erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Amigo zaginął bez wieści - czyli krótka historia bez happy endu...
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Biedny psiak:(. Chyba jednak nie najlepszy ten dom ma , skoro tak ucieka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Popłakałam się jak przeczytałam o tym bezdomnym...biedny Pan :(. Teraz został sam,bez przyjaciela :( Aresku i Szczotko powodzenia Wam życzę!!![/QUOTE] Tak, ten człowiek strasznie biedny:(. Kiedyś mieszkał u kogoś na podwórku w szklarni/ również w zimie!/, ale szklarnię zlikwidowali i teraz tak sie poniewiera. Ma dobre serce, karmił nie tylko tego psiaka, ale inne bezdomniaki też. Pewnie można by mu było załatwić jakieś miejsce w jakimś schronisku, ale jak się domyślacie pewnie, jest bardzo zaawansowany problem alkoholowy. Może mu chociaż jakieś koce, zapytam kogoś. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do hoteliku mag.dy trafił nowy podopieczny. Zobaczyłam go wczoraj ze złamaną łapą siedzącego koło przystanku autobusowego na obrzeżach Kielc , siedział tam chyba dwie godz., jak jechałam w jedną i drugą stronę . Trzymał łapę w powietrzu, z trudnością siadał. Zawiadomiłam schronisko, podobno byli, ale psiaka nie znaleźli. Dzisiaj pojechałysmy go szukac. Okazało się, że to pies , który przez kilka mies.chodził z bezdomnym facetem, ten karmił go tym, co znalazł na śmietniku. Na noc chodzili spac do jakiejś rudery. Podobno na psa leżącego na chodnikęu najechała samochodem jakaś kobieta . Zabrałyśmy psa do weta, ma złamane kości w śródstopiu. Ten człowiek , chociaz jest bardzo do psiaka przywiązany, powiedział,żeby szukać mu domu, bo on nie zawsze może mu znaleźć jedzenie, płakał jak zabierałysmy go do samochodu. A to jeszcze fotka ze stolicy gdzie węgielkowa przekazuje swoją Szczotę:). [IMG]http://i43.tinypic.com/25us18g.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kama202, bardzo dziękujemy:). Wszystkie zwierzaki dotarły całe i zdrowe, nikt nikogo nie zjadł:eviltong:. Węgielkowa mówi,że domki bardzo fajne:). Tu przekaznie Aresa:). [IMG]http://i42.tinypic.com/2vnrwjk.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, dzisiaj wielki dzień Aresa:loveu:. Za chwile węgielkowa wyrusza swoim zwierzobusem z Aresem, Szczotą i kotkiem do stolicy:). Szczególnie za Aresa trzymamy kciuki,zeby sobie nie rozwalił łapy. Państwo o wszystkim doładnie poinformowani, będą musieli doprowadzić leczenie łapy do końca. Dwie osoby ze Śląska , które miały przyjechać po szczeniaki ON-i nie pojawiły się. Nie dzwoni nikt rozsądny, same podejrzane typy. Baba, właścicielka psów powiedziała,że nie bedzie dłużej czeać i wyda je byle gdzie. Psy są w fatalnych warunkach, w rozwalającej się budzie w gnoju. Dla mamy mamy juz dom, ale muszą najpierw odejśc szczeniaki . Nie wiecie o jakichś chętnych na szczeniaki mix ON. [IMG]http://i39.tinypic.com/nfflg8.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Inciu:), jak dojdą potwierdzę. Na razie doszło 570 zł z bazarku divii_gg:). Bardzo dziękuję ofiarodawcy fantów i divii_gg, która ogromnie sie napracowała, szczególnie przy wysyłce fantów:loveu::loveu:. Widzieliście kiedyś tak szczęśliwe krowy:). [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kUZ1YLhIAg8[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Devoner, świetna wiadomość, oczywiście dotycząca bazarku, a nie powodu, z którego jesteś na zwolnieniu;). Życzymy zdrówka :). Ale mam jeszcze lepszą wiadomość. :knajpa::bigcool::multi::multi::sweetCyb::ylsuper::drink1: [COLOR=#ff0000][SIZE=3] [B]ARES MA DOM !!!! [SIZE=2][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#000000]Pan zadzwonil do wegielkowej o Leydi, ktora juz w domku i zaproponowala Aresa. Ludzie psiarze, chcieli uratowac jakas bide:). [/COLOR][/SIZE][/SIZE] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mefi']Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że ekipa kielecka wciąż dzielnie walczy. Niestety jednego z waszych uratowanych psiaków już z nami nie ma - w sierpniu 2013 Hektor przeszedł na drugą stronę po walce z uszkodzonym kręgosłupem. W związku z tym, przyszedł wreszcie czas zrobienia porządków z jego rzeczami szukam kogoś kto zajmuje się psami w potrzebie i komu mogłabym przekazać rzeczy po Hektorze - wszystkie w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250112-Oddam-legowisko-i-akcesoria-dla-dużego-psa-BYDGOSZCZ[/URL][/QUOTE] Tak Mefi jeszcze walczymy:cool1:. Bardzo mi przykro z powodu Hektorka :(. Ale pocieszjące jest to ,że wiele lat spędził w kochającym domu :). Ponieważ ekipa trochę się zmieniła, nie wszyscy wiedzą,że Hektor to jeden z pierwszych, uratowanych przez nas psów. Odebrany smalcownikowi z policją, leżał już przygotowany na przetopienie , przywiązany w komórce na na jakichś flakach zwierzęcych , gdzies miałam takie makabryczne zdjęcie. To był 2005 albo 2006, już nie pamietam. Ale u Mefi przeżył kilka cudownych lat:). Hektorek:) [IMG]http://i41.tinypic.com/2pt0z9l.jpg[/IMG] Izo, pewnie te rzeczy by sie przydały, ale byłby z pewnością problem z odbiorem, a pewnie znajdziesz bliżej jakiegos psiaka w potrzebie:). A gdybyś kiedyś dojrzała do decyzji:razz:, to pamiętaj ,ze psiaków u nas pod dostatkiem:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale gdzie tam on podobny do Sary, to malutki piesek, już bardziej przypomina Kajtula z okresu młodości:p. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnie będzie się podobał, bo ma uśmiech zabójczy :evil_lol:. Chyba Azja tak się uśmiechała:roll:. [URL="http://img849.imageshack.us/i/wi1v.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4333/wi1v.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.da jeszcze się nie pochwaliła nowym nabytkiem:roll:. Już nie musimy psiaków zawozić do mag.dy , same przychodzą do hoteliku:evil_lol:. Dzisiaj mag.da była w Kielcach z Aresem na kontroli łapy i szczepieniu Łapci. Aresa łapa się goi, ale jeszcze musi być podobno na sterydach/ nad czym ubolewam:cool3:/. Łapcia za to juz wygojona i zaszczepiona, gotowa do adopcji, ale domku nie widać:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kundelek mały do ogłoszeń, bo podobno reszta psiaków go przegania i jest bardzo biedny, zresztą ci ludzie nie mają czym karmić, a to juz siódmy pies u nich.. Czekoladek to tez on, tak wyszedł na tym zdjęciu. Może uda sie tam podjechać i zrobić jakies lepsze foty. Szczeniakom ON-kowatym ja zrobiłam parę ogłoszeń, ale jakbyś mogłą savahnko trochę dorobic , to by było dobrze. Był nawet odzew, ale nikt mi się nie podoba, takie beznadziejne osoby dzwonią. Okazało się,że persica u wegielkowej była już wysterylizowana, na szczęście nie otwierana drugi raz, bo zobaczyli po uśpieniu i wygoleniu bliznę na brzuszku. Kicia dzisiaj pojechała do nowego domu w Warszawie:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to Filipek wyrzucony jak niepotrzebny śmieć z samochodu na Podkarczówce:angryy:. Pani, która była tego świadkiem przygarnęła go do czasu znalezienia domu. Filipek jest niewielki, ma podobno ok. 5-6 lat , jest ułożonym , grzecznym psiakiem. [IMG]http://i44.tinypic.com/mcw4k7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/fdgdh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/rc9aa1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/168sx84.jpg[/IMG] Savahna, można Cie prosić o ogłoszenie psiaczka:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.da mamy nadzieję, że chociaż naszej trójłapki nie zaganiasz do roboty:roll::evil_lol:. A Rex rzeczywiście zjaśniał i wewnętrzenie też, bo taki uśmiechnięty:). No i chyba najwyższa pora,żeby w końcu wyfrunął do swojego domu. -
Ale przystojniak z niego :).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oby się go dało uratować. Dobrze by było mu dawać taką pastę Calo-Pet, wit.-odżywczą, dla psiaków, które są w okresie rekonwalescencji, nie mogą przyjmowac pokarmów z jakichś powodów, itp. Z dobrych wieści, to dzwoniła dzisiaj pani Frodziaka, że są bardzo, bardzo z niego zadowoleni:multi:, powiedziła,że to była decyzja trafiona nie w 100, ale w 1000%:). Same ochy i achy, jaki mądry , grzeczny i wogóle:). Uwielbia dzieci, szczególnie najmłodszą córeczkę, akceptuje królika i świnkę m. A tyle się biedak naczekał na dom, widocznie czekał na ten jedyny:). Mag.da właśnie mówiła,że Frodo, może nie tak atracyjny z wyglądu, bardzo zyskiwał przy bliższym poznaniu:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, dlaczego osoba, która go widziała, nie okazała trochę serca i zostawiła psiaka w takim stanie.:cool1: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to mały psiaczek podrzucony do tych ludzi w Kranowie, którzy mają juz kilka psów i kilkanaście kotów, trzeba mu koniecznie szukać domu. [IMG]http://i39.tinypic.com/igwwo5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6fnrle.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/23w2r7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ihmt4z.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, mam ten link i już potwierdziłam wpłatę 150 zł, bardzo dziękujemy Szu i Dorothy :). Dzisiaj pojechała do domu Maja:) , sunieczka od Joli, państwo przyjechali po nią z Katowic . [IMG]http://i41.tinypic.com/2lsuzxt.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z nowych domków:). Pusia poświąteczna [IMG]http://i42.tinypic.com/2dbpjwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/m9x9o9.jpg[/IMG] No i Frodziak, troszkę jeszcze wystraszony:) [IMG]http://i40.tinypic.com/30dle39.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/eitxfl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/312fzfk.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście do czarnych zwierzaków musi byc dobry aparat. Te 4 mixy ON-ków szukają domów, mama jest na zdjęciach, ojciec chyba nieznany. [IMG]http://i39.tinypic.com/sd0mzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/6suz3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/e8sksi.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/5vaj35.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale sie przyjemnie takie zdjęcia ogląda:). Malagos, jak tak zazdraszczasz węgielkowej , to możemy Ci czasami podrzucić coś ładnego:eviltong:. Dzisiejsza wiadomość dnia: FRODO JEDZIE DO DOMU!:multi: Zaraz mag.da przywozi go do Kielc i jedzie z panem z blablacar do Płońska:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na 100% ten sam, a gdzie ona go widziała? Też tak śpi, nie wiem, czy coś z nim jest nie tak po tym wypadku. Dzisiaj do węgielkowej trafiły takie dwa cuda:). [IMG]http://i41.tinypic.com/34yrwn4.jpg[/IMG] Rudy Kazik już będzie miał dom:), a ta czarna persica pewnie też nie będzie długo czekać. Na razie bardzo skołtuniona bidulka i zaniedbana. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oby następne ogłoszenia dla Łapci nie były potrzebne, bo rudasek już ma dom w Warszawie:). [IMG]http://i39.tinypic.com/2iubapu.jpg[/IMG]