erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I z nowego domku Olek i Lolek:) [IMG]http://i58.tinypic.com/34ngl6t.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka fotek kici. [IMG]http://i59.tinypic.com/9qxtmv.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/15o8nc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/1675x1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/30k82l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/1zg5f6e.jpg[/IMG] I cały czas szukam transportu dla Toli do Krakowa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunieczka pilnie szukająca domu. Młodziutka ok.1,5 roku, bardzo przyjazna, sierść na razie zaniedbana, sunia juz jest wysterylizowana. [IMG]http://i59.tinypic.com/29lclfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/25aj280.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/s1uuro.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/358qgj5.jpg[/IMG] Saavahna, jak zwykle nie wiem, co to za szczyl na tych fotkach, które wstawiłaś.:eviltong: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj psiobusem z węgielkową jedzie do Poznania Figa /sunia po zmarłej pani/ i Lolek :). Nie wiem czy Szogun tez jedzie, bo były też inne opcje. No i cały czas czeka na transport do Krakowa Tola. Węgielkowa dostarczyła już psiaki do fajnych domków:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale jaki hycel tam działa? Szkoda psiaka, jak fajny. -
Szkoda, że tak krótko mógł być szczęśliwy:-(. Pocieszające tylko,że odszedł kochany...
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tak Radku, dotarło 30 zł od Ciebie:), jak również 241 zł z bazarku prowadzonego przez devoner z fantami Jaagi, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Na karmę Hepatic poszło 206 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to kicia, która ma bardzo krótki tymczas po sterylce i usunięciu dużej przepukliny. Pilnie szuka domu, bo bedzie musiała wrócić na ulicę. Sunia ok.1,5- 2 lata, drobna, bardzo miła, grzeczna , spokojna, pięknie mruczy, jak się ją głaszcze, da się brać na ręce. [IMG]http://i60.tinypic.com/r9ivba.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/a2anug.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/r73ioh.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/vqpnd5.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/219vz9w.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Żabcia bardzo sympatyczna, ale rozdwojona , czy jakiś klon w tle:razz:? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bZDwkELv6Mc/UzsXe-e1ziI/AAAAAAAAGQM/Pc7Wmu5gyFw/s512/20140401_135720.jpg[/IMG] Divia, kiedy ona miała tą cieczkę, bo można sterylizować 3 tyg. po. A szczyle piękne, szczególnie ten długowłosy, czy on przypadkiem już nie ma domu? Nigdy bym nie pomyślała, że to po ON-ce. Tola ma dom Krakowie, czy nie wiecie o jakimś transporcie? Najlepiej by było na piątek lub sobotę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dla węgielkowej przypomnienie :razz:. Na domki czekają: Misio ok.2 lata, Tola 9 mies., Nesca 6 mies., Lolek 10-12 mies. Misio [IMG]http://i61.tinypic.com/sor7sl.jpg[/IMG] Tola [IMG]http://i62.tinypic.com/72vgjt.jpg[/IMG] Lolek [IMG]http://i62.tinypic.com/24vio43.jpg[/IMG] Nesca [IMG]http://i59.tinypic.com/21zdad.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczyle jakos idą , ale dorosłe juz nie:(. Czekają juz tak długo 2 Misie, Nesca, Tola, Lolek, sznaucerek. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem na ul.Winniciej został potrącony husky, prawdopodobie trafił do schroniska, gdyby ktoś szukał. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Taki młody ON-kowaty szuka pilnie domu. [IMG]http://i59.tinypic.com/212tie9.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/259lt11.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2dhyc0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/33y1dlk.jpg[/IMG] -
Ooo rety! :placz: Trzymaj się Misiaczku!
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ludzie, którzy mieli adoptować Neskę, dzisiaj zrezygnowali:diabloti:. Sunię zarezerwowali, bo nie mogli jej wziać wcześniej, dlatego nie była już ogłaszana. Savahna, bardzo proszę, jak mozesz , to ogłoś ją jeszcze.:) Mag.da ma wstawic nowe fotki. Wogóle jakiś totalny zastój., zero telefonów.:( Jutro idzie na sterylkę Tola. -
Coś podobnego:crazyeye:! Witamy, witamy betelku, ale jakąś karę za tak długą absencję trzeba by wymyślić:diabloti:.
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
erka replied to ala123's topic in Już w nowym domu
To dobrze, ze będzie bezpieczna. Jest mała, to może nie będzie dlugo czekała na dom. Trzeba porozsyłać wątek z prośbą o pomoc. -
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
erka replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Co z sunią? -
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
erka replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Kto może dać dt sunieczce? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki devoner:), savahna to ma dar perswazji;). Węgielkowa, czy ten cudny PON-ek jest długo w tym schronisku? -
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
erka replied to ala123's topic in Już w nowym domu
A ta kobieta nie może jej przechowac do czasu znalezienia nowego domu? A jaki jest teraz powód ,że chce ją odać? Ogłaszaj ją , może znajdzie się szybko nowy dom. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i57.tinypic.com/15rh4qf.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2qiqr5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/dmsf92.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/nntf6u.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2hrdg7r.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wszystko o Toli zgodne z prawdą, lubi co prawda poszczekać, ale jest teraz w domu z ogródkiem, więc szczeka jak cos tam sie dzieje na dworze :). A to psiak, młodziutki, ok. roczny, błąkał sie pod Kielcami. Bardzo sympatyczny, przytulak, siedziałby na kolanch i rozdawał całuski, ale nie umie chodzić na smyczy i z zachowaniem czystości w domu też na razie nie za bardzo, chyba więc nie był w mieszkaniu. [IMG]http://i58.tinypic.com/aniwdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/141iq74.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/15fsm75.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/e7jpc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/34smjk6.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Figa z pierwszej strony cały czas szuka domu. A to Bezulka w nowym domku:). Na zdjeciu też czarna koleżanka, z którą na razie łączy ją "szorstka przyjaźń":). [IMG]http://i62.tinypic.com/16bf4na.jpg[/IMG]