier
szukam tymczasu dla suki- kilkuletnia fox terierka w ciąży, chyba zaawansowanej proszę o pomoc!!! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
biedny biedny ale dzisiaj jedziemy w odwiedziny do rodziców, będzie Jack, który go ustawi, jak będzie taka potrzeba i Kapselek, którego Of zawsze gwałci, więc i ja Fox odpoczniemy a Kapsio też go ustawi jak będzie trzeba... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
tak tak mieszkamy w stolicy od kilku miesięcy. myślałam, że do wszystkich dotarła ta wiadomość :) napweno w poprzednich postach o tym pisałam. Ofik na początku był atrakcją większą niż cokolwiek innego dla Warszawiaków :) oglądali się za nim nim jak szaleni. wszyscy znają nas jako tych "od psa bez łapy" wczoraj wieczorem spotkaliśmy na spacerze suczkę z cieczką.... o zgrozo. cały wieczór mieliśmy piszczenie i wycie-naszczęście ciche. no i cały wieczór i dzisiaj od rana nas gwałcił, raz mnie raz foxa.... a kota przestał zupełnie zauważać... tak wesoło mamy z tym mieleckim cudeńkiem :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Moje Drogie nie zapomniałam o was i o obiecanych zdjęciach. Kiedyś nawet zabrałam aparat na spacer ale... im sie nie da robić normalnych zdjęć, albo wpychają nosy w obiektyw albo pokazują ogony. taki z nimi interes. u nas wszystko dobrze. Ofik jest zdrowym i zadowolonym z życia psem. Codziennie "mobilizuje" Foxa do tego, żeby ten mył mu oczy i uszy :) więc ciągle ma sztywne od foxowej śliny uszy :) od kilku mieięcy jest z nami kot, co Ofikowi bardzo pasuje,kotu też, czasem im się przypomni, że watro sie pogonić pouciekać, pogryźć i polizać, jak myślą,że na nich nie patrzymy :) nie wiem jak zniosą rozłąkę, bo kot niedługo wraca do mojego brata,a po krótkim etapie tęsknoty za nim kot się rozkręcił i zadomowił :) Chłopcy nie sikają w domu, a byłą obawa, że będą to robić, bo oboje pracujemy. Są grzeczni i szczekają tylko, jak ktoś chodzi po schodach :diabloti: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
moje biedne psiaczki... bardzo się przypominamy i szukamy domku -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ofik ma dom, Pirat ma dom, Pola ma dom, choc kazdy z nich na 3 łapach wiec i wy chlopcy- idzcie do domkow!!!! -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
prosimy o domki! reklamujemy trójłapkowe psiaki!!! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
zdjecia dla ciotek.... zobaczymy co da sie z tym zrobic ;) -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
oh..... moi faworyci zostali z tylu... do gory!!