Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Oczywiście termin konsultowany z wetem, który stwierdził,że już można, to ponad 2 tyg.. Ale wczesniej bedzie miała robione bad. krwi, gdyby było cos nie tak, to oczywiście zabieg bedzie przełożony. Dzisiaj dowiedziałyśmy się od kobiety, która mieszka w tej wsi, że Chili była przywiązana sznurem do bramy cmentarza, ona ją tylko odwiązała, ale ma kilka psów, więc nie mogła jej zabrać. Czyli mamy już pewność, że sunia wyrzucona, a nie zagubiona.
  2. Jutro Chili będzie operowana, trzymajcie kciuki, żeby wszystko się powiodło.
  3. Biedny Karmelek:p. Mam nadzieję, że jak dwie małe dziewczynki go wezmą w obroty, to zapomni o mag.dzie;). I jeszczce jedna dobra wiadomość, szykuje się coś dla Rexa w Wieliczce !:multi: Czy nikt nie jedzie do Krakowa? Jutro operację resekcji główki kości biodrowej będzie miała Chili, trzymajcie kciuki.
  4. Są państwo chętni na Karmelka z Grodziska M., szukamy transportu:).
  5. [quote name='Radek']Bidulek cały czas na minusie:shake: Kto jeszcze pomoże staremu onkowatemu?[/QUOTE] W dodatku trzeba zrobić Oskarkowi badania krwi, bo chyba znowu problem z wątrobą, nie ma apetytu, rany między palcami sie odnowiły:(.
  6. Chyba nasze psiaki mało kulturalne jakoś, bo żaden nie chce jechać z wegielkową do teatru:evil_lol:. ON-kowaty pies w Mójczy ma łapę poharataną w kilku miejscach, wygląda na to,że wyswobodził sie z wnyków:(. Częściowo zagojone , ale przydała by sie wizyta u weta. Bardzo uległy, aż czołga sie do człowieka.
  7. [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Prosimy także, o przekazywanie 1% podatku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]dla bezdomniaków z Kielc:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][LEFT][SIZE=3][FONT=arial][COLOR=#006400]NUMER KRS: [/COLOR][COLOR=#000080]0000135274[/COLOR] [/FONT][FONT=verdana][FONT=arial][COLOR=#006400]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/COLOR][/FONT][COLOR=#000080][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/LEFT] [URL="http://img690.imageshack.us/i/1vivawzr.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG][/URL]
  8. Doszła wpłata Radka 30 zł za styczeń i 30 zł za luty, bardzo dziękujemy:):). Debet na koncie Oskara wynosi 156 zł.
  9. Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 1.01.2014, debet wynosił [B]- 1887 zł. Wpłaty: [/B]333 zł - hotelik Frodo /30.11-05.01/ 572 zł - hotelik Aresa / 29.11-12.01/ 218 zł - środki na odpchlenie 300 zł - hotelik Łapci /04.01-02.02/ 360 zł - hotelik Rexa /18.12-16.01/ 300 zł - hotelik Misia /12.01-10.02/ 76 zł - leki Aresa/Encorton,Solcoseryl, opatrunki 30 zł - transport Aresa do lecznicy [B]Razem: 2189 zł Wpłaty: [/B]150 zł - mariusz pp/bazarek/ 200 zł - jkp 570 zł - divia_gg / bazarek/ 150,50 zł - Incia /bazarek/ [B]Razem: 1070,50 zł Saldo: 1070,50 - (2189+1887)= [COLOR=#ff0000]- 3005,50 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Rozliczenie Oskara na jego wątku, dług wynosi [B]156 zł. [/B]Ptyś i Karmelek u mag.dy na bdt. Pobyt Grafiego w hoteliku sponsoruje Jola. [/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i prosimy o dalszą pomoc.:buzi::loveu::modla:.[/B][/COLOR] W tej chwili mamy pod opieką następujące psiaki: Oskar, Rex, Łapcia, Karmelek, Misio, Grafi, Beza, Chili.
  10. [quote name='ewelinka_m']Dziś po długiej walce opuścił nas Leoś vel Kari... Zasnął w ramionach ukochanej Pani.. [/QUOTE] Nie udało się jednak :(. Pocieszające jedynie jest to, że Kari odszedł wśród bliskich mu ludzi , a nie gdzieś w rowie, albo w kojcu u hycla. Dzisiaj była sterylizowana Beza, sunieczka znaleziona na Psich Górkach . Okazało się,że była już w miesięcznej ciąży. Jest teraz u p.Ani. Czyli ma ok. 8 mies., bo to pierwsza ciąża, ząbki bielusieńkie. Niestety tak bardzo boi się aparatu,że zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem. Ale tak wogóle jest bardzo przyjazna, przytulanka:). [IMG]http://i62.tinypic.com/2uq28fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/96gpvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2zyjvid.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2vsmfj4.jpg[/IMG] Dzisiaj mag.da przyjechała z psiakami do Kielc. Łapcia była testowana na kota/ zdała na 5:)/ , a Karmelek i Misio były szczepione. W lesie k.Mójczy , czy Sukowa błąka się od Sywestra owczarkowaty pies, pewnie ofiara wystrzałów. Podobno bardzo przyjazny, na łapie ma jakąs gulę, może potrącił go samochód. Tylko taką fotkę mam. [IMG]http://i62.tinypic.com/24q236b.jpg[/IMG]
  11. [quote name='wegielkowa']Devon, a komu zachciało się rakiet??? Rakietami można zwierzętom krzywdę wyrządzić. Ta, co kupiła, na 100% nie umie się tym posługiwać.[/QUOTE] Może i nie umie, ale na naukę nigdy nie jest za późno:evil_lol:. Też się dziwię, że o Karmelka jeszcze nikt nie zapytał :roll:. Był tylko jeden mail, czy jest za darmo:cool3:. Savahana wczoraj wieczorem zrobiłam mu na Kraków na Morusku i Gumtree, bo węgielkowa jedzie do Krakowa w piątek.
  12. Ze zdrowiem Oskara nie najlepiej.:( Ostatnio męczyła go biegunka , kiedy już doszedł do zdrowia, Jaaga spróbowała mu podać lek p.zapalny i p.bólowy, bo ma bardzo duże problemy z poruszaniem się. Niestety po jednej dawce stracił apetyt i chyba nie będzie mógł brac tego leku . Kupiłyśmy karmę, bo juz się skończyła, koszt 216 zł.
  13. Dzięki za wieści, to bardzo miłe, jak możemy zobaczyć "nasze" psiaki szczęśliwe:loveu:. Pozdrawiamy Was serdecznie i całuski dla sunieczek, będziemy zaglądać na fb:).
  14. Malagos, Twój typ , taki trochę Gajankowy:).
  15. [IMG]http://i61.tinypic.com/nzhv93.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/28a40zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/ickz8k.jpg[/IMG]
  16. Misio nie znalazł jeszcze domu, a u tej pani Jola umieściła jeszcze sunieczkę znalezioną na Św. Katarzynie . Bunia też makabrycznie wychudzona, z paskudnym szwem po sterylce na okretkę przez cały brzuch. Kolejna ofiara jakiegoś hycla, wyłapana, wysterylizowana byle jak i z powrotem wyrzucona. [IMG]http://i61.tinypic.com/okxt9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2nlfk2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/24ezx4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/16m3zu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2ivbr7r.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i58.tinypic.com/2bpqv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2zp1kxf.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/vpycn6.jpg[/IMG] Sunieczka jutro traci dt, nie ma co z nią zrobić:(. Savahna, ci ludzie od Karmelka sie nie odezwali więcej, więc trzeba go ogłaszać. Bardzo proszę, jakbys mogła też tą sunieczkę:).
  18. Mam nadzieję, że ta sunieczka też dozna takiej przemiany. Bardzo zaniedbana, chudziusieńka, ma dłuższą sierść, więc tak nie widac tych sterczących kostek. Była masakrycznie brudna, tak jakby spała w jakiejś kotłowni. Niestety nie udało się jej dobrze wykąpać, bo tak bardzo się przestraszyła kąpieli, że rozwaliła kabinę prysznicową . Sunia jest młodziutka, może nawet nie ma roku, nie wiadomo, czy nie jest przypadkiem zaciążona. [IMG]http://i62.tinypic.com/11jlouq.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/33k7ic3.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2w6ulxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/25k5yc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/hvyyip.jpg[/IMG]
  19. No widzisz, nie pilnowałam, a moich dwóch obróżek nikt nie tknął:evil_lol:.
  20. Dzięki ewelinka_m za te fotki:). Jutro jedzie do domu szczeniaczek, którym Chili przez kilka dni się bardzo opiekowała, pewnie bedzie tęsknić:p.
  21. [quote name='savahna']To się nie musisz erka martwić,że Łapcię jakiś berneńczyk przewróci.:eviltong: To już się stało i zrobił to spokojny,zrównoważony MISIO:evil_lol: [/QUOTE] Savahna , ale tu siły są wyrównane, bo Misiu ma złamaną łapkę:razz:. Mag.do , Karmelek niesamowicie wypiękniał u Ciebie, takie żywe spojrzenie, zupełnie inny psiak:). A ta kicia węgielkowej bardzo ładna, choć zwykła :). Szczeniaczek ON z Morawicy, któremu teraz matkuje Chili jutro jedzie do Krakowa. Zawiezie go TZ słodkokwaśnej, kóremu bardzo dziękujemy:):).
  22. Chili już dobrej formie po sterylce, ale jeszcze trochę musimy odczekać do następnej operacji. A to Chili z przybranym synkiem:smile:. [IMG]http://i61.tinypic.com/wswoqc.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dcigk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/j6omci.jpg[/IMG]
  23. A to Chili z przybranym synkiem:). [IMG]http://i61.tinypic.com/wswoqc.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dcigk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/j6omci.jpg[/IMG]
  24. Savahnko, myślę, że można już ogłaszać Chili. Co prawda jeszcze ją czeka ta resekcja główki kości biodrowej, ale zanim się dom znajdzie, to może już będzie gotowa. Po sterylce musimy trochę odczekać z następną narkozą. Może Mira zrobi jeszcze jakieś fotki suni:). Savahna nie powtarzaj już ogłoszeń szczylów ON, bo ostatni chyba w niedzielę pojedzie do Krakowa.
  25. To spojrzenie wynika raczej ze strachu i niepewności, psiak doznal wiele złego od ludzi, byl pobity, teraz dopiero pomalutku się otwiera.
×
×
  • Create New...