erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Oczywiście termin konsultowany z wetem, który stwierdził,że już można, to ponad 2 tyg.. Ale wczesniej bedzie miała robione bad. krwi, gdyby było cos nie tak, to oczywiście zabieg bedzie przełożony. Dzisiaj dowiedziałyśmy się od kobiety, która mieszka w tej wsi, że Chili była przywiązana sznurem do bramy cmentarza, ona ją tylko odwiązała, ale ma kilka psów, więc nie mogła jej zabrać. Czyli mamy już pewność, że sunia wyrzucona, a nie zagubiona.
-
Jutro Chili będzie operowana, trzymajcie kciuki, żeby wszystko się powiodło.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Biedny Karmelek:p. Mam nadzieję, że jak dwie małe dziewczynki go wezmą w obroty, to zapomni o mag.dzie;). I jeszczce jedna dobra wiadomość, szykuje się coś dla Rexa w Wieliczce !:multi: Czy nikt nie jedzie do Krakowa? Jutro operację resekcji główki kości biodrowej będzie miała Chili, trzymajcie kciuki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Są państwo chętni na Karmelka z Grodziska M., szukamy transportu:). -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Radek']Bidulek cały czas na minusie:shake: Kto jeszcze pomoże staremu onkowatemu?[/QUOTE] W dodatku trzeba zrobić Oskarkowi badania krwi, bo chyba znowu problem z wątrobą, nie ma apetytu, rany między palcami sie odnowiły:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba nasze psiaki mało kulturalne jakoś, bo żaden nie chce jechać z wegielkową do teatru:evil_lol:. ON-kowaty pies w Mójczy ma łapę poharataną w kilku miejscach, wygląda na to,że wyswobodził sie z wnyków:(. Częściowo zagojone , ale przydała by sie wizyta u weta. Bardzo uległy, aż czołga sie do człowieka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Prosimy także, o przekazywanie 1% podatku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]dla bezdomniaków z Kielc:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][LEFT][SIZE=3][FONT=arial][COLOR=#006400]NUMER KRS: [/COLOR][COLOR=#000080]0000135274[/COLOR] [/FONT][FONT=verdana][FONT=arial][COLOR=#006400]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/COLOR][/FONT][COLOR=#000080][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/LEFT] [URL="http://img690.imageshack.us/i/1vivawzr.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG][/URL] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata Radka 30 zł za styczeń i 30 zł za luty, bardzo dziękujemy:):). Debet na koncie Oskara wynosi 156 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 1.01.2014, debet wynosił [B]- 1887 zł. Wpłaty: [/B]333 zł - hotelik Frodo /30.11-05.01/ 572 zł - hotelik Aresa / 29.11-12.01/ 218 zł - środki na odpchlenie 300 zł - hotelik Łapci /04.01-02.02/ 360 zł - hotelik Rexa /18.12-16.01/ 300 zł - hotelik Misia /12.01-10.02/ 76 zł - leki Aresa/Encorton,Solcoseryl, opatrunki 30 zł - transport Aresa do lecznicy [B]Razem: 2189 zł Wpłaty: [/B]150 zł - mariusz pp/bazarek/ 200 zł - jkp 570 zł - divia_gg / bazarek/ 150,50 zł - Incia /bazarek/ [B]Razem: 1070,50 zł Saldo: 1070,50 - (2189+1887)= [COLOR=#ff0000]- 3005,50 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Rozliczenie Oskara na jego wątku, dług wynosi [B]156 zł. [/B]Ptyś i Karmelek u mag.dy na bdt. Pobyt Grafiego w hoteliku sponsoruje Jola. [/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i prosimy o dalszą pomoc.:buzi::loveu::modla:.[/B][/COLOR] W tej chwili mamy pod opieką następujące psiaki: Oskar, Rex, Łapcia, Karmelek, Misio, Grafi, Beza, Chili. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Dziś po długiej walce opuścił nas Leoś vel Kari... Zasnął w ramionach ukochanej Pani.. [/QUOTE] Nie udało się jednak :(. Pocieszające jedynie jest to, że Kari odszedł wśród bliskich mu ludzi , a nie gdzieś w rowie, albo w kojcu u hycla. Dzisiaj była sterylizowana Beza, sunieczka znaleziona na Psich Górkach . Okazało się,że była już w miesięcznej ciąży. Jest teraz u p.Ani. Czyli ma ok. 8 mies., bo to pierwsza ciąża, ząbki bielusieńkie. Niestety tak bardzo boi się aparatu,że zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem. Ale tak wogóle jest bardzo przyjazna, przytulanka:). [IMG]http://i62.tinypic.com/2uq28fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/96gpvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2zyjvid.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2vsmfj4.jpg[/IMG] Dzisiaj mag.da przyjechała z psiakami do Kielc. Łapcia była testowana na kota/ zdała na 5:)/ , a Karmelek i Misio były szczepione. W lesie k.Mójczy , czy Sukowa błąka się od Sywestra owczarkowaty pies, pewnie ofiara wystrzałów. Podobno bardzo przyjazny, na łapie ma jakąs gulę, może potrącił go samochód. Tylko taką fotkę mam. [IMG]http://i62.tinypic.com/24q236b.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Devon, a komu zachciało się rakiet??? Rakietami można zwierzętom krzywdę wyrządzić. Ta, co kupiła, na 100% nie umie się tym posługiwać.[/QUOTE] Może i nie umie, ale na naukę nigdy nie jest za późno:evil_lol:. Też się dziwię, że o Karmelka jeszcze nikt nie zapytał :roll:. Był tylko jeden mail, czy jest za darmo:cool3:. Savahana wczoraj wieczorem zrobiłam mu na Kraków na Morusku i Gumtree, bo węgielkowa jedzie do Krakowa w piątek. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ze zdrowiem Oskara nie najlepiej.:( Ostatnio męczyła go biegunka , kiedy już doszedł do zdrowia, Jaaga spróbowała mu podać lek p.zapalny i p.bólowy, bo ma bardzo duże problemy z poruszaniem się. Niestety po jednej dawce stracił apetyt i chyba nie będzie mógł brac tego leku . Kupiłyśmy karmę, bo juz się skończyła, koszt 216 zł. -
Dzięki za wieści, to bardzo miłe, jak możemy zobaczyć "nasze" psiaki szczęśliwe:loveu:. Pozdrawiamy Was serdecznie i całuski dla sunieczek, będziemy zaglądać na fb:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malagos, Twój typ , taki trochę Gajankowy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i61.tinypic.com/nzhv93.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/28a40zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/ickz8k.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misio nie znalazł jeszcze domu, a u tej pani Jola umieściła jeszcze sunieczkę znalezioną na Św. Katarzynie . Bunia też makabrycznie wychudzona, z paskudnym szwem po sterylce na okretkę przez cały brzuch. Kolejna ofiara jakiegoś hycla, wyłapana, wysterylizowana byle jak i z powrotem wyrzucona. [IMG]http://i61.tinypic.com/okxt9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2nlfk2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/24ezx4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/16m3zu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2ivbr7r.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i58.tinypic.com/2bpqv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2zp1kxf.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/vpycn6.jpg[/IMG] Sunieczka jutro traci dt, nie ma co z nią zrobić:(. Savahna, ci ludzie od Karmelka sie nie odezwali więcej, więc trzeba go ogłaszać. Bardzo proszę, jakbys mogła też tą sunieczkę:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ta sunieczka też dozna takiej przemiany. Bardzo zaniedbana, chudziusieńka, ma dłuższą sierść, więc tak nie widac tych sterczących kostek. Była masakrycznie brudna, tak jakby spała w jakiejś kotłowni. Niestety nie udało się jej dobrze wykąpać, bo tak bardzo się przestraszyła kąpieli, że rozwaliła kabinę prysznicową . Sunia jest młodziutka, może nawet nie ma roku, nie wiadomo, czy nie jest przypadkiem zaciążona. [IMG]http://i62.tinypic.com/11jlouq.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/33k7ic3.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2w6ulxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/25k5yc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/hvyyip.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No widzisz, nie pilnowałam, a moich dwóch obróżek nikt nie tknął:evil_lol:. -
Dzięki ewelinka_m za te fotki:). Jutro jedzie do domu szczeniaczek, którym Chili przez kilka dni się bardzo opiekowała, pewnie bedzie tęsknić:p.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']To się nie musisz erka martwić,że Łapcię jakiś berneńczyk przewróci.:eviltong: To już się stało i zrobił to spokojny,zrównoważony MISIO:evil_lol: [/QUOTE] Savahna , ale tu siły są wyrównane, bo Misiu ma złamaną łapkę:razz:. Mag.do , Karmelek niesamowicie wypiękniał u Ciebie, takie żywe spojrzenie, zupełnie inny psiak:). A ta kicia węgielkowej bardzo ładna, choć zwykła :). Szczeniaczek ON z Morawicy, któremu teraz matkuje Chili jutro jedzie do Krakowa. Zawiezie go TZ słodkokwaśnej, kóremu bardzo dziękujemy:):). -
Chili już dobrej formie po sterylce, ale jeszcze trochę musimy odczekać do następnej operacji. A to Chili z przybranym synkiem:smile:. [IMG]http://i61.tinypic.com/wswoqc.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dcigk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/j6omci.jpg[/IMG]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to Chili z przybranym synkiem:). [IMG]http://i61.tinypic.com/wswoqc.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dcigk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/j6omci.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, myślę, że można już ogłaszać Chili. Co prawda jeszcze ją czeka ta resekcja główki kości biodrowej, ale zanim się dom znajdzie, to może już będzie gotowa. Po sterylce musimy trochę odczekać z następną narkozą. Może Mira zrobi jeszcze jakieś fotki suni:). Savahna nie powtarzaj już ogłoszeń szczylów ON, bo ostatni chyba w niedzielę pojedzie do Krakowa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To spojrzenie wynika raczej ze strachu i niepewności, psiak doznal wiele złego od ludzi, byl pobity, teraz dopiero pomalutku się otwiera.