z forum adopcyjnego :
[QUOTE]Sonia od kilku godzin jest w domku, właśnie dowiedziałam się, że pochrapuje [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
Nieśmiała, na spacerze wystraszył ją szorstkowłosy jamnik, który ją obszczekał,
w domu - przeczekuje stres - dotąd leżała i rozglądała się, teraz sobie śpi [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/015.gif[/IMG]
Przyzwyczajamy się do rezydentki (z wzajemnością), na wspólnych spacerach.
Dziś kupimy jakieś wytworne wdzianko, bo stres i pogoda sprawiają, że trzęsą się jej łapki.
Jak będą foty i załapię, jak sie je wkleja, to zaprezentujemy się [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/Blue_Light_Colorz_PDT_07.gif[/IMG]
Sonia jest słodka i kochana.
Pozdrawiamy
[B]Magda z rodziną[/B][/QUOTE]
:multi: